Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dawid.gatak.e

Chciał bym się przedstawić

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim forumowiczom, niestety zostałem zmuszony do założenia nowego konta, z którego jak mam nadzieję przyjdzie mi się udzielać znacznie częściej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez KazikRutkowski
      Witam,
      co może robić facet który od 3 lat nie musi już pracować? Szuka nowych zajęć i mnie to właśnie dopadło, były od lat zwierzęta, działka, wnuki aż przyszedł czas poszukiwań,  "co by tu jeszcze" więc z pudełka wyjąłem zegarki naręczne Cyma obok Delbana i jeszcze jest Bałtyk.  Cyma po Ojcu, nie chodzi, Delbana z lat 60-tych działa ale chrom schodzi z koperty, Bałtyk uszkodzona koperta nie chciał chodzić lecz wytrwale przez miesiąc czytałem co pisali na ten temat braciszkowie franciszkanie, oczywiście to forum dokładnie było czytane i zgromadziłem około 20 książek z tego tematu łącznie z Biblią Zegarmistrzostwa 12T o tu byłby błąd okazało się, że są dwa tomu numer 9 mam oba. Ktoś powie - po co tobie dziadku wiedzieć jak chodzi zegarek? Słuszne pytanie moja odpowiedź jest prosta - bo w Krakowie nikt nie chciał się zabrać za ponad 80 letnią Cymę. Po dwu miesiącach udało się odszukać zegarmistrza który nie wiem czy nie starszy od niej podjął się naprawy, termin na koniec sierpnia. Oczywiście pisać za wiele tutaj nie zamierzam ale czytać będę dla ciekawostki dodam gromadzę narzędzia zegarmistrzowskie  i zamierzam sam rozebrać jakiś budzik i tu problem nikt w rodzinie nie ma starego poczciwego zegarka mechanicznego do budzenia, po co to dzisiaj są komórki.  Problem rozwiązany zamówiłem chiński budzik mechaniczny duży aby zobaczyć co jest w środku za jedyne 25 zł na "alledrogo".  To właściwie wszystko o mnie, no może dodam mam od 20 lat ciąg na internet własną domenę, serwis o zwierzętach o działkowych pracach, forum o zwierzętach, stronę byłych z 6 PDPD, trochę żołnierskiej historii  z czasów obecnie nielubianych oraz kilka innych działów z ciekawostkami. Jest fragment czym się pochwalę o zegarkach oczywiście moich : www.kazior5.pl/zegary    dla informacji ucinamy wyraz po ukośniku i mamy główny serwis. Podaję na stronie wszystkie adresy w sieci jakie uzyskałem w swoich poszukiwaniach do książek o zegarmistrzostwie które można dla swoich własnych celów ściągnąć w pdf, kto lubi w formie papierowej nie problem każde ksero to wydrukuje z CD lub pendrive.
      Pozdrawiam serdecznie
      Kazimierz Rutkowski
      dla przyjaciół KazioR
       
    • Przez Mike_the lawyer
      Witam wszystkich !
      Maciej, zamieszkały w Warszawie 38 lat, prawnik. Interesuję się oczywiście zegarkami , motoryzacją, podróżami, dobrą kuchnią. Posiadane zegarki to IWC Aquatimer 2000 oraz Casio GA-1000.
                                                                                                                 
       
       
       
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.