Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Edmund Exley

Mistrzostwa Świata - Rosja 2018

Rekomendowane odpowiedzi

1. Polska osiągnie etap... nie wyjdziemy z grupy.


2. Typuję, że Mistrzostwa wygra...  Niemcy albo Francja.

3. Mam nadzieję, że Mistrzostwa wygra...  Francja

4. Rewelacją turnieju będzie...  Chorwacja

5. Największym rozczarowaniem turnieju będzie... Hiszpania

6. Królem strzelców będzie... Muller (Niemcy)

7. Piłkarz, którego na turnieju najbardziej będzie mi brakować (kontuzjowany, niepowołany, z niezakwalifikowanego kraju)... Robben

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

5. Największym rozczarowaniem turnieju będzie... Hiszpania
 

 

 

Możesz mieć rację - niezły bałagan powstał. Lopetegui zwolniony. Wcześniej takie rzeczy tylko w Afryce, a tu proszę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba przyznać - torbę ma zajebistą  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość supaplex
"MAŁO MNIE TO OBCHODZI"

 
...i znowu wychodzę na socjopatę ale pewnie w ramach życia towarzyskiego jakiś mecz zobaczę :)

 

+milun

piłka nożna jest tak samo interesująca, jak oglądanie zalotów żółwi wodnych, chociaż istnieją amatorzy nawet tego. 22 bęcwałów lata za skórzanym workiem za grube miliony. Zero akcji, tylko bieganie i symulowanie. Najbardziej uwielbiam tych TWARDYCH facetów po tym, jak ktoś ich pacnie jak panienkę w ciąży w emocjach, rzucają się na ziemie, płaczą, zwijają się z bólu i patrzą na reakcję sędziego. Jak się nie uda, to wstają. ŻAL. Całkiem jak wrestling.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

+milun

piłka nożna jest tak samo interesująca, jak oglądanie zalotów żółwi wodnych, chociaż istnieją amatorzy nawet tego. 22 bęcwałów lata za skórzanym workiem za grube miliony. Zero akcji, tylko bieganie i symulowanie. Najbardziej uwielbiam tych TWARDYCH facetów po tym, jak ktoś ich pacnie jak panienkę w ciąży w emocjach, rzucają się na ziemie, płaczą, zwijają się z bólu i patrzą na reakcję sędziego. Jak się nie uda, to wstają. ŻAL. Całkiem jak wrestling.

Eee, jeśli chodzi wrestling, to każdy wie, że to ściema.

W "wielkim" futbolu to na serio,

najważniejszy jest żel i tatuaż

Jak ktoś chce widzieć twardych facetów, to powinien był oglądać mistrzostwa ale w hokeju, w Danii były w tym roku.

Polecam również

Footballu już nie mogę...

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to najbardziej lubie takich gosci jak wy ktorzy nie interesuja sie ale wejda zeby okazac swa wyzszosc. Respect. Psucie zabawy innym to tak od dziecka czy dopiero teraz ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na ch** tu wchodzisz suplex swoje mądrości prawić, skoro to taki denny sport, a wątek jest o piłce nożnej, co jasno jest zawarte jego tytule ?


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na ch** tu wchodzisz suplex swoje mądrości prawić, skoro to taki denny sport, a wątek jest o piłce nożnej, co jasno jest zawarte jego tytule ?

A to przepraszam.

Po wykropkowanym CH***JU rozpoznaję prawdziwego znawcę i kibica piłkarskiego.

Jeszcze raz najmocniej przepraszam.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość supaplex

 

ja to najbardziej lubie takich gosci jak wy ktorzy nie interesuja sie ale wejda zeby okazac swa wyzszosc. Respect. Psucie zabawy innym to tak od dziecka czy dopiero teraz ;) ?

nie staram się absolutnie popsuć nikomu zabawy. wręcz przeciwnie. ale jeżeli mam inne zdanie, szczególnie na temat o niebo przepłacanych zawodników w sporcie który we mnie nie budzi żadnych emocji, bo jest przereklamowany i na siłę promowany to chyba mogę je wyrazić? czy też to usuniecie?

w ramach tematu -

 

A to przepraszam.

Po wykropkowanym CH***JU rozpoznaję prawdziwego znawcę i kibica piłkarskiego.

Jeszcze raz najmocniej przepraszam.

 

wszystko w temacie. agresja, tępota i przemoc - prawdziwe oblicze piłki nożnej. dlaczego tego nie ma np. w rugby? janusze do boju! oi, oi, oi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

wszystko w temacie. agresja, tępota i przemoc - prawdziwe oblicze piłki nożnej.

Moim zdaniem bardziej cząstkowe niż prawdziwe.

 

dlaczego tego nie ma np. w rugby?

Pasjonuję się futbolem amerykańskim, ale nie widzę powodu sprowadzania oceny piłki nożnej do ciemnych stron tej dyscypliny sportu. Lepiej koncentrować się na rzeczach pozytywnych, a Mistrzostwa Świata to święto wszystkich fanów piłki nożnej. Ja nie mogę się już doczekać meczów choć (jako miłośnik zwierząt) wybijania psów nie zapomnę Rosjanom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 nie staram się absolutnie popsuć nikomu zabawy. wręcz przeciwnie. ale jeżeli mam inne zdanie, szczególnie na temat o niebo przepłacanych zawodników w sporcie który we mnie nie budzi żadnych emocji, bo jest przereklamowany i na siłę promowany to chyba mogę je wyrazić? czy też to usuniecie?

To teraz zarejestruj się na forum fanów van Gogha i napisz,że Picasso był lepszy i tylko kretyni przepłacają za jego obrazy po kilkadziesiąt milionôw usd za jego obrazy.

 

Potem zarejestruj się na forum miłośników snookera i napisz,że tylko przegrani ludzie patrzą kilka godzin na dorosłych facetów, którzy bawią się kijami zamiast robić w życiu coś produktywnego, a prawdziwi faceci bokserzy, strongmani i Poznańskie Słowiki (muzyka przecież musi stać wyżej od plebejskiej rozrywki futbolowej).

 

Potem napisz do federacji tenisa i napisz, że to niegodziwe, że taki Nadal niesłusznie zarabia 10 milionów złotych za jeden turniej, kiedy inni sportowcy tyrają godzinami za grosze...

Może zaproponuj federacjom sportu jakieś rozwiązania dotyczące podziału gaż w proporcjach Twoich zainteresowań...

 

Przecież masz do tego prawo...

Idź zatem w świat i uświadamiaj tępych ludzi w tematach, które "nie budzą w Tobie żadnych emocji"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko w temacie. agresja, tępota i przemoc - prawdziwe oblicze piłki nożnej. dlaczego tego nie ma np. w rugby? janusze do boju! oi, oi, oi!

 

Janku, wchodzisz w wątek w którym udzielają się entuzjaści piłki nożnej, piszesz co piszesz, to czego się podziewasz ? Idź psuj zabawę gdzie indziej, było tu milej zanim wykazałeś swoją pogardę dla tego sportu. W wątku o Rolexie też jest taki, co gardzi Rolexami ale namiętnie tam wypisuje co mu na sercu leży, psując krew ludziom którzy stworzyli tam swój własny fajny klimat i czerpią radość z dyskusji.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę o zakopanie topora wojennego.

Opinia o współczesnej piłce to jedno, a kibicowanie reprezentacji to inna rzecz.

Jakiego bym nie miał zdania o piłce to i tak będę oglądał MS i kibicował polskiej drużynie.

Pierwsze MS jakie pamiętam to Argentyna 78, i każde następne oglądałem.

Atmosfera zawsze jest super i emocje są super.

Nie drążmy już tego dalej, proszę.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Czekam z niecierpliwością aż pierwszy sędzia się odważy i na ważnej imprezie np. MŚ wywali jakąś łajzę-symulanta z boiska. Inaczej to coraz bardziej będzie przypominało chałę i teatr a nie zmagania. Może nowy system wspomagania sędziowania się do tego przyczyni?

 

Już się przymierzam do MŚ ale mam jeden taki tyci problem. Kto będzie komentował? Ktoś nowy czy stara gwardia, od której gadania zaczynam po kwadransie krwawić z uszu? No dobra, tak naprawdę wytrzymuję góra 5 minut a potem wyłączam dźwięk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Szpakowskiego pewnie można liczyć, ja mam czeską tv, więc sport oglądam na czechu. Fachowo i na temat.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Kto będzie komentował? Ktoś nowy czy stara gwardia, od której gadania zaczynam po kwadransie krwawić z uszu? No dobra, tak naprawdę wytrzymuję góra 5 minut a potem wyłączam dźwięk.

