Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ArniHell

Gdzie mogę kupić SKX007?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam sklepu gdzie kupię SKX. Interesuje mnie wersja na bransolecie. Sprzedałem swojego SNK809 który był na moją łapę za mały. Na allegro ceny są od 1000zl w górę. Wiem że pewnie warto za tyle ale uważam że to chyba za dużo jak na ten zegarek.

 

Zastanawiałem się też nad innym diverem ale nie mam pomysłu co może być lepsze/ładniejsze od SKXa do 1000zl. Oglądałem Orienty ale boję się że mogę za bardzo go czymś zarysować. SNK po roku miał kilka malutkich rysek na szkiełku. No takie moje szczęście że raz na jakiś czas gdzieś zawadziłem.

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz w novotime jak jeszcze mają powinieneś zmieścić się w 1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.eglobalcentral.pl/seiko-nurkowie-200m-skx007k2-zegarek.html

 

 

 

A co do rysek - SKX też złapie na szkle z czasem - to nie szafir

Cena dobra a nawet bardzo dobra. Sklep zaufany?

 

Wiem że łapie ale po SNK stwierdzam że musiał bym chyba specjalnie w coś walnąć żeby hardlex zjechać.

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena dobra a nawet bardzo dobra. Sklep zaufany?

 

Wiem że łapie ale po SNK stwierdzam że musiał bym chyba specjalnie w coś walnąć żeby hardlex zjechać.

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Tak. Przychodzi bez dopłat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam sklepu gdzie kupię SKX. Interesuje mnie wersja na bransolecie. Sprzedałem swojego SNK809 który był na moją łapę za mały. Na allegro ceny są od 1000zl w górę. Wiem że pewnie warto za tyle ale uważam że to chyba za dużo jak na ten zegarek.

 

Zastanawiałem się też nad innym diverem ale nie mam pomysłu co może być lepsze/ładniejsze od SKXa do 1000zl. Oglądałem Orienty ale boję się że mogę za bardzo go czymś zarysować. SNK po roku miał kilka malutkich rysek na szkiełku. No takie moje szczęście że raz na jakiś czas gdzieś zawadziłem.

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Polecam sklep Creation Watches. Ceny od 197 USD, plus koszty graniczne (prawdopodobne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam sklep Creation Watches. Ceny od 197 USD, plus koszty graniczne (prawdopodobne).

U mnie jest 199$ czyli 746zł. Duża jest szansa koszty graniczne?

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest 199$ czyli 746zł. Duża jest szansa koszty graniczne?

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Słyszałem różne opinie na ten temat. Także taką, że podają mniejszą wartość, by obniżyć opłaty, ale absolutnie nie potwierdzam tej wersji. Szkoda, że obecnie nie ma ich w ofercie Dutyfreeisland, bo u nich istnieje opcja wysyłki z terenu UE, bez cła i VAT-u za dopłatą 20,99 USD. Przy SKX007 dużej różnicy nie będzie, ale za to przyśpiesza przesyłkę.

Wracając do opłat, to z pełnymi kosztami za zegarek będzie kosztował około 930 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ni wiem nad czym się zastanawiasz. 699 + przesylka bez żadnych VAtów sratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ni wiem nad czym się zastanawiasz. 699 + przesylka bez żadnych VAtów sratów

To najlepsza w tej chwili oferta. CW odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem różne opinie na ten temat. Także taką, że podają mniejszą wartość, by obniżyć opłaty, ale absolutnie nie potwierdzam tej wersji. Szkoda, że obecnie nie ma ich w ofercie Dutyfreeisland, bo u nich istnieje opcja wysyłki z terenu UE, bez cła i VAT-u za dopłatą 20,99 USD. Przy SKX007 dużej różnicy nie będzie, ale za to przyśpiesza przesyłkę.

Wracając do opłat, to z pełnymi kosztami za zegarek będzie kosztował około 930 zł.

Czyli nie wiele mniej niż na allegro. Na duty oferty zawsze są dobre ale drop skxa już dawno nie było.

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie wiele mniej niż na allegro. Na duty oferty zawsze są dobre ale drop skxa już dawno nie było.

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

To co znalazł Denver jest chyba najlepszą ofertą. Sklepu osobiście nie znam, ale opinie słyszałem pozytywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu zamówiłem SKX na eGlobal - póki co pakowanie i przygotowywanie do nadania. Za kilka dni powinienem wiedzieć więcej. Opinie na forum pozytywne, na Opineo mocno mieszane. Wydaje mi się, że zegarki lecą z HK przez jakiś ich punkt w UK. Sami ogarniają kwestie celne i podana cena jest ceną końcową. Kontakt podobno kiepski. Pewne ryzyko jest, ale płaciłem PayPalem i kasę w razie czego odzyskam. W tej cenie warto dać im szansę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie PayPal i czekać.

