Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bartek19877

Książki: Czas na głębokości - nowa lektura w drodze!

Rekomendowane odpowiedzi

Jako branżowy portal zawsze z wielką chęcią wspieramy wszelkie zegarkowe inicjatywy, w szczególności te polskie. Dlatego dziś pragniemy przedstawić Wam najnowszą, podjętą przez naszego redakcyjnego kolegę Mateusza Piechnika.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością kupię i chętnie przeczytam :)


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już za tydzień w sobotę 14 lipca o 10:30 w warszawskiej siedzibie Victorinox, Mateusz będzie prowadził warsztaty pt. Czas na Głębokości. Warto przyjść/przyjechać poznać Mateusza i posłuchać o zegarkach do nurkowania. Są wolne miejsca, wstęp gratis  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Gratuluję Mateuszowi inicjatywy, wytrwałości i życzę, aby książka odniosła sukces. Wszystkiego najlepszego.  :)

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------

 

Przyjdź proszę  :) Myślę /jestem pewien/ że twoja obecność byłaby bardzo dobrze odebrana. A, Mateusz zasługuje na duży szacunek i wsparcie chociażby duchowe. Trzymam kciuki za powodzenie wydania tej książki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawa lektura.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :)

 

Bartek cały czas mnie zaskakuje. Ten wątek zobaczyłem dopiero dzisiaj, a kurz po warsztatach opadł już dawno. Natomiast prace nad książka trwają w najlepsze, chociaż już widać metę :) Dziękuje za dobre słowo i duchowe wsparcie Koledzy. To jest na prawdę ważne w ciężkich momentach.

 

Pozdrawiam Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o a ja przegapiłem bo chętnie bym się wybrał


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :)

 

Bartek cały czas mnie zaskakuje. Ten wątek zobaczyłem dopiero dzisiaj, a kurz po warsztatach opadł już dawno. Natomiast prace nad książka trwają w najlepsze, chociaż już widać metę :) Dziękuje za dobre słowo i duchowe wsparcie Koledzy. To jest na prawdę ważne w ciężkich momentach.

 

Pozdrawiam Mateusz

Dzisiaj dostałem Twoją książkę i stwierdzam, że za parę dyszek otrzymujemy świetną pozycję, z fajnymi fotkami w solidnej okładce. Trudno przeznaczyć te pieniądze na coś lepszego :) Marzą mi się regularnie publikacje na takim poziomie :) Dzięki i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja dziękuję :) Myślę, że to kwestia czasu. Nie wiem czy uruchomię lawinę pisania, pewnie nie, ale wiem, że już teraz kilku Chłopaków planuje coś w tym temacie. W sumie pokazałem tą publikacją, że zwykły entuzjasta tematu przy dobrej organizacji pracy, selekcji informacji i dużym samozaparciu może napisać wartościowa (mam nadzieję) książkę. To może być impuls dla tych, którzy chcą,  ale się do tej pory wahali. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna lektura. Trudno się oderwać, bo uwaga: wciąga! ;-)))


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.