Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

odCzasu doCzasu

Balticus – najbardziej wartościowy zegarek!

Rekomendowane odpowiedzi

Zegarki marki Balticus są na pewno bardzo cennymi czasomierzami, czy jednak rzeczywiście są najbardziej wartościowe?
TAK!, bo czasomierz Balticus otrzymuje najbardziej wartościowy gracz piłki ręcznej w naszej PGNiG Superlidze, dla której Balticus jest oficjalnym partnerem.

 

czytaj więcej


Więcej ciekawostek zegarkowych na naszym facebook_grafika_01.jpg i stronie odCzasu doCzasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra "złota" wersja. 

Sponsoring jak najbardziej słuszną drogą do popularności.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okropnie ten tekst został napisany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks

czyli wartość zegarka jest mierzona tym kto go nosi ? w takim razie balticus jest na samym dole bo np ja o tym panu usłyszałem dopiero dzisiaj


beznadziejna teza i tekst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Jureckim, czy o Knopie ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks

no coż tak jak napisałem ten siatkarz ręczny nie jest nikim specjalnym, dla mnie żaden wyznacznik wartości. Ten artykuł powinien brzmieć : balticus sponsoruje kogoś tam , a nie balticus jest cenny i wspaniały bo został sprezentowany komuś tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no coż tak jak napisałem ten siatkarz ręczny nie jest nikim specjalnym, dla mnie żaden wyznacznik wartości. Ten artykuł powinien brzmieć : balticus sponsoruje kogoś tam , a nie balticus jest cenny i wspaniały bo został sprezentowany komuś tam

 

Trochę dystansu proszę...

 

Tytuł jest intrygujący i ... taki ma być :-). Jest kompilacją faktów i nazw.

 

MVP - Najbardziej Wartościowy Gracz - to tytuł nadawany najlepszemu zawodnikowi konkretnej rozgrywki.

 

W finale rozgrywek polskiej ligi piłki ręcznej - PGNiG Superlidze został nim wybrany Michał Jurecki.

 

Otrzymał w nagrodę zegarek Balticus Złoty Gwiezdny Pył

 

Gdyby tytuł brzmiał: "Balticus sponsoruje kogoś tam..."

 

To... tej dyskusji by nie było :-)

 

"You Kane do it"

- pisały gazety przed meczem Anglia - Tunezja, a to przecież bez sensu. 

Tyle że to był strzał w "10"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks

widzę że ktoś tu jest związany z balticusem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie ma w tym nic złego, w przeciwieństwie do pisania tekstów "na odwal się" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że ktoś tu jest związany z balticusem

 

Balticusem i z dziesiątkami innych marek o których pisuję i z zegarmistrzami i z Klubem, czyli ogólnie  z... "zegarkowym światem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks

no i pieknie. Ale nie rozumiem co to znaczy na odwal się i zachować dystans. Jedyna dopuszczalna opinia to zachwyt ?


demokracja i wolność słowa w wydaniu lewackim ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Na odwal się" akurat odnosiłem do tekstu podlinkowanego przez @Władek Meller - co znaczy? Przeczytaj, to się dowiesz

 

PS

Wydanie lewackie? Za dużo się naoglądałeś chyba głupot na jutubie

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie ma w tym nic złego, w przeciwieństwie do pisania tekstów "na odwal się" ;)

 

Zawsze możesz pokazać najlepsze wzorce.

 

Strona klubowa - http://kmziz.pl/ czeka na Twoje wzorowe opracowania.

 

pozdrawiam,

Władysław Meller

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czytam to co jest napisane a nie jak jest napisane  

 

Podoba mi się sposób prowadzenia firmy przez właściciela - idzie ostro i nie daje odetchnąć - intensywna kampania reklamowa na miarę możliwości oczywiście ale i tak mocno zauważalna 

Kibicuję od samego początku oby tak dalej 

post-68206-0-35195400-1529420132_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no coż tak jak napisałem ten siatkarz ręczny nie jest nikim specjalnym, dla mnie żaden wyznacznik wartości. Ten artykuł powinien brzmieć : balticus sponsoruje kogoś tam , a nie balticus jest cenny i wspaniały bo został sprezentowany komuś tam

 

Cóż...jesteś kolego niestety ignorantem i Twoje zdanie niewiele wnosi do tematu. Polecam zapoznanie się z hasłem szczypiorniak.

 

 

Ja tam czytam to co jest napisane a nie jak jest napisane  

 ...

