Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mickeeey

Czy warto - Boscé HQ22026

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio kupiłem ten zegarek (nowy) za ~200zł. Niestety nie chce wystartować.
Mogę go zwrócić, ale zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby podejść do zegarmistrza?
Myślicie, że warto czy odpuścić? Mechanizm to ISA 8174.220.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział - zwróć

 

jak się byś upierał to idź do majstra - może padła bateria. Jak nie bateria to mechanizm nowy kosztuje 200 zł także nie opłaca się naprawiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio kupiłem ten zegarek (nowy) za ~200zł. Niestety nie chce się nakręcić - wystartować.

Mogę go zwrócić, ale zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby podejść do zegarmistrza?

Myślicie, że warto czy odpuścić? Mechanizm to ISA 8174.220.

Zastanawia mnie cena Twojego zegarka, która jest o około 50 zł wyższa, niż cena samego mechanizmu. Stąd można wyciągnąć wniosek, że reszta wykonana po minimalnych kosztach. Ponieważ jest to kwarc, przyczyna może być całkiem niegroźna i wystarczy docisnąć baterię, która może nie kontaktować od ewentualnego wstrząsu. Ewentualnie bateria może być rozładowana, wtedy pomoże założenie nowej. Eksperymentowałem ostatnio z bardzo tanimi zegarkami z Chin i miałem dwie takie sytuacje. W jednym wystarczyło dociśnięcie baterii - w transporcie odskoczył nawet dekiel, w drugim bateria była niedziałająca. Oba zegarki chodzą. Taki za 10 zł nawet dokładnie . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.