Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ArtiGarnek

Polerowanie zegarka. Ktoś robił?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Mam na oku używanego Taga Aquaracer.

Jako że nigdy nie kupowałem używanego zegarka (jest o 40% tańszy od nowego) nie wiem jak wygląda jego proces odświeżania?

Branzoleta jest szczotkowana jak jak zapięcie i posiada normalne mikrosyski. 

Chciałbym się ich pozbyć żeby zegar wyglądał jak nowy.

Czy przy szczotkowanej powierzchni jest to możliwe? Gdzie znajdę dobrego fachowca w Warszawie który to zrobi? 

Czy efekt będzie przypominał nowy zegar?

Jaka jest tego cena?

Z góry bardzo dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kolega @Konrad Wróblewski chwalił się swoimi dokonaniami. Napisz do niego na Priv, to nic nie kosztuje :)


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość supaplex

Z innej beczki, jeżeli stać cię na taga, to chyba stać cię będzie na wydanie stu złotych na polerowanie? Zakładam że tak, nie rób tego sam. Na forum masz spis dobrych fachowców w Warszawie, poszukaj, to nic trudnego. Od siebie polecam Glowackich, Złota 62.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Z innej beczki, jeżeli stać cię na taga, to chyba stać cię będzie na wydanie stu złotych na polerowanie? Zakładam że tak, nie rób tego sam. Na forum masz spis dobrych fachowców w Warszawie, poszukaj, to nic trudnego. Od siebie polecam Glowackich, Złota 62.

A myslisz, ze Glowacki jakas magie nad tym odprawia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość supaplex

Tak, pełnokrwiste voodoo, nie wiedziałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale "Zacznij od Taga" to kiepska piosenka na debiut :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

E tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co w ogóle polerować zegarek skoro posiada tylko "mikroryski"? Założysz parę razy i będą znowu widoczne, a fabrycznej szczotki i tak nie odtworzysz.

 

No chyba, że wtedy to już będą Twoje rysy albo zamierzasz włożyć zegarek do szklanej gablotki i go jedynie podziwiać, to wtedy okej :)

 

To tylko zegarek, nosić i się cieszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co w ogóle polerować zegarek skoro posiada tylko "mikroryski"? Założysz parę razy i będą znowu widoczne, a fabrycznej szczotki i tak nie odtworzysz.

 

No chyba, że wtedy to już będą Twoje rysy albo zamierzasz włożyć zegarek do szklanej gablotki i go jedynie podziwiać, to wtedy okej :)

 

To tylko zegarek, nosić i się cieszyć.

Zgadzam się :)

 

A co do "fabrycznej szczotki" to są tacy którzy nie mają z tym najmniejszych problemów i zegarki wyglądają jak nowe

 

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Mam na oku używanego Taga Aquaracer.

Jako że nigdy nie kupowałem używanego zegarka (jest o 40% tańszy od nowego) nie wiem jak wygląda jego proces odświeżania?

Branzoleta jest szczotkowana jak jak zapięcie i posiada normalne mikrosyski. 

Chciałbym się ich pozbyć żeby zegar wyglądał jak nowy.

Czy przy szczotkowanej powierzchni jest to możliwe? Gdzie znajdę dobrego fachowca w Warszawie który to zrobi? 

Czy efekt będzie przypominał nowy zegar?

Jaka jest tego cena?

Z góry bardzo dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

 

No ale kolega chce i już - umów się z Konradem i po prostu "zróbcie to" będziesz zadowolony 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się :)

 

A co do "fabrycznej szczotki" to są tacy którzy nie mają z tym najmniejszych problemów i zegarki wyglądają jak nowe

 

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

To zależy jak dokładnie oglądamy zegarek :-) Serio w dużej ilości przypadków fabryki się nie podrobi. Owszem, można być bardzo blisko, tak, że okiem nie odróżnisz. Chyba, że są to marki takie jak np. Stowa albo Ginault, którzy też jeśli pamiętam szlifują to ręcznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.