Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gruby_tu_był

Seiko Flightmaster z allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Trafiłem na aukcję zegarka który poszukuję Seiko Flightmaster http://allegro.pl/zegarek-seiko-pilot-flightmaster-sna411-7t62-0eb0-i7407016988.html , czy któryś z bardziej doświadczonych kolegów, może znających ten model mógłby się wypowiedzieć, czy widać po nim od razu coś, co wskazywałoby na to, że nie jest oryginalny? Mnie zaciekawiła wskazówka chronografu która w modelu SNA411 jest żółta, a nie biała (biała występuje w 414) no i oczywiście mocno atrakcyjna cena.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie wytarty... Kiedyś był pozłacany, a teraz...

Z tego co zauważyłem w internecie pozłacana wersja miała białą wskazówkę, a stalowa żółtą.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wersja 414 była pozłacana, ta wygląda jakby była 411 ze wskazówkami od 414, ale może faktycznie to wytarcie, dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% on był pozłacany, tylko powłoka uległa w większości wytarciu.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że absolutnie jest jest wart tych 400 zł z tego co widzę w aukcji. Kolor jego też takie nie wiadomo co. Według mnie mało oryginalny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.