Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

unlovely

Pomoc w wyborze zegarka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry  :) 

Na zegarkach malo sie znam dlatego prosze o pomoc w wyborze.
Z tego co wyczytalam szkielko najlepiej szafirowe.
Na dobrego mechanicznego chyba mnie nie stac wiec niech bedzie kwarcowy.
Znalazlam kilka ktore wpadly mi w oko ale dalej nie jestem pewna  :blink:
 

 

Moze ktos zna cos lepszego?  :huh:

 

Z gory dziekuje za odpowiedzi! 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orient Bambino - bez szafiru. Nie demonizujmy zwykłych szkiełek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może coś z Orienta np FEZ09004W0 / FEZ09003B0 z szafirem i na forum jeden z kolegów sprzedaje - może się dogadacie co do ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może coś z Orienta np FEZ09004W0 / FEZ09003B0 z szafirem i na forum jeden z kolegów sprzedaje - może się dogadacie co do ceny

O dziekuje :)

Podoba mi sie, nawet bardzo.

 

Nie umiem znalezc tego postu  :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyszukaj na głownym forum po FEZ09003B0 i znajdziesz

 

Jakbyście się nie dogadali to na dutyfree są dostępne (tylko pewnie trzeba się śpieszyć zanim je wykupią):

http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/orient-fez09003b0-ez09003b-vintage-automatic-sapphire-leather-elegant-gents-watch

http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/orient-fez09004w0-fez09004w-vintage-automatic-sapphire-leather-elegant-gents-watch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orient Bambino - bez szafiru. Nie demonizujmy zwykłych szkiełek

Popieram.

Bambino to dobry wybor , szczególnie z Duty.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez wirtualny
      Witam!
      Zwracam się z prośbą o identyfikację zegarka na podstawie zdjęcia. Z góry dziękuję za pomoc.


    • Przez leeny_
      Cześć!
       
      Od dłuższego czasu jestem zafascynowany zegarkami naręcznymi. Jeszcze do niedawna chodziłem i tylko wzdychałem do zegarków nieco droższych. Jakiś czas temu postanowiłem, że sprawię sobie mój pierwszy poważniejszy (tzn. droższy a co za tym idzie lepszej jakości) zegarek. Początkowo budżet miał się zamknąć w kwocie 2000 zł i szukałem długo zegarka, który mógłby spełnić moje oczekiwania. Nie znalazłem niestety w tej kwocie czasomierza z mechanizmem automatycznym.
       
      Chciałbym abyście Drodzy Koledzy pomogli mi w wyborze zegarka do wspomnianej już w tytule kwoty 4000 zł. W celu ułatwienia dodam, że nie poszukuję zegarka sportowego ale czegoś uniwersalnego. Zegarek, który nada się do garnitury ale także będzie odpowiedni w nieco bardziej casualowym wydaniu. Na moim nadgarstku dobrze wyglądają zegarki od średnicy 42 mm i więcej, takie też lubię i takiego zegarka poszukuję. Preferuję zegarki na pasku i chyba skłaniam się ku bardziej eleganckiemu ale tak jak wspomniałem, który nada się na co dzień.
       
      Będę bardzo wdzięczny jeśli podpowiecie mi również gdzie kupić taki zegarek, żeby nie przepłacić a jednocześnie mieć pewność, że nie płacę 4000 zł za coś co tylko udaje zegarek. 
       
      Pozdrawiam!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.