Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mieto

Casio G-SHOCK DW-5700 poszukiwania obudowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie do szanownych kolegów. Mianowicie poszukuje bezel do zegarka casio g-shock dw-5700. Chciałem umyć zegarek i bezel rozpadł mi się w rękach :blink: . Macie może jakieś namiary gdzie można w rozsądnej cenie nabyć taką obudowę. Sprawdziłem popularne portale aukcyjne ale nic ciekawego nie znalazłem. Cena z ebaya powala, bo za bezel i pasek w zestawie 400 zł + przesyłka. Za wszelkie sugestie będę bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz do Marty z watches.br na fejsie z Brazylii. Nie wiem czy jeszcze mają ale były po 34$ z shipem do PL.

Daj znać jak będzie jeszcze miała.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiar. Zostawiłem wiadomość na fb. Na tablicy był link do aukcji na ebay niestety opisana jako zakończona i sprzedane wszystkie sztuki. Zobaczymy co odpiszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety. Dostałem odpowiedź że wszystkie obudowy zostały wyprzedane, więc moja prośba nadal aktualna i poszukiwania obudowy do casio dw-5700 trwają dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angielski ebay cena ponad 80 funtow,za komplet z paskiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angielski ebay cena ponad 80 funtow,za komplet z paskiem

Wiem. Napisałem w pierwszym poście "cena z ebaya powala, bo za bezel i pasek w zestawie 400 zł + przesyłka". Nie widzi mi się takiej kwoty płacić za kawałek plastiku(bezel) który za chwile może się rozpaść jak mój. Mój rozpadł się w skutek procesu starzenia nie był w żaden sposób uszkodzony. Najzwyczajniej w świecie rozpadł się w rękach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,..to w takim razie marne szanse na nizsza cene, ten G-shock  drogo wychodzi, bo i sam modul potrafi kosztowac ponad 200 funtow, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

400 zł ale to zapewne oryginał. Niemniej swój wiek ma i tak jak napisałeś nie wiadomo w jakiej jest kondycji. Choć jeśli to NOS i nie miał kontaktu z wodą, potem itd. to powinien być ok. Głównie te czynniki zabijają bezele. Za to z paskami jest o wiele lepiej, chyba mają inną mieszkankę i właściwości.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

400 zł ale to zapewne oryginał. Niemniej swój wiek ma i tak jak napisałeś nie wiadomo w jakiej jest kondycji. Choć jeśli to NOS i nie miał kontaktu z wodą, potem itd. to powinien być ok. Głównie te czynniki zabijają bezele. Za to z paskami jest o wiele lepiej, chyba mają inną mieszkankę i właściwości.

Mój zegarek był również praktycznie nie noszony. Przez te wszystkie lata był na ręku może z rok. Wyjąłem go z pudełka i nic nie wskazywało na to co za chwile się wydarzy. Po kontakcie z wodą rozpadł się w rękach. Pierwszy raz coś takiego widziałem. Na olx jest wystawiony taki jak mój za 800 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie dostał wody mógłby jeszcze posłużyć. Miałem tak samo.

Jeśli chcesz się pocieszyć substytutem i przy okazji zmodować staruszka to zaloż bezel od DW-5600c/5200/5000. Też z BR.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bezele z G-5700 albo DW-5750 nie będą pasować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem to pod uwagę ale na jednej z aukcji na ebay było podane ze nie pasują do mojego modelu (może ktoś to zweryfikuje). Co ciekawe komplet bezel+pasek do tych modeli to 134 zł u tego samego sprzedawcy który wystawia zestaw do dw-5700 za 400zł. Nie wiem skąd ten fenomen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostępność/unikatowość = cena


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj może w pacparts jak wygląda kompatybilność. Tam są po 8-9 dolarów (do DW-5750 zdaje się).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.