A jednak warto czytać to, co jest napisane poprawnie i po polsku, aby samemu nie popełniać błędów. Obecnie w wielu artykułach możemy zaobserwować wtórny analfabetyzm i bylejakość (np. tytuł artykułu na wp.pl: "Rosjanie mają gest. Bogaty prezent dla Kolarowa -> https://sportowefakty.wp.pl/ms-2018/761165/mundial-2018-rosjanie-maja-gest-bogaty-prezent-dla-kolarova ), dlatego ważne aby portale branżowe (na które mamy jakiś tam wpływ) starały się pisać poprawnie...

 

...

Podoba mi się sposób prowadzenia firmy przez właściciela - idzie ostro i nie daje odetchnąć - intensywna kampania reklamowa na miarę możliwości oczywiście ale i tak mocno zauważalna

Kibicuję od samego początku oby tak dalej

 

Mi też podoba się strategia Balticusa - bardzo fajnie, że przy okazji promocji produktów, firma Balticus wspiera polski sport.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okropnie ten tekst został napisany...

To się "dorzucę". Nazwiska w j.polskim się odmienia. Bartka Knopa też (cyt. "..... zawodnik w nagrodę z rąk właściciela marki Balticus – Bartosza Knop otrzymał zegarek Balticus.... ").  A Balticusy mnie się podobają  :)  :)  :)  (od zawsze - powodzenia BK).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks

Cóż...jesteś kolego niestety ignorantem i Twoje zdanie niewiele wnosi do tematu. Polecam zapoznanie się z hasłem szczypiorniak.
 

Jak zawsze zaczyna sie obrażanie innych. nie będę zapoznawał sie z hasłem szczypiorniak bo to nie jest nikt ciekawy, w przeciwienstwie do np Steve McQueen.

A zdanie każdy ma jakieś i może je przedstawić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie Balticusy też właśnie się podobają i stąd moje czepianie się - tekst z założenia reklamowy, powinien robić marce jak najlepszą reklamę

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż...jesteś kolego niestety ignorantem i Twoje zdanie niewiele wnosi do tematu. Polecam zapoznanie się z hasłem szczypiorniak.

 

Jak zawsze zaczyna sie obrażanie innych. nie będę zapoznawał sie z hasłem szczypiorniak bo to nie jest nikt ciekawy, w przeciwienstwie do np Steve McQueen.

A zdanie każdy ma jakieś i może je przedstawić 

 

Na razie to z Twoich wypowiedzi wynika, że zdanie jest "Twojsze niż Mojsze". Lekceważąco wypowiadasz się o sporcie, który ma wielu fanów, a następnie przy kolejnej okazji piszesz, że Ci ludzie to nic ciekawego, ale warto się zainteresować tym co podoba się Tobie. Trendseterem raczej tutaj nie zostaniesz. Generalnie lejesz bez sensu jad, a w temacie zegarka/brandu nie napisałeś nic, z wyjątkiem tego, że nie znasz Michała Jureckiego, więc zegarek musi być do d*py.

 

Finalnie, stwierdzenie, że ktoś jest ignorantem wcale nie musi być obraźliwe, skoro opisuje realny stan rzeczy. Czytasz artykuł związany z piłką ręczną i zegarkiem, deprecjonujesz zegarek i sport, ktoś Ci zwraca uwagę, a Ty podsumowujesz, że skoro Ty się nie interesujesz tematem, to przecież nikt na pewno się nie interesuje, a wg Ciebie temat Y jest wiele ciekawszy od tematu X. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks

Nie ma o czym dyskutować. Jedna jedyna słuszna opcja inne nie są akceptowane.

Balticus jest wspaniałą znaną na całym swiecie marką która urosła jeszcze poprzez sprezentowanie zegarka znanemu na całym swiecie piłkarzowi ręcznemu.Może być ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Wartościowanie zegarka przez pryzmat osoby, nie ma znaczenia której, jest imo kulawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma o czym dyskutować. Jedna jedyna słuszna opcja inne nie są akceptowane.

Balticus jest wspaniałą znaną na całym swiecie marką która urosła jeszcze poprzez sprezentowanie zegarka znanemu na całym swiecie piłkarzowi ręcznemu.Może być ????

 

 

Mistrz :D:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dyskusja jest - znaczy tekst reklamowy skutek osiągnął

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie komentuje zazwyczaj, ale... tekst napisany po prostu tragikomicznie. Delikatnie rzecz ujmując. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.