Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lukcio34

Zakup nowego zegarka casio

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić sobie nowy zegarek casio(inny niż ten jaki obecnie posiadam),ale nie g-shock,a jakiś zegarek z serii protrek.Dobrze jakby zegarek posiadał:

  • waveceptor
  • tough solar czyli ładowanie światłem słonecznym i akumulator zamiast baterii
  • sensory:barometr i termometr

Na nowy zegarek chciałby przeznaczyć do 1200zł i nie przekroczyć tej kwoty,jeśli w tej cenie będzie jakiś  ciekawy zegarek casio protrek posiadający to co wymieniłem i warty zakupu.

Jaki model zegarka casio protrek wybrać w podanej cenie tak by posiadał to co wymieniłem w poście i mieścił się w cenie do 1200zł(nie interesują mnie używki,zegarek kupuje w salonie który jest autoryzowanym sprzedawcą zegarków casio)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRW-2500

PRW-3000

PRW-3100

PRW-3500

Jak dobrze ponegocjujesz, to każdy z tych modeli powinien być mniej więcej w podanym przez Ciebie budżecie.

 

Ewentualnie jeśli zrezygnujesz z WC to jest jeszcze PRW-270 za około 700-800 w oficjalnej dystrybucji.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wysyłka z tego sklepu odbywa się z Europy? Czy z poza i musze dodatkowo liczyc clo itd.? 

Nie ma reguły, ale ewentualną dopłatę w wysokości około 25% przy odbiorze należy uwzględnić. Na ile pamiętam nawet w tym gorszym wypadku zmieścisz się w budżecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc odnośnie zakupu nowego zegarka Casio ProTrek.Wstępnie wybrałem dwa modele: PRW-3100 i PRW-3500,gdzie oba zegarki są w tej samej cenie(sklep internetowy autoryzowanego sprzedawcy zegarków casio).Mam poważny dylemat który model zegarka z tych dwóch wybrać i dlaczego akurat ten model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy Ci na klasie wodoszczelności WR200 to PRW-3500. Jeśli nie, to ten, który Ci się bardziej podoba i jest wygodniejszy.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnowię temat

Postanowiłem kupić sobie zegarek Casio ProTrek i wybór padł na model PRW-3100-1ER :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietny wybór.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.