Skocz do zawartości

Zdjęcie

G-Shock do 800 - 1000 zł

g-shock 1000zł 800zł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 obw

obw
  • Nowy Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 12 lipiec 2018 - 15:53

Szukam dla siebie pierwszego G-Shocka i mając to na względzie nie musi to być GWG-1000 :). Swego czasu trochę „chorowałem” na GG-1000 ale ta seria jest trochę felerna jak wyczytałem. Zegarek nie musi mieć mega super funkcji, zresztą w tym przedziale cenowym i tak nie ma co szukać takich rzeczy. Niemniej założenie cenowe jest takie jak w tytule ok. 800 – 1000 zł.
Wstępnie moim faworytem jest:

CASIO G-SHOCK GSG-100-1A3
http://www.zegarki24...sg-100-1a3.html

lub jego czarna wersja (u mnie na monitorze wygląda na lekko fioletowy xD):
http://www.zegarki24...-gsg-100-1.html

oraz ewentualnie CASIO G-SHOCK GA-1100KH-3
http://www.zegarki24...a-1100kh-3.html

Przyznam że z tych dwóch bardziej wizualnie odpowiada mi GSG-100.

• 0

#2 Vonziej

Vonziej
  • Użytkownik
  • 603 postów

Napisano 12 lipiec 2018 - 16:45

Wszyscy i tak polecą Ci tylko Rangemana, więc wyręczam wszystkich kolegów - GW-9400

• 0

#3 obw

obw
  • Nowy Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 12 lipiec 2018 - 19:12

Hahahh :D mi GW-9400 totalnie się nie podoba :wacko:  Już wolałbym GWG-100. Dla mnie Rangeman ma zbyt 'komunijny' wygląd - przepraszam z góry wszystkich urażonych :P . Poza tym budżet przekroczony.

• 0

#4 Vonziej

Vonziej
  • Użytkownik
  • 603 postów

Napisano 12 lipiec 2018 - 19:46

no na pewno. 770 zł w sklepie to budżet przekroczony, kosmos

PS, weź co potrzebujesz - wszystko ma swoje plusy i minusy, a o gustach się nie dyskutuje

Użytkownik Vonziej edytował ten post 12 lipiec 2018 - 19:50

• 0

#5 masterczulki

masterczulki
  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 12 lipiec 2018 - 20:08

jest co najmniej kilka w miarę świeżych wątków, gdzie ktoś dokładnie opisał wady wskazówkowych G-shocków, ale jeśli takie ci się podobają to nie ma sensu przejmować się opiniami innych :)

zastanów się tylko czy na pewno chcesz je kupować w polskiej dystrybucji, bo różnica w cenie jest zauważalna

• 0

#6 obw

obw
  • Nowy Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 12 lipiec 2018 - 21:09

no na pewno. 770 zł w sklepie to budżet przekroczony, kosmos

PS, weź co potrzebujesz - wszystko ma swoje plusy i minusy, a o gustach się nie dyskutuje

W polskiej dystrybucji ok 1100 najtaniej, na eglobalu faktycznie 780. Na eglobalu cena jest jak najbardziej odpowiednia z tym, że gwarnacja już nie jest 3+3 a i jej egzekwowanie może być problematyczne (długi czas oczekiwania, pisanie z prośbą w nadzieji na reakcję...)

@masterczylki - jeżeli masz takowe wątki gdzieś zalinkowane to chętnie poczytam. Jak wspomniałem to mój pierwszy G-Shock więc jeszcze troche przede mną. Dziękuje za dotychczasowe opinie. Niemniej wybór zegarka, który nie będzie się podobał wizualnie mija się z celem.  Trudno sobie wyobrazić sytuację w której nosisz zegarek nie spełniający Twoich oczekiwań i udajesz że wszystko gra :mellow:

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: g-shock, 1000zł, 800zł

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych