Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Doxa Antimagnetique oraz Darwil Special Flat Lord 71

Doxa Antimagnetique Darwil Flat Special Lord 71 Vintage DOXA DARWIL

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tusio

Tusio
  • Użytkownik
  • 71 postów

Napisano 07 lipiec 2018 - 15:31

Mam takie zegarki „po dziadku” jak na poniższych fotach - Doxa Antimagnetique oraz Darwil Special Flat Lord 71
Zdaję sobie sprawę że wartość jedynie sentymentalna, ale chciałbym poddać je konserwacji tak aby jeszcze długo pożyły.
Czy ktoś może doradzić do jakiego zegarmistrza się wybrać, aby ich nie poniszczył, powiedział coś na ich temat, przekonserwował i nie zażądał jak za serwis Patka?
Idealnie Warszawa i okolice, ale jak ktoś ma naprawdę takiego dobrego majstra to może być dowolna lokalizacja w Polsce...

Oczywiście wszystkie info na temat poniższych staroci mile widziane

79594149-8BC3-4B65-A1B9-44077C308DF5.jpeg

EBE5DC98-7277-4EE6-9238-82DD7E24A718.jpeg

Użytkownik Tusio edytował ten post 07 lipiec 2018 - 15:41

• 0

#2 Walter_87

Walter_87
  • Użytkownik
  • 4874 postów

Napisano 07 lipiec 2018 - 16:10

Wartość wcale nie tylko sentymentalna - w przypadku Doxy nawet materialna i to bardzo, bo zegarek złoty, w dodatku na złotej bransolecie (chyba CCCP)! Bardzo fajny zestaw. Darwil nie jest poszukiwanym zegarkiem, ale też warto o niego zadbać, odwdzięczy się. Polecić mogę zegarmistrza p. Jerzego Wasiaka na ul. Ząbkowskiej lub p. Tadka w przejściu podziemnym przy Dworcu Centralnym (vis a vis McDonalda).

• 0

#3 Tusio

Tusio
  • Użytkownik
  • 71 postów

Napisano 23 lipiec 2018 - 21:29

Polecić mogę zegarmistrza p. Jerzego Wasiaka na ul. Ząbkowskiej lub p. Tadka w przejściu podziemnym przy Dworcu Centralnym (vis a vis McDonalda).

Muszę się wybrać na ten Centralny - przy okazji zrobię też przegląd jednego ze starych „kwarzów” żony bo leży nieużywany już z 5 lat, a dotychczas robiłem u zegarmistrza co ma punkt w Kruku na Pl. Konstytucji, ale jakoś nie wydaje mi się żeby mi zrobił te po dziadku...
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Doxa, Antimagnetique, Darwil, Flat, Special, Lord, 71, Vintage, DOXA, DARWIL

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych