Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PatrykH

1sze auto

Rekomendowane odpowiedzi

to zdanie bardziej pasuje do e63 M6  ;)  Cudne ale specjalnej troski V10 w budzie, która nawet dziś ma tylu zwolenników co plujących na nią.

O tym, tzn. o takich autach właśnie mówię, jarają mnie ostatnio, jak nie wiem :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ty dlaczego sprzedałeś mx5?

 

urodziła się córka i musiałem wybierać czy będę ze sobą brał żonę czy córkę... a poza tym oglądający stał się kupującym gdy przekonał mnie do sprzedaży bo zaoferował cenę z którą nie negocjowałem...  i tak teraz powoli rozważam jak zmieścić na posesji kolejny garaż i potem coś w konfiguracji siedzeń 2+2 i jakimś silnikiem więcej niż cztero"szklankowym" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włoch nie jest szalony, dostał wycenę na naprawę tego felernego v10 - reakcja zrozumiała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silnik był ok, miał pretensje o skrzynie. Auto było zniszczone przez niego 2 razy - jeśli gość rozwala auto żeby je naprawić i rozbić ponownie to jest normalny? Czy znydzony pieniędzmi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kot był w gratisie ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedys taką mazde. Fajna zabawka :D a jak z blacharką stoi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby nie zakładać nowego tematu.

Co możecie polecić za czym się rozglądać na auto dla rodziny 2+2, chodzi mi o wersje sedan, kombi, van?

Nie starsze niż 10-12 letnie, w cenie do 15-16 tys.zł?

Wiadomo, że dużo zależy od tego na jaki egzemplarz się trafi, ale co możecie polecić co jest mniej awaryjne od pozostałych?

Słyszałem, że odradzane są VW Tourany, Renault Scenic, ze względu właśnie na awarie?

A jakaś Zafira a może coś z Toyoty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zafirę polecam, w rodzinie posiadamy wersję A oraz C tourer. Niestety nie posiadamy wersji B(w tym budżecie raczej taka będzie pasować) ale sporo dobrego słyszeliśmy o wersji z silnikiem 1.9 CDTI. W miarę solidna konstrukcja. Co do Toyoty to jedynie Yaris jako służbowe i również nikt nie narzeka. Zafirę polecam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Honda Accord my taką mamy i w sumie fajne auto, mega pojemne i wygląda dość przyzwoicie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na ewentualne transakcje z użytkownikiem johndeacon, żeby nie było jak na perfuforum gdzie nie zapłacił za zakupione perfumy, jednocześnie wystawił je do sprzedaży na portalu aukcyjnym i, co najlepsze, ze swojego drugiego konta na forum niby bezstronnie bronił nicka johndeacon.

Śliski koleś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zafira 1.8 ,  nie zaszkodzi mu tez LPG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na ewentualne transakcje z użytkownikiem johndeacon, żeby nie było jak na perfuforum gdzie nie zapłacił za zakupione perfumy, jednocześnie wystawił je do sprzedaży na portalu aukcyjnym i, co najlepsze, ze swojego drugiego konta na forum niby bezstronnie bronił nicka johndeacon.

Śliski koleś.

Czemu akurat tu to napisałeś? Akurat ten temat nie jest chyba najszczęśliwszym miejscem i chyba raczej na głównym powinno się tego typu rzeczy pisać.

Ale zdajesz sobie sprawę, że to dość poważne oskarżenia?

Nie bronię go, bo żadnego w tym interesu nie mam, ale rzucanie takich opinii powinno być czymś podparte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem tutaj, bo tutaj pyta o zakup czegoś.

Możesz zrobić z moim wpisem co tylko chcesz. Możesz olać, możesz zajrzeć na perfuforum i poszukać w wątku „ allegro”. Twoja sprawa.

Po tym co johndeacon tam zrobił uważam, że takie cebulactwo powinno być piętnowane.

Zresztą może sam zabierze głos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie LPG, poleciłbym jakiegoś civika z vtekiem.

Civiki z VTEC przyjmują dobrze zrobione LPG idealnie. A sama propozycja Hondy super.

 

Widzę, że kolega kupił Miatę. Dobry wybór.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.