Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Patryk1023

Zegarek do codziennego noszenia.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum,jest to mój pierwszy post tutaj. Zastanawiam się nad seiko snzg13k i citizenem aw 1360-55e. Byłby to mój pierwszy zegarek,dlatego zastanawiam się,czy jestem gotowy na automat. Zegarek chcialbym nosic codziennie,aczkolwiek nie mam pojecia do czego ubiera się mesh :/. W tych modelach mozna bez problemu zmieniac bransolety na paski? (pytam orientacyjnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem w rękach tego Citizena, nawet przez chwilę był na bazarku. Ogólnie ten zegarek lepiej przymierzyć, jest ładny, ale wizualnie jest bardzo duży (jak dla mnie). U mnie koronka wbijała się bardzo konkretnie w dłoń. Na pewno mesh możesz zdjąć, to nie problem. 

 

Wybrałeś duże zegarki. Jaki masz nadgarstek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nadgarstka,to nie wiem czy go napinac podczas pomiaru. Nadgarstek mam 19cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tego Citizen aw1360 ale w innej wersji. Już kilka lat używam go jako zegarek na co dzień. Nadgarstek mam 17 cm i wcale nie uważam, że jest za duży - dla mnie w sam raz. Tym bardziej, że zegarek nie jest za wysoki więc prezentuje się całkiem dobrze. fe1a77e4d3efd15a04491c5e788aa86c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tego Citizen aw1360 ale w innej wersji. Już kilka lat używam go jako zegarek na co dzień. Nadgarstek mam 17 cm i wcale nie uważam, że jest za duży - dla mnie w sam raz. Tym bardziej, że zegarek nie jest za wysoki więc prezentuje się całkiem dobrze.

ten model chyba jest ogólnie niższy niż wspomniany przez OP, ale nie jestem pewny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ten sam model (AW1360) tylko w innym wykonaniu (mój to 04e) - inny kolor tarczy, tutaj pasek zamiast bransolety. Ale to mało istotne - ważne tutaj są wymiary, a te są te same. No i środek zegarka;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ten sam model (AW1360) tylko w innym wykonaniu (mój to 04e) - inny kolor tarczy, tutaj pasek zamiast bransolety. Ale to mało istotne - ważne tutaj są wymiary, a te są te same. No i środek zegarka;)

To jak ja miałem tego, o którym pisał OP to dla mnie wydawał się ogromny i wysoki. Teraz przymierzałem i zamówiłem Żółwia i on wizualnie i na ręku jest dużo mniejszy, a rozmiary ma większe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nadgarstka,to nie wiem czy go napinac podczas pomiaru. Nadgarstek mam 19cm.

 

Patryk 1023 - nadgarstek to nie pe.is - tu sie nic nie napina przy mierzeniu ...  :D

 

No chyba, ze chodzisz normalnie, na codzień cały czas z napietym... ale to w jednym i w drugim prypadku nie wyjdzie Ci na zrdowie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Citizenem aw 1360-55e - miałem zegarek z tej serii.

Bardzo fajny zegar ale duży , dla mnie był już za duży .

post-410-0-88031900-1527418040_thumb.jpg


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Citizenem aw 1360-55e - miałem zegarek z tej serii.

Bardzo fajny zegar ale duży , dla mnie był już za duży .

O o, właśnie o tym mówię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.