Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Vonziej

Zegarek bardziej wyjściowy z białą tarczą - alternatywa do Bambino

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem coś w zbliżonej cenie. Link dostaniesz na PW.

O widzisz, to jest bardzo dobra cena. Daje sobie około miesiąca na poszukiwania i może uda się wyłapać jakąś nawet lepszą promocje.

 

Z tego co widzę to wliczając VAT wyjdzie mi tyle samo co na rodzimym portalu aukcyjnym - jest nowy Presage za 1300 zł.

 

Teraz już wiem, że Presage to jest to coś co mi się podoba, a czy jest coś podobnego ewentualnie? Patrzyłem na Orient Star i np ten jest dobry SAF02004W0. Czy jest jeszcze coś godnego uwagi do 800-1000 zł? Celuję jednak w używane bo mogę zaoszczędzić trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzisz, to jest bardzo dobra cena. Daje sobie około miesiąca na poszukiwania i może uda się wyłapać jakąś nawet lepszą promocje.

 

Z tego co widzę to wliczając VAT wyjdzie mi tyle samo co na rodzimym portalu aukcyjnym - jest nowy Presage za 1300 zł.

 

Teraz już wiem, że Presage to jest to coś co mi się podoba, a czy jest coś podobnego ewentualnie? Patrzyłem na Orient Star i np ten jest dobry SAF02004W0. Czy jest jeszcze coś godnego uwagi do 800-1000 zł? Celuję jednak w używane bo mogę zaoszczędzić trochę.

Kurs dolara powinien spaść, bo ostatnio poszedł o 10% do góry. Jakby nie liczył to ten co znalazłem wyjdzie obecnie około 1200zł. Zakładając spadek kursu, to jest szansa na coś około 1k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.

O widzisz, to jest bardzo dobra cena. Daje sobie około miesiąca na poszukiwania i może uda się wyłapać jakąś nawet lepszą promocje.

 

Z tego co widzę to wliczając VAT wyjdzie mi tyle samo co na rodzimym portalu aukcyjnym - jest nowy Presage za 1300 zł.

 

Teraz już wiem, że Presage to jest to coś co mi się podoba, a czy jest coś podobnego ewentualnie? Patrzyłem na Orient Star i np ten jest dobry SAF02004W0. Czy jest jeszcze coś godnego uwagi do 800-1000 zł? Celuję jednak w używane bo mogę zaoszczędzić trochę.

Wskaźnik rezerwy chodu, jest bardzo użyteczny w automatach, szczególnie gdy się używa więcej niż jednego zegarka. Orienty choć mnie jakoś nie urzekają, to zbierają pochwały za jakość, a seria Orient Star, to już trochę wyższa półka. Jak Ci się podoba, to dobry kierunek. Reszta na PW.

AF05001W FAF05001W0 Orient Automatic Watch

 

Model bardzo podobny do OS, ale trochę niższa półka bo zwykły Orient. Nieco większy, bo OS raczej mały jest (38,5 mm), a cena trochę powyżej 640 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie takie białe tarcze bardzo mi się podobają - w końcu do nich dojrzałem. Wcześniej unikałem jak ognia :P Aktualnie OS i Presage mam na celowniku bo wiem, że używane/nowe na promocji dostanę w moim budżecie. Ktoś coś więcej może polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kurs dolara powinien spaść, bo ostatnio poszedł o 10% do góry. Jakby nie liczył to ten co znalazłem wyjdzie obecnie około 1200zł. Zakładając spadek kursu, to jest szansa na coś około 1k.

/wróżenie z fusów ON/ Powinien spaść /wróżenie z fusów OFF/ chyba że pójdzie do góry.

Jak podskoczył ostatnio do 3.50 to analitycy też mówili, że teraz to już będzie tylko spadać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może uda mi się dostać SARB'a w założonym budżecie? Mowa głównie o używanym. Wiem, że ostatnio był na forum za 800 zł aczkolwiek miał bransoletę na 17 cm i był w średnim stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

IMO będzie ciężko z tym SARBem, jeśli ma być w ok. stanie... A może alternatywą dla Bambino powinno być ...inne Bambino?  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO będzie ciężko z tym SARBem, jeśli ma być w ok. stanie... A może alternatywą dla Bambino powinno być ...inne Bambino?  ;)

Gdyby ten forumowy miał chociaż bransoletę na więcej niż 17 to bym brał, a tak to musiałbym liczyć się z dokupieniem linków, albo nawet samej bransolety.

 

Co do bambino to podoba mi się tylko v4, a tam białego nie znajdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Gdyby ten forumowy miał chociaż bransoletę na więcej niż 17 to bym brał, a tak to musiałbym liczyć się z dokupieniem linków, albo nawet samej bransolety.

 

Co do bambino to podoba mi się tylko v4, a tam białego nie znajdę.

No a ten typowy bauhaus, czyli gen. 2 v. 3? Miałem to Bambino i IMO to SUPER zegarek  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ten typowy bauhaus, czyli gen. 2 v. 3? Miałem to Bambino i IMO to SUPER zegarek  :)

Nie, przeglądałem wszystkie bambino i po prostu no nie (prostokątne wskazówki nie przemawiają do mnie). Jakiś toolwatch można brać i się z nim polubić ale typowy dress/GADA musi mi się z biegu podobać i wolę dozbierać niż brać półśrodki. v1-3 są okej ale to półśrodek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie, przeglądałem wszystkie bambino i po prostu no nie (prostokątne wskazówki nie przemawiają do mnie). Jakiś toolwatch można brać i się z nim polubić ale typowy dress/GADA musi mi się z biegu podobać i wolę dozbierać niż brać półśrodki. v1-3 są okej ale to półśrodek.

Spoko  ;) W tej sytuacji to najbliżej OS Classic - mam z czarną tarczą bądź SARB 035 i chyba faktycznie lepiej trochę poczekać i dozbierać, niż udawać, że rajcuje nas półśrodek  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/wróżenie z fusów ON/ Powinien spaść /wróżenie z fusów OFF/ chyba że pójdzie do góry.

Jak podskoczył ostatnio do 3.50 to analitycy też mówili, że teraz to już będzie tylko spadać ;)

Kursy walut w przyszłości znają tylko ci co emitują papierowe namiastki zwane dolarem. Reszta, to zawsze bardziej intuicja, chyba że znasz metody, albo drukujesz? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten? https://www.amazon.com/Orient-Classic-Automatic-White-Watch/dp/B00UAKJNQW

Cena niestety o 100$ wyższa...

Imo wart tej kwoty.

Brałem pod uwagę, ale jednak przy SARB, Presage i OS jak dla mnie wysiada. Poza tym, ten nie jest ciężko dostać za 700 - 800 zł - ostatnio była promocja na Amazonie właśnie. - teraz jest też za 220 $ na massdropie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może wyjdę na ignoranta, aczkolwiek nigdy nie słyszałem o tej firmie. Co to takiego? Szczerze mówiąc myślałem o czymś bardziej znanym pod względem marki (nie to, że chce się chwalić tylko to, że mam praktycznie same microbrandy i chce teraz coś bardziej znanego)

 

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetos

Popatrz na Certiny w stylu retro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.