Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ellaaga

Proszę o informację na temat zegarka Orfina

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim na forum.
Chciałabym dostać kilka informacji na temat zegarka marki Orfina 2046 Design Swiss 21 kamieni.
Szukałam wiele na stronach internetowych oraz innych forach z zegarkami ale nie wiele znalazłam informacji na temat tego modelu zegarka.
Dziękuję upszejmie za pomoc i pozdrawiam.
Elżbieta

post-105357-0-92815500-1530790828_thumb.jpg

post-105357-0-17217700-1530790842_thumb.png

post-105357-0-40496200-1530790865_thumb.jpg

post-105357-0-29212000-1530790880_thumb.png

post-105357-0-21158600-1533947257_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczna Orfinka! i w niezłym stanie. Rzadkość.

Ten model nazywał się chyba Golden Flame. Zegarek z końca lat 60' (1968-1972) na automacie AS, prawdopodobnie złocona, ale są chyba lepsi specjaliści od "szwajcarów".

Firma istnieje nadal https://www.orfina.ch/about.html możesz spróbować do nich napisać.


jedyną stałą cechą rozwoju jest zmiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie dzielą historii Alpiny coś się dowiesz... Ja jak w Alpinie kiedys pytalem o zegarek z lat 70 to odpisali mi, że nie mają wiedzy na temat tego co robiłą firma przed latami 90 xD


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, dziękuję za pomoc w identyfikacji ale niestety nie jest to model zegarka "Golden Flame"

Napisałam do firmy Orfina z prośbą o przesłanie pełnej historii o zegarku,teraz czekam na odpowiedź.

Pozdrawiam Elżbieta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry do wszystkich miłośników Zegarków.

Nadal szukam informacji na temat mojego ślicznego zegarka Orfina o numerze 2046.

Proszę i Dziękuję za każdą pomocną odpowiedź.

Pozdrawiam Elżbieta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Prowler

szwajcarski zegarek automatyczny firmy orfina, prawdopodobnie z początku lat 60, oparty o mechanizm ETA 2678.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.