Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zielony.m

Rolex, tylko który?

Po co Ci kolejny Rolex?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, tak czysto teoretycznie, którego z tej 3 byście wybrali i dlaczego- patrzcie też na aspekt finansowy;)

ps. na razie nic nie kupuję

post-90856-0-93657300-1531687155_thumb.jpeg

post-90856-0-53652700-1531687162.jpg

post-90856-0-02530900-1531687178_thumb.jpg


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych żadnego, ale inne R widziałbym u siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór ograniczony do tych 3, przykro mi;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już masz jakiegos divera, bądź inny zegarek sportowy, to ja bym brał Explorera, fajny zegarek, jeśli już coś się ma. Jeśli nie masz to Hulk zdecydowanie ;)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych trzech (i nie uwzględniając tego czy mam już drivera ;). ) to brałbym dokładnie w kolejności wklejenia zdjęć :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hulk

Exp

OP

Lubie jasne tarcze ale w zestawieniu z paskami, w przypadku bransolety zdecydowanie poszukiwałbym kontrastu.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już masz jakiegos divera, bądź inny zegarek sportowy, to ja bym brał Explorera, fajny zegarek, jeśli już coś się ma. Jeśli nie masz to Hulk zdecydowanie ;)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

w pudle jak niżej, ale GP i Brajtek SO do odstrzału idą... ;)

post-90856-0-35359300-1531693618_thumb.jpg


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór ograniczony do tych 3, przykro mi;)

Brakuje Ci prostego, codziennego zegarka, wiec Ex.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hulk odpada, masz już maxi case i maxi dial w GMT ;)

A tak na poważnie, Hulk jest fajną opcją ale tu już dużo zależy od indywidualnych preferencji. Hulk będzie się rzucał w oczy i na pewno będzie mniej wygodny niż pozostałe dwa. Ja EX-a noszę od 8m-cy niemal codziennie i uważam go za genialny zegar choć na zdjęciach może przyprawić o drzemkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz już Rolexy. Kup jakiś fajny zegarek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz już Rolexy. Kup jakiś fajny zegarek ;)

 

to już jest temat na oddzielną ankietę;p 

 

 Ja EX-a noszę od 8m-cy niemal codziennie i uważam go za genialny zegar choć na zdjęciach może przyprawić o drzemkę.

 

 

Brakuje Ci prostego, codziennego zegarka, wiec Ex.

 

No ja chciałem kupić Expa, ale trafił się GMT w międzyczasie i... czy skