Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Summit

OMEGA SPEEDMASTER AUTOMATIC REDUCED - Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Omegi, to niech wypowiedzą się lepsi fachowcy :), kupowałem kilka razy, jakiś czas temu  u tego sprzedawcy. Na cztery  zakupy dwa super. Przy dwóch miałem  niespodzianki...np. porysowana tarcza, zdjęcia tak były zrobione, taki kąt padania światła, że nie było widać podczas licytacji ( były to tańsze egzemplarze 1-2 tyś).

Zadzwoń do sprzedawcy, kontaktowy gość, można pogadać.

pozdrawiam

Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie sprzedawcy-kilka lat temu kupiłem zegarek- w opisie było, że sprawny. W rzeczywistości okazało się, że cały moduł automatu do wymiany- cena naprawy poruwnywalna z ceną zegarka. Obserwowałem kilka aukcji tego sprzedawcy i mam wrażenie, że opisy plus zdjęcia nie są do końca rzetelne. Zalecałbym ostrożność.

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze pytanie przed zakupem tego modelu zegarka - " czy jest po konserwacji"?


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa zegarki kupiłem od tego sprzedawcy jeden był idealny idealny jak w opisie drugi miał kilka głębokich rys na bransolecie po rozmowie ze sprzedającym zgodził się zwrócić część pieniędzy.

A co ważne kupione poza allegro.

Większość sprzedawców by cztery litery wypięło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupno zegarka od takiego .. sprzedawcy to jak zakup auta w komisie. Umęczone, wyszlifowane a bransoleta pewnie na innej aukcji poszła. Automaxa i gąbki do naczyń pewnie kupuje całymi kartonami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.