 

kupione 2 zegarki, 3 obiektywy na przełomie ponad 2 lat - wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co znalazł Denver jest chyba najlepszą ofertą. Sklepu osobiście nie znam, ale opinie słyszałem pozytywne.

Dwa dni temu zamówiłem SKX na eGlobal - póki co pakowanie i przygotowywanie do nadania. Za kilka dni powinienem wiedzieć więcej. Opinie na forum pozytywne, na Opineo mocno mieszane. Wydaje mi się, że zegarki lecą z HK przez jakiś ich punkt w UK. Sami ogarniają kwestie celne i podana cena jest ceną końcową. Kontakt podobno kiepski. Pewne ryzyko jest, ale płaciłem PayPalem i kasę w razie czego odzyskam. W tej cenie warto dać im szansę.

dokladnie PayPal i czekać.

 

kupione 2 zegarki, 3 obiektywy na przełomie ponad 2 lat - wszystko ok

No właśnie opinii na temat tego sklepu się bałem. U mnie jest ta wada że PayPalem nie zapłacę. Zablokowali mi konto po tym jak ktoś mnie okradł i nie mogę z niego korzystać. Nie ma jakiegoś wątku na forum z opiniami tego sklepu?

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu boicie się eglobal. Jak najbardziej sprawdzony sklep i zawsze wszystko ok. Ostatnio zamawiałem Padi żółwia i był w 7 dni roboczych. Przepakowanie w Holandii i wysyłka do Polski kurierem. Wszystko cacy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArniHell - coś tam się na ich temat już na forum pojawiało http://zegarkiclub.pl/forum/topic/158437-zakupy-na-eglobal-central/

 

A konto na PayPalu nic nie kosztuje - poprosić ojca/matkę/żonę/kolegę, żeby się zarejestrował/-a i zamówił/-a na siebie :)

 

@Vonziej - boją się pewnie dlatego https://www.opineo.pl/opinie/eglobalcentral-pl

 

Zegarek pokonuje długą drogę, więc ryzyko problemów rośnie. Kontaktu telefonicznego brak. Na maile odpowiadają z opóźnieniem za pomocą translatora. Z dochodzeniem roszczeń gwarancyjnych też mogą być większe komplikacje. Po prostu nie jest to komfort zakupów w lokalnym sklepie. Na dodatek jak coś nie pyknie, ludzie są bardziej skorzy do wystawiania opinii - negatywnych i recenzje są jakie są.

 

Z drugiej strony mówi się who dares wins - w tym przypadku kilka stówek w portfelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eGlobal jest sprawdzony i bezpieczny.

Bierz śmiało.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez dwóch zdań Deep Blue w aktualnej promocji zaczynają się od 149 USD +  wysyłka + opłaty graniczne. Lepszy zdecydowanie od SKX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez dwóch zdań Deep Blue w aktualnej promocji zaczynają się od 149 USD + wysyłka + opłaty graniczne. Lepszy zdecydowanie od SKX.

Wysyłka chyba jest w cenie bo przy zmianie rodzaju wysyłki cena się nie zmienia. Rozumiem że w tym przypadku wszystkie opłaty na granicy zostaną naliczone i nie można nic z tym zrobić?

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-40% jeszcze od tej już obniżonej ceny?

Tak 40% od obniżonej ceny.

Wysyłka chyba jest w cenie bo przy zmianie rodzaju wysyłki cena się nie zmienia. Rozumiem że w tym przypadku wszystkie opłaty na granicy zostaną naliczone i nie można nic z tym zrobić?

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Nie wiem jak z kosztami przesyłki, ale chyba darmowa nie jest. VAT i cło raczej pewne (cena + ewentualny koszt wysyłki jako podstawa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-40% jeszcze od tej już obniżonej ceny?

Tak, dokładnie. Od tej już obniżonej ceny kolejne 40%.

 

Przesyłka zdaje się 50$ kosztuje. Co do cła i vatu to raz naliczą, raz się uda i nie naliczą. Ot taka loteria...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że czasy loterii w celnym minęły dawno temu i teraz zgarniają zdecydowaną większość paczek. Od lat skrupulatnie przywalają mi opłaty do różnych drobiazgów, jeśli tylko wartość na to pozwala, a zegarki pewnie szczególnie przykuwają uwagę celników.

 

Bez dwóch zdań Deep Blue w aktualnej promocji zaczynają się od 149 USD +  wysyłka + opłaty graniczne. Lepszy zdecydowanie od SKX.

 

Odważne stwierdzenie. Niby lepszy mechanizm, szafir i może się podobać, ale to jednak homage naprzeciw legendy :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.