Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

maciekz45

Omega z OLX coś tania

Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzane gdyż: sprzedający nie odbiera telefonu, zarejestrował się w maju 2018.

Moim zdaniem dla niepoznaki wystawił inne rzeczy (jakieś lampy, amplituner itp), niewielka mieścina na rubieżach Polski. ;-)

No i ostatnia najważniejsza sprawa, bez jaj, ten zegarek można sprzedać dwa razy drożej co najmniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale numer ref jest ten co podałem i po wpisaniu w net wychodzi:

https://www.omegawatches.com/watch-omega-seamaster-diver-300m-co-axial-41-mm-21230412003001

Wychodzi jak nic męska 41mm.

 

W każdym razie zalecam wielką ostrożność, na pewno nic nie wpłacać na konto itp.

 

EDIT SORRY: TY O ZUPIE A JA OD d*pie!!

Piszę o tym ogłoszeniu: https://www.olx.pl/oferta/omega-seamaster-diver-300m-zegarek-pudelko-certyfikat-CID87-IDun795.html#da254073b0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

36 czy 41 - ciekawe co przyjdzie jak się kupi. Fotki fotkami a życie często potrafi zaskoczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz Yoda

Wprowadzając logikę do zapytania..

Jak sądzisz czemu ktoś oferuje przedmiot za powiedzmy 50% ceny rynkowej, w przypadku gdy w pierwszym lepszym lombardzie dostałby więcej....?

 

 

Odpowiedz znajdziesz sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pizzapeperoni

dzwoniłem tam z 10 razy, pisałem sms i zero odzewu.

 

Jezu,jak Ty nachalny jesteś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem coś tu śmierdzi, dzwoniłem tam z 10 razy, pisałem sms i zero odzewu.

 

Bo olx to siedlisko wszelkiej maści lemingów. Samozwańczy łowcy okazji "panie daje tysiąc jutro jestem", analfabeci i wysyp januszy. Mam tam konto i czasem wymiękam czytając wiadomości jakie otrzymuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.