Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BenQu22

Bransoleta tytanowa.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie potrzebuję przedłużyć bransoletę bo jest ciasnawa i czy jest opcja dostania części czy trzeba kupić całą bransolete. Mam tytanową. Może komuś zalega w domu chętnie odkupię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie potrzebuję przedłużyć bransoletę bo jest ciasnawa i czy jest opcja dostania części czy trzeba kupić całą bransolete. Mam tytanową. Może komuś zalega w domu chętnie odkupię :)

Czy sprawdziłeś regulację przy zapięciu? Tam czasami jest w rezerwie brakujące kilka milimetrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest na końcu. Pytam bo może ktoś ma taki zegarek i zostało mu kilka oczek z bransoletki. Dosłownie jedno by mnie ratowało:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi jesienią obiecał pewien znany zegarmistrz że załatwi ogniwo i do dziś nie ma

jaki to masz ten zegarek ?

podejrzewam że całej nowej nie kupisz bo kosztuje około 1000zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedzi. Znalazłem na necie u sprzedającego "NOWLI" napisał że nie ma problemu można dokupić osobne ogniwka. Cena 55zł. Tak że spoko czekam jak przyjdzie. Dam znać. 

Dzięki pozdrawiam. 


Mam Citizen Promaster Sky Eco Drive AS4050-51E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogniwko dotarło orginał tytanowe z częściami do montażu za 62 zł z przesylką. Tak że polecam jak by ktoś potrzebował coś do zegarka  ZEGARMISTRZ ROBERT ANDRSZKÓW z Wrocławia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.