Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Edmund Exley

Mistrzostwa Świata - Rosja 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Gość The Lord

Chorwacją jest bardziej aktywna w ofensywie ale jak ma być skoro przegrywa....a granie to także bronienie także z tym „ lepszym” bym nie przesadzał. Francją gra kolejny mecz dojrzale ...jak dawne Niemcy. Dla kibica to gorzej ale liczy się to co w sieci...

Chorwacja lepsza, bo bardziej aktywna, ofensywna tylko trochę zabrakło im szczęścia. Teraz Lloris popełnił katastrofalny błąd, jednakże Francuzi wykorzystali słabszy moment gry Chorwatów i jest 4:2. Czas pokaże jak będzie. Ja nie dawałem żadnych szans Chorwacji, ale spodziewałem się też lepszej gry Francji. Mimo wszystko wynik nadal potwierdza moje przypuszczenia.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się będzie teraz działo we Francji.

Właściwie już się dzieje.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mecz super, Francja, chociaż im nie kibicowałem ma świetną drużynę, teraz to o nich można powiedzieć, że piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak wygrywają Francuzi. 

 

Ale wg mnie, Francja ma puchar ale mistrzami są Chorwaci. Wola walki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Ale taką determinację miło się ogląda. Chorwaci przysporzyli sobie sympatyków. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chorwacka drużyna to Rocky Balboa futbolu. Ode mnie złoto. Na następne wakacje, jadę właśnie tam.

 

Francji nie lubię, sorry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezes klubu Tęcza prezentuje się z prezydent Chorwacji bardzo elegancko.

:)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewłem się aż tylu goli.  widowisko przednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co tu teraz oglądać w tej narodowej telewizji ;)

byłem za Chorwacją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co tu teraz oglądać w tej narodowej telewizji ;)

byłem za Chorwacją :)

Reklamy z naszymi pilkarzami :)

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny finał na koniec dobrego turnieju.

 

Warto sprawdzić, kto trafił z przewidywaniami.

 

@cecon

Polska - trafny typ.

 

@MellWet

Znakomicie! Oczywiście Niemcy osiągnęli jeszcze gorszy wynik niż Argentyna, ale ona też nie zaliczy turnieju do udanych. @MellWet, brawo!

 

@Kosma

Trudno powiedzieć, czy Belgowie byli już jednym z faworytów, czy też wciąż drużyną aspirującą. Na pewno jednak przewidziałeś ich dobry wynik. Oraz brak awansu Polaków.

 

@Krygo

Hurricane Carter był bokserem ;) żartuję, król strzelców zaliczony. Argentyna też w kręgu dobrych typów.

 

@floyd

W tym szaleństwie tkwi metoda - punkt 5. trafiony idealnie.

 

@Andrzej78

Rosja na pewno była jedną z rewelacji, wynik Polski też trafnie przewidziany.

 

@Ritter

Niemcy (tylko oni grali o piątą gwiazdkę) rozczarowali. Polska przewidziana trafnie.

 

@Edmund Exley

Najważniejsze - mistrz i król strzelców (łącznie z proporcją ustrzelonych goli) - bezbłędnie. Oczywiście omyłkowo przestawiłem punkty 4 i 5 ;)

 

@tomek.wzr

Polska i inne rozczarowania - trafione.

 

@rafi87

No cóż, tym razem nie udało się nic przewidzieć.

 

@The Lord

Przewidziałeś kłopoty Argentyny.

 

@bromborek

Polska i Niemcy bezbłędnie, Kolumbia na pewno zostawiła po sobie dobre wrażenie, ale innym poszło jeszcze lepiej.

 

@Bartosz 86

Moim zdaniem dużo straciłeś :)

 

@pływak_wodnik

Hiszpania w gronie rozczarowań. Muller chyba nie trafił w światło bramki w ogóle?

 

@johndeacon

Belgia - tak jak pisałem.

 

@krisp1

Poza królem strzelców wszystko udało się przewidzieć. Świetnie!

 

@dnb

Polska, Francja - trafione.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezes klubu Tęcza prezentuje się z prezydent Chorwacji bardzo elegancko.

