Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Many70

Zegarek Kaiser

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Mam w posiadaniu zegarek Kaiser z mechanizmem K48, szukałem takiego mechanizmu w necie i znalazłem podobny z identycznym 

numerem ale różni się wyglądem. Miałbym prośbę, czy ktoś wie dlaczego jest taka różnica wyglądu mechanizmu o tym samym numerze kalibru!?

Dwa pierwsze zdjęcia to mój zegarek.

17jewels.info - Kaiser K48

post-59227-0-22053100-1528656527_thumb.jpg

post-59227-0-52331700-1528656546_thumb.jpg

post-59227-0-39739300-1528656694.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że różnica nie jest duża... W tym  "bogatszym" doszła centralna sekunda, wycięli jedną płytę pod koło... A nazwa? Widocznie producent nie chciał się bawić w oznaczanie każdej modyfikacji nowym numerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że różnica nie jest duża... W tym  "bogatszym" doszła centralna sekunda, wycięli jedną płytę pod koło... A nazwa? Widocznie producent nie chciał się bawić w oznaczanie każdej modyfikacji nowym numerem.

Dzięki za odpowiedz, myślałem że to jakiś unikat bo właśnie spotykałem ten zegarek tylko z centralną sekundą.

Pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie czy ktoś wie może co to jest za firma zegarkowa

Kaiser???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.