Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Oskar_FKP

mudman wyświetlacz

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie takie coś mi się zrobiło .Czy to jest naprawialne i jakie mogą być koszta ??

A może od razu szukać nowego zegarka ?post-33790-0-14415300-1527250449_thumb.jpgpost-33790-0-32688900-1527250453_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było pieczone pod żarówką ;)

Raczej wymiana wyświetlacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem coś podobnego kiedyś, może troche mniej i wymiana filii dała radę, ale tu może być ciężko


obecnie: DW-5600C-9CV * DW-5300G-9V * DW-6600E-1V * G-2000BM-1MJF* G-3011F-1V   *  G-700-3AV  *   GW-9010-1 *  GW-9200-1 *  EF-535SP-1AV  * DW-5030-1
kiedyś : DW5600E-1 * DW-8150-1V * GT-000D-7 * DW-8030-1 * DW-8600J-8A * GX-56-1A * G-9000-8V * G-9000-3V * GW-9000A-1 * G-2900-1A  * G-7700-1 * G-3000LV-7 * GR-8900A-7 * GA-100-1A1 * GX-56-1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było pieczone pod żarówką ;)

Raczej wymiana wyświetlacza.

Wyświetlacz może wymienić serwis czy to trzeba cały moduł ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz wyświetlacz to sam to możesz zrobić. Trochę cierpliwości i to nic trudnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz wyświetlacz to sam to możesz zrobić. Trochę cierpliwości i to nic trudnego.

Dzięki za odpowiedź , pisze zatem do zibi o podanie kosztów wyświetlacza.

PozdrO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie zes go dojechał ;o ja niedawno kupiłem ten model, pierwotnie miał być do pracy w kopalni ale jak doszedł to trochę szkoda bo się mega spodobał ;p zobaczymy może w końcu będzie miał ciężkie testy de1bbbfce5d3f550b4c2b08f0b3c51c5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wyświetlacz to z mojej winy położyłem przy mocnej lampce a bezel jest wymieniany bo nie mogłem patrzeć na ten czerwony napis ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak dla mnie ten czerwony napis robi robotę i idealnie pasuje to tej czerwonej ramki pod bezelem. Znów mi nawróciła choroba na mudmany i teraz poluje na g9300gy którego kiedyś miałem i chce mieć go ponownie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:wacko::( :( :( pojechałeś. Co cię tak przypiliło na ładowanie przy żarówce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:wacko::( :( :( pojechałeś. Co cię tak przypiliło na ładowanie przy żarówce?

Nie wiem co mi do głowy strzeliło ... migające low się pierwszy raz w życiu pojawiło i położyłem na chwilę na lamce led .Nie pomyślałem że jest za mocna . No nić wymieni się wyświetlacz i będzie ok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno to była lampka ledowa, a nie halogenowa. Moim zdaniem musiała też być wysoka temperatura co wyklucza ledowe źródło światła.


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno to była lampka ledowa, a nie halogenowa. Moim zdaniem musiała też być wysoka temperatura co wyklucza ledowe źródło światła.

Tak led , stojąca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyświetlacz zamówiony niestety nie ma go w magazynie w PL i chwilę to zajmie ale zegarek uda się naprawić a to dobra wiadomość bo bardzo go lubię i się przyzwyczaiłem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie widziałem, aby tak się działo na tych zegarkach. Może to być ekran polaryzacyjny lub ciepło.

 

Prawdopodobnie trzeba go otworzyć i sprawdzić.

 

Nie masz wiele do stracenia, chyba że masz zamiar go używać tak jak jest, trudno jest zobaczyć czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.