Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

squadraazzuri

Klasyczny zegarek z białą tarczą i kopertą 43-46 mm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję klasycznego zegarka do garnituru.

Wymagania absolutnie konieczne to biała tarcza i rozmiar koperty - minimum 43 mm (obecnie posiadany Roamer Superior ma 44 mm i to mi odpowiada).

Chciałbym aby było to coś totalnie klasycznego, im mniej na tarczy tym lepiej. Dobrze, aby nie było też problemu z wymianą paska, bowiem potrzebuję zegarka na pasku w kolorze koniakowym.

 

Jeśli chodzi o budżet, chciałbym zmieścić się w 700-800 zł.

 

Z obecnie przeglądanych podoba mi się np:

Atlantic Seaport 56350.41.21 - i to chyba najbardziej oddaje styl, w jakim szukam zegarka. Problem niestety w rozmiarze tego jak i innych mu podobnych, wybór w takich z kopertą wielkości min 43 mm jest niezbyt wielki.

 

i-atlantic-56350-41-21.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się podoba to czemu nie. Chyba, że wolisz automat to wtedy można coś poszukać. Ogólnie garniturowce powinny być mniejsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspomniałem, ten powyżej mi się podoba, ale jest zbyt mały względem koperty jakiej szukam czyli tak minimum 43 mm (a najlepiej 44 mm).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może faktycznie jest to spory rozmiar. Nie mam dużego doświadczenia z zegarkami, więc kieruję się nieco wizualną kwestią. Zamawiając kiedyś zegarek z dutyfree, który bardzo mi się podobał, rozczarowałem się po jego założeniu i został odsprzedany. Rozczarował mnie właśnie rozmiar. Nadgarstka nie mam może dużego, ale dłonie już tak, więc może pod tym względem podświadomie szukam czegoś większego.

Za propozycję powyżej dziękuję, budżet jednak zbyt wysoki.

Pojeżdżę jeszcze jutro po sklepach i pomierzę sobie kilka modeli, zwłaszcza te które mi się podobają (oprócz wskazanego wyżej Atlantica, w oko wpadł mi także Orient FER27007W0

zegarek-orient-fer27007w0.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bambino 4 v ma powyżej 40 mm i jako klasyczny zegarek wyglada już na spory.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny ten Bambino 4, pamiętam że kiedyś się nimi interesowałem. Właściwie to całkiem podobny do tego, który wstawiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Orient Symphony w realu wyglada jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Typowy klasyczny zegarek, Mam i polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

V4 również wyglada na żywo bardzo dobrze

post-410-0-15751600-1529340835_thumb.jpg


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie masz rację. Bambino v4 też jest super, a szczególnie właśnie na tym pasku i z szara tarczą.. Również posiadam :) , ale kolega pytał o klasyczny z białą tarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

V4 również wyglada na żywo bardzo dobrze

Zachęca do zakupów w innych miejscach. 1020zł?? Wolę za 111 USD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż takie ceny w galeriach ale to osobny temat .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.