 

 

Będzie kiepsko, oglądałem kilka meczy towarzyskich wciągu ostatnich dni. Gra Brazylia, na skrzydle wiatr robi Willian, Szpakowski notorycznie widzi Marcelo - takie pomyłki to jego domena. Poza tym gadał, jak by miał zaraz wylewu dostać. Na szczęście jest w tym składzie komentatorów facet czy dwóch, którzy potrafią wprowadzić w klimat i nastrój, mówią składnie i z sensem. Szkoda, że Tomasza H. nie będzie. Gdyby zdarzył się nudny wydarzeniami na murawie mecz, Tomasz zawsze by podkręcił akcje :)  


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Tu nie chodzi o oglądanie np. na niemieckim kanale meczu Polska-Senegal ale o to by wreszcie byli komentatorzy na poziomie w polskiej wersji językowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak Tomek H. to gwarancja rozrywki, w natłoku słowotoku.

Czy ja rymuję?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rozpiskę godzinową wydrukowaną i są nazwiska komentatorów każdego spotkania. Przygotowałem sobie, żeby wiedzieć kiedy i co warto oglądać :P :P :P O ile nikogo nie pominąłem, komentatorzy Mundialu to :

 

J. Laskowski

R. Gilewicz

M. Iwański

M. Żurawski

D. Szpakowski

T. Jasina

K. Kosowski

A. Juskowiak

A. Roj

A. Strejalu

S. Kwiatkowski

R. Podoliński

M .Trzeciak

J. Jońca

H. Bugaj

Sz. Borczuch


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O! To można by stworzyć dwie grupy. Całkiem porządnych piłkarzy i całkiem porządnych smędziarzy

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Bardzo dobrych komentatorów ma Eleven, ale ich raczej nie usłyszymy podczas meczów MŚ. Jest jeszcze koło ratunkowe w postaci nc+. Część meczów pokaże właśnie nc+ z komentarzem Leszka Orłowskiego i Piotra Labogi.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Tak nawiązując do komentatorów, to pierwszy mecz niestety ze Szpakowskim, co oznacza, że trzeba będzie oglądać bez dźwięku, ale póki co tylko jeden mecz.

 

19 czerwca (wtorek) 

17:00 Grupa H (Moskwa): Polska - Senegal (TVP1) komentarz: D. Szpakowski, R. Gilewicz 

 

24 czerwca (niedziela) 

20:00 Grupa H (Kazań): Polska - Kolumbia (TVP1) komentarz: J. Laskowski, A. Juskowiak 

 

28 czerwca (czwartek)

16:00 Grupa H (Wołgograd): Japonia - Polska (TVP1) komentarz: J. Laskowski, R. Gilewicz 



 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bardzo dobrych komentatorów ma Eleven

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Waść raczysz zartować, może jaki$ rodzynek jest ale ogół raczej kiepsko wypada imo.

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Edmund Exley
      Ja wiem, że to niesłuszne
      Stanisław Barańczak
       
      Panowie - wszyscy wiemy, jak jest. Ale może uda nam się zachować tradycję i w ten sposób wyrazić naszą autoteliczną futbolową pasję.
       
      Składy:
      https://www.fifa.com/fifaplus/en/tournaments/mens/worldcup/qatar2022/teams
       
      Transmisje:
      https://sport.tvp.pl/64461650/gdzie-ogladac-ms-2022-plan-transmisji-mundialu-w-tv-online-aplikacji-i-hbbtv-w-tvp
       
      Mój typ na Mistrza: Brazylia
      Kibicuję, żeby Mistrzem został/została: Urugwaj
      Polska: faza grupowa
      Król strzelców: Neymar
    • Przez Edmund Exley
      Zaczęło się.
    • Przez Edmund Exley
      Rok temu komentowaliśmy tutaj: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/121325-copa-america-2015/?hl=%2Bcopa+%2Bamerica
       
      Teraz edycja z okazji 100. rocznicy pierwszego turnieju. Prawdopodobnie będzie w cieniu Euro i obawiam się, że nie będzie stała na najwyższym poziomie. No ale Copa to Copa, na swój temat zasługuje. Właśnie zaczyna Urugwaj, czyli jakby dopiero się impreza zaczynała 
       
      Znaczek:

       
      Składy:
      https://en.wikipedia.org/wiki/Copa_Am%C3%A9rica_Centenario_squads
       
      Plan transmisji:
      https://sport.tvp.pl/25633658/rozpoczyna-sie-copa-america-centenario-transmisje-w-tvp

      Wyniki i składy z turnieju w 1916 można przypomnieć sobie tutaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/Copa_Am%C3%A9rica_1916
    • Przez Edmund Exley
      Drodzy Koledzy,
       
      temat niszowy, ale potrzebny - Copa America to wspaniały turniej, warto poświęcić mu odrębne miejsce.
       
      Początek już 11 czerwca - na inaugurację Chile-Ekwador (u nas będzie to już 12 czerwca). Finał 4 lipca.
       
      Logo i maskotka:

       

       
       
       
      Skład grup:
      Grupa A: Chile, Boliwia, Ekwador, Meksyk
      Grupa B: Argentyna, Jamajka, Paragwaj, Urugwaj
      Grupa C: Brazylia, Kolumbia, Peru, Wenezuela
       
      Składy drużyn są tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Copa_Am%C3%A9rica_2015_%28sk%C5%82ady%29
      Plan transmisji: http://sport.tvp.pl/20393572/copa-america-2015-sprawdz-plan-transmisji
       
      Zapraszam do dzielenia się spostrzeżeniami, prognozami, sympatiami. Nie ma Niemców, kibicować można wszystkim. W miarę możliwości będę wrzucał jakieś migawki z historii, fragmenty meczów i archiwalne zdjęcia.
       
      Dodam, że mam nadzieję, iż tytuł obroni Urugwaj, choć trzeba powiedzieć, że największym minusem zbliżającego się turnieju będzie brak Luisa Suareza. To efekt kary (moim zdaniem niewspółmiernie wysokiej do czynu) za incydent na Mundialu w Brazylii. O Urugwaju postaram się napisać parę słów w najbliższych dniach.
       
      Życzę ciekawej dyskusji i dobrej piłki
       
       
    • Przez Edmund Exley
      Drodzy Koledzy,
       
      chciałbym zaproponować temat dotyczący tylko i wyłącznie nadchodzącego Mundialu. Nie jestem na pewno jedyną osobą, która od czterech lat odlicza dni do początku turnieju.
       
      Proponuję zapomnieć w tym temacie o rzeczach, których świadomość mamy wszyscy, ale które psują nam zapewne nastrój: postępująca komercha, niedozwolony doping, korupcja, Blatter... Chciałbym, abyśmy pisali o piłce, turnieju, koszulkach, nadziejach i obawach czysto sportowych.
       
      Dla chętnych proponuję przedturniejową zabawę - uzupełnienie mini-ankiety o naszych typach, prognozach i wspomnieniach:
      1. Mam nadzieję, że Mistrzostwa wygra...
      2. Typuję, że Mistrzostwa wygra...
      3. Rewelacją turnieju będzie...
      4. Królem strzelców będzie...
      5. Największym rozczarowaniem turnieju będzie...
      6. Moje dwa najpiękniejsze wspomnienia z Mundiali...
      7. Ulubiona maskotka w historii...
       
      A tym, którzy chcieliby się przygotować przed turniejem, polecam:
       

       
      No to ja jako pierwszy wypełnię ankietę:
      1. Mam nadzieję, że Mistrzostwa wygra... Urugwaj
      2. Typuję, że Mistrzostwa wygra... Argentyna
      3. Rewelacją turnieju będzie... Bośnia i Hercegowina
      4. Królem strzelców będzie... Karim Benzema
      5. Największym rozczarowaniem turnieju będzie... Holandia
      6. Moje dwa najpiękniejsze wspomnienia z Mundiali...
      - Mondiale 90 - wiadomo, pierwsze mistrzostwa
      - Urugwaj-Ghana 2010
      7. Ulubiona maskotka w historii... Ciao
       

       
      Zachęcam do komentarzy i pozdrawiam!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.