:)

 

 

 

 

Jak widzę nie tylko mnie to bije po oczach;)

 

ODI1L3VfMS9jY185NmU2OC9wL3BpY3R1cmVzLzIw2767255_xbig-lnd.jpg


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edmund fajnie, że podsumowałeś ;) Jest fajny film o huraganie, ale Ty to na bank wiesz ;)  Natomiast we Francji to niezłe pokłady baranów mają. Potrafią się bawić i świętować, nie ma co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Francuzi to się potrafią bawić... Starcia z policją, zdemolowane sklepy, zniszczone samochody. Tak Francja świętuje tytuł mistrza świata. :) 

 

https://sportowefakty.wp.pl/ms-2018/766268/mundial-2018-potezna-zadyma-w-paryzu

Czy aby Francuzi ? Ja tam widzę i czytam, że kalifat francuski. :o

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Czy aby Francuzi ? Ja tam widzę i czytam, że kalifat francuski. :o

 

Zadymy robili ludzie z dzielnic imigrantów tylko jakie to ma znacznie kto rzuca płytą chodnikową w witrynę sklepową? Efektem jest wybita szyba i tyle. My w Polsce nie mamy kalifatu, a i tak dochodzi do zadym po meczach, a czasem i na meczach. Brak kultury nie ma narodowości.  Przypuszczalnie Francuzi popełnili jakieś błędy systemowe, które kompletnie wyłożyły integrację społeczną, ale nie mnie to oceniać. Mam za mało wiedzy, żeby się szerzej wypowiadać na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bartosz 86

Moim zdaniem dużo straciłeś :)

 

Właściwie to zobaczyłem znacznie więcej meczy niż zakładałem - wprawdzie były dodatkiem do życia towarzyskiego ale OK :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwa wygrali francuzi z plemienia Ubamba więc świętowanie adekwatne kulturowo.

Francuskie nazwiska mówią same za siebie: Umtiti, Pogba, Kante, Matuidi, Mbappe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Na całe szczęście mam jeszcze przed sobą do obejrzenia mecz finałowy :) . Wczoraj nie dało się go nijak wcisnąć w harmonogram.

 

Mistrzostwa wygrali francuzi z plemienia Ubamba więc świętowanie adekwatne kulturowo.

To sobie teraz wyobraź jakby przegrali! Nic, tylko zjedliby trenera :D . Sam nie wiem czy to odpowiedni wątek ;) . Może lepiej byłoby ten aspekt poruszyć "W co jeść i jak to przyrządzić"?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
F : FORMAL 

R : REPUBLIC OF 

A : AFRICANS 

N : NOW 

C : CALLED 

E : EUROPEANS


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ben Barek, Adams, Tresor, Janvion, Tigana, Desailly, Boli, Angloma, Lama, Karembeu, Thuram, Vieria, Henry - znacie te nazwiska? Proporcje w składzie się zmieniły, bo zmienił się świat i sama Francja. Piłkarze zdobyli mistrzostwo, bo ciężką pracą rozwijają swoje talenty - w przeciwieństwie do swych destrukcyjnych rodaków z przedmieść, niestety.

 

Edmund fajnie, że podsumowałeś ;) Jest fajny film o huraganie, ale Ty to na bank wiesz ;)  Natomiast we Francji to niezłe pokłady baranów mają. Potrafią się bawić i świętować, nie ma co...

 

Dzięki. Film Jewisona oczywiście widziałem, piosenkę Dylana też lubię.

 

Właściwie to zobaczyłem znacznie więcej meczy niż zakładałem - wprawdzie były dodatkiem do życia towarzyskiego ale OK :)

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Edmund Exley
      Ja wiem, że to niesłuszne
      Stanisław Barańczak
       
      Panowie - wszyscy wiemy, jak jest. Ale może uda nam się zachować tradycję i w ten sposób wyrazić naszą autoteliczną futbolową pasję.
       
      Składy:
      https://www.fifa.com/fifaplus/en/tournaments/mens/worldcup/qatar2022/teams
       
      Transmisje:
      https://sport.tvp.pl/64461650/gdzie-ogladac-ms-2022-plan-transmisji-mundialu-w-tv-online-aplikacji-i-hbbtv-w-tvp
       
      Mój typ na Mistrza: Brazylia
      Kibicuję, żeby Mistrzem został/została: Urugwaj
      Polska: faza grupowa
      Król strzelców: Neymar
    • Przez Edmund Exley
      Zaczęło się.
    • Przez Edmund Exley
      Rok temu komentowaliśmy tutaj: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/121325-copa-america-2015/?hl=%2Bcopa+%2Bamerica
       
      Teraz edycja z okazji 100. rocznicy pierwszego turnieju. Prawdopodobnie będzie w cieniu Euro i obawiam się, że nie będzie stała na najwyższym poziomie. No ale Copa to Copa, na swój temat zasługuje. Właśnie zaczyna Urugwaj, czyli jakby dopiero się impreza zaczynała 
       
      Znaczek:

       
      Składy:
      https://en.wikipedia.org/wiki/Copa_Am%C3%A9rica_Centenario_squads
       
      Plan transmisji:
      https://sport.tvp.pl/25633658/rozpoczyna-sie-copa-america-centenario-transmisje-w-tvp

      Wyniki i składy z turnieju w 1916 można przypomnieć sobie tutaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/Copa_Am%C3%A9rica_1916
    • Przez Edmund Exley
      Drodzy Koledzy,
       
      temat niszowy, ale potrzebny - Copa America to wspaniały turniej, warto poświęcić mu odrębne miejsce.
       
      Początek już 11 czerwca - na inaugurację Chile-Ekwador (u nas będzie to już 12 czerwca). Finał 4 lipca.
       
      Logo i maskotka:

       

       
       
       
      Skład grup:
      Grupa A: Chile, Boliwia, Ekwador, Meksyk
      Grupa B: Argentyna, Jamajka, Paragwaj, Urugwaj
      Grupa C: Brazylia, Kolumbia, Peru, Wenezuela
       
      Składy drużyn są tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Copa_Am%C3%A9rica_2015_%28sk%C5%82ady%29
      Plan transmisji: http://sport.tvp.pl/20393572/copa-america-2015-sprawdz-plan-transmisji
       
      Zapraszam do dzielenia się spostrzeżeniami, prognozami, sympatiami. Nie ma Niemców, kibicować można wszystkim. W miarę możliwości będę wrzucał jakieś migawki z historii, fragmenty meczów i archiwalne zdjęcia.
       
      Dodam, że mam nadzieję, iż tytuł obroni Urugwaj, choć trzeba powiedzieć, że największym minusem zbliżającego się turnieju będzie brak Luisa Suareza. To efekt kary (moim zdaniem niewspółmiernie wysokiej do czynu) za incydent na Mundialu w Brazylii. O Urugwaju postaram się napisać parę słów w najbliższych dniach.
       
      Życzę ciekawej dyskusji i dobrej piłki
       
       
    • Przez Edmund Exley
      Drodzy Koledzy,
       
      chciałbym zaproponować temat dotyczący tylko i wyłącznie nadchodzącego Mundialu. Nie jestem na pewno jedyną osobą, która od czterech lat odlicza dni do początku turnieju.
       
      Proponuję zapomnieć w tym temacie o rzeczach, których świadomość mamy wszyscy, ale które psują nam zapewne nastrój: postępująca komercha, niedozwolony doping, korupcja, Blatter... Chciałbym, abyśmy pisali o piłce, turnieju, koszulkach, nadziejach i obawach czysto sportowych.
       
      Dla chętnych proponuję przedturniejową zabawę - uzupełnienie mini-ankiety o naszych typach, prognozach i wspomnieniach:
      1. Mam nadzieję, że Mistrzostwa wygra...
      2. Typuję, że Mistrzostwa wygra...
      3. Rewelacją turnieju będzie...
      4. Królem strzelców będzie...
      5. Największym rozczarowaniem turnieju będzie...
      6. Moje dwa najpiękniejsze wspomnienia z Mundiali...
      7. Ulubiona maskotka w historii...
       
      A tym, którzy chcieliby się przygotować przed turniejem, polecam:
       

       
      No to ja jako pierwszy wypełnię ankietę:
      1. Mam nadzieję, że Mistrzostwa wygra... Urugwaj
      2. Typuję, że Mistrzostwa wygra... Argentyna
      3. Rewelacją turnieju będzie... Bośnia i Hercegowina
      4. Królem strzelców będzie... Karim Benzema
      5. Największym rozczarowaniem turnieju będzie... Holandia
      6. Moje dwa najpiękniejsze wspomnienia z Mundiali...
      - Mondiale 90 - wiadomo, pierwsze mistrzostwa
      - Urugwaj-Ghana 2010
      7. Ulubiona maskotka w historii... Ciao
       

       
      Zachęcam do komentarzy i pozdrawiam!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.