Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Eugeniusz Szwed

Warsztaty zegarmistrzowskie 4 / 2018

Rekomendowane odpowiedzi

"Uderz w stół, a nożyce się odezwą" :D - ja tu nikogo nie wkręcam, bardzo się cieszę na samą myśl o spotkaniu, i oczywiście nie mogę się doczekać zwiedzania tak ciekawych miejsc. Myślałem po prostu, że uchylisz rąbka tajemnicy o tych niespodziankach. ;)  :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Planujemy wyjazd w piątek o godzinie 12.00 z Ursynowa (Warszawa).
Mamy jedno (ew. dwa miejsca wolne).
Jeśli ktoś się pisze to proszę o info na pw.

pozdrawiam,
Władysław Meller

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przypominam:

 

 

 

W najbliższą sobotę tj. 8 września 2018r.  spotykamy się o godzinie    9:00 !!!   w holu recepcyjnym Hotelu Sokółka w Srebrnej Górze

adres :  57-215 Srebrna Góra,  ul. Letnia 26

 

P.S.

Nieformalnie, czyli czysto towarzysko spotkamy  się w hotelu  jutro wieczorem. Godzina dowolna czyli po 19 - 20

 

Zmiana godziny rozpoczęcia wyprawy w sobotę na 9:00 wynika z dużej ilości atrakcji  / Muzeum Ceramiki, Zamek Książ i Świebodzice / Z hotelu musimy ruszyć najpóźniej o  9:15  -  9:20 max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi mili Goście!

Bezpiecznej podróży w moje rodzinne strony...

Szerokości! Szerokiej drogi!

Dolny Śląsk i ja czekamy 

:D  :D  :D  :D  :D  :D


AM
Tak wiele zegarów, a tak mało czasu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę Wam udanego spotkania, masy zwiedzania, obrad do świtu.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest pięknie.post-57210-1536334927,1221_thumb.jpeg

 

Wysłane z mojego HTC


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowita cisza.post-57210-1536336678,4458_thumb.jpeg

 

Wysłane z mojego HTC


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjne widoki. Super okolica. Życzę wszystkim uczestnikom owocnego spotkania, nie tylko z zegarami;)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Wam zazdroszczę, pozytywnie oczywiście:)

Hm... doborowe towarzystwo:):):)

Pozdrawiam


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowne koleżanki i koledzy te kilka dni wrześniowego weekendu pozwoliło mi trochę odsapnąć od pracy w doborowym towarzystwie, znowu poznałem nowe miłe osoby, znowu spotkałem klubowiczów. Jest nam niezmiernie miło, synowi i mi, że mogliśmy dzięki klubowiczom spotkać się i poznać lokalne atrakcje.

 

Bardzo dziękuję wszystkim organizatorom, było miło i jak zwykle następna dawka wiedzy w głowie oraz niezapomniane widoki w pamięci.

 

DZIĘKUJEMY!


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy klubowicze,

I już minęły nasze kolejne wspaniałe warsztaty. Mogliśmy się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje zbiory, a przede wszystkim  spędzić ze sobą czas. Dziękuję organizatorom za rewelacyjny program i Wam za tak liczne uczestnictwo. Do zobaczenia na kolejnych warsztatach, które już planujemy J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znów mogłam się wzbogacić o możliwość bycia w urokliwym miejscu z ciekawymi ludźmi, pełnymi pasji, którzy mnie inspirują.

Dziękuję.

 

+1 od zasadasa :)  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie tak na szybko, bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom spotkania. Po raz pierwszy grupa była tak liczna - 54 osoby ! Foto relacja jest już przygotowywana, a nad relacją pisaną trwają intensywne prace. 

 

 


Kilka zdjęć z telefonu:

 

 


 


 

 

 

post-24159-0-28335900-1536587956_thumb.jpeg

post-24159-0-44589200-1536587978_thumb.jpeg

post-24159-0-10181500-1536588022_thumb.jpeg

post-24159-0-47050800-1536588095_thumb.jpeg

post-24159-0-07456200-1536588162_thumb.jpeg

post-24159-0-39023000-1536588274_thumb.jpeg

post-24159-0-06379500-1536588308_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszące, że tyle młodych ludzi było, o Paniach nie wspomnę. Duży PLUS dla organizatorów.


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję! Było super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Koleżanki i Koledzy chcieliśmy z żoną podziękować za miłe chwile. Wspaniale, że są jeszcze osoby z pasją i przekazują ją dalej. Super miejsce, fajna obsługa i dobre piwo. Dziękujemy Organizatorom, że im się chciało i mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy.

 

Szczególnie podziękowania dla Adama i wszystkich, którzy przyczynili się do sukcesu warsztatów.

 

Jeżeli ktoś chce utrwalić i rozszerzyć wiedzę o Świebodzicach odsyłam do Cyfrowej Biblioteki Dzieje Śląska i czasopisma  Świebodzice Dzieje Miasta. (pojawiało się na forum, ale chyba niektóre odsyłacze już nie działają)

 

http://jbc.jelenia-gora.pl/dlibra/publication?id=29541&tab=3

 

Pozdrawiamy Robert i Kasia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Relacja przygotowana przez Piotra  Chmiela / członek Zarządu KMZiZ /  z warsztatów jest już gotowa i powinna jutro ukazać się na stronie głównej Klubu. Na dobrej jakości zdjęcia robione przez Tomka  jeszcze musimy poczekać. Jest ich dużo i wymagają obróbki. 

 

Padło dużo ciepłych słów z Waszej strony w nawiązaniu do tej wyprawy,  to oczywiście bardzo miłe i dziękuję za to. Jednak nie wszystko przebiegało zgodnie z wcześniejszymi założeniami. Było kilka niedociągnięć, wiem o tym i cała wina spada za to, tylko i wyłącznie na mnie i Zarząd. Wszystko zostało już przedyskutowane. W przyszłości inaczej zostanie ułożony plan takiej ewentualnej dużej ponad 50 osobowej wyprawy, a szyby autokaru pozwolą na podziwianie pięknych widoków. Wieczorne sesje nie będą już dotyczyły spraw ogólnoklubowych tylko popularyzacji zegarmistrzostwa. 

 

 

post-24159-0-69534600-1536618805_thumb.jpeg

post-24159-0-38282000-1536620364_thumb.jpeg

post-24159-0-76231100-1536620388_thumb.jpeg

post-24159-0-25054000-1536620441_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się zorganizować idealnego spotkania, nawet aniołów na 50- lecie otrzymania skrzydeł i licencji do lotów. To nasze było świetne, ciepłe i pełne dobrej energii. Nie zdarzyła się IMO również żadna skucha, "nobody's perfect". Fajny czas i wesoły autobus  :D. Dobrze Was było widzieć, pokłapać dziobem, czegoś się dowiedzieć. Nieustające podziękowania dla Mariana i Adama, miło było i pogoda nam sprzyjała!

Skoro moja Jejmość, zupełnie nie w temacie, do dziś mi każe tłumaczyć zawiłości chronometrów morskich, to musiało być interesująco i inspirująco. Muszę się dokształcić, ja od dużych zegarów jestem, a z morskich pudełek- tuman. Się podciągnę. Dzięki Wam!

pozdrowionka

fibo

PS. a takiego roczniaka to bym do końca życia tylko na zdjęciu mógł polizać, nie mówiąc o milionowej legendzie...

post-39092-0-26241800-1536627286_thumb.jpg

post-39092-0-23952200-1536627310_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza z Żon, która, nie ukrywam, wybrała się głównie ze względu na wizytę w Książu, wyjeżdżała bardzo zadowolona i chwaliła całość wycieczki :)

 

Z kolei Najlepsza z Córek do tej pory nawija o „panu Adamie”, książce z legendami, wahadłach w zegarach i zegarkach i o „zegarmistrzu Gustawie” :)

 

Jak dla mnie, pełny sukces!


Piotr

www.neverassume.info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszące, że tyle młodych ludzi było, o Paniach nie wspomnę. Duży PLUS dla organizatorów.

 

Kamil przecież tam wszyscy młodzi - jak nie wiekiem to duszą!

 

post-62679-0-58457000-1536650635_thumb.jpg

 

post-62679-0-81329200-1536650647_thumb.jpg


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też musiałem się podszkolić w temacie nawigacji i chronometrów morskich by nie wyjść na głąba przed żoną i zaspokoić jej ciekawość.Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyprawy.Bardzo wszystkim dziękujemy, szczególnie organizatorom. Dziękuję kolegom za pokazanie swoich skarbów ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil przecież tam wszyscy młodzi - jak nie wiekiem to duszą!

 

attachicon.gifIMG_20180909_112446.jpg

 

attachicon.gifIMG_20180909_112525.jpg

Racja. Myślałem o młodzieży szkolnej;)

 

Piekne zdjęcia.

 

Może następnym razem się zalapie i ja. Częściej muszę na forum zaglądać;)

 

Pozdrawiam


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.