Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Brtk

Czy warto brać starszy G?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Za niedługo planuje zakup swojego pierwszego G-Shocka i mam dylemat bo kolega polecił mi na pierwszy model GA-100 1a1. Sprawdziłem jak wygląda i w sumie czemu nie ale zauważyłem że ten zegarek jest trochę stary bo już parę lat ma i tutaj wychodzę z zapytaniem do Was czy warto kupić starszy zegarek czy brać coś z nowszej półki?

 

PS.

Jak miałbym brać to który ?

GA-100 1A1 https://www.crazytime.pl/product-pol-564-CASIO-GA-100-1A1.html

Czy GA-100 1A4 https://www.crazytime.pl/product-pol-565-CASIO-GA-100-1A4.html

 

Pozdrawiam! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Za niedługo planuje zakup swojego pierwszego G-Shocka i mam dylemat bo kolega polecił mi na pierwszy model GA-100 1a1. Sprawdziłem jak wygląda i w sumie czemu nie ale zauważyłem że ten zegarek jest trochę stary bo już parę lat ma i tutaj wychodzę z zapytaniem do Was czy warto kupić starszy zegarek czy brać coś z nowszej półki?

 

PS.

Jak miałbym brać to który ?

GA-100 1A1 https://www.crazytime.pl/product-pol-564-CASIO-GA-100-1A1.html

Czy GA-100 1A4 https://www.crazytime.pl/product-pol-565-CASIO-GA-100-1A4.html

 

Pozdrawiam! ;)

Miałem 1A4 i polecam, bardzo ładnie prezentował się na ręce. No chyba, że wolisz cały czarny to wtedy 1a1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem 1A4 i polecam, bardzo ładnie prezentował się na ręce. No chyba, że wolisz cały czarny to wtedy 1a1

Chodzi mi głównie o taki uniwersalny kolor czyli żeby pasował pod każde ubranie. Chciałem na początku brać biały ale myślę że to z czasem szybko zżółknie..

A tak jeszcze co do mojego wątku bo nawet kolega wyżej się dołączył, nic nie przeszkadza że zegarek ma już swoje lata na rynku? :)

 

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi głównie o taki uniwersalny kolor czyli żeby pasował pod każde ubranie. Chciałem na początku brać biały ale myślę że to z czasem szybko zżółknie..

A tak jeszcze co do mojego wątku bo nawet kolega wyżej się dołączył, nic nie przeszkadza że zegarek ma już swoje lata na rynku? :)

 

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

Wiesz, nie zrobisz z G-shocka zegarka do wszystkiego - po prostu się nie da. Także dobierz do garderoby.

 

Co do lat, to moim zdaniem nie ma obawy, aczkolwiek jak masz większy budżet to czemu by nie kupić czegoś nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie zrobisz z G-shocka zegarka do wszystkiego - po prostu się nie da. Także dobierz do garderoby.

 

Co do lat, to moim zdaniem nie ma obawy, aczkolwiek jak masz większy budżet to czemu by nie kupić czegoś nowego.

Akurat właśnie czarny pasuje pod garderobę

 

Dzięki wielkie za odpowiedź. W sumie też tak myślę bo zegarek to nie tak jak telefon że z biegiem czasu traci na podzespołach i wolniej pracuje, więc co do zegarka nie ma problemu wziąć ten który trzyma się już jakiś czas na rynku..

 

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi z tym że stary?

Ja mam około 10 szt G i przeważnie starsze modele. Wszystkie działają jesli nikt w nich nie dlubal i są szczelne.


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi z tym że stary?

Ja mam około 10 szt G i przeważnie starsze modele. Wszystkie działają jesli nikt w nich nie dlubal i są szczelne.

No tak to prawda

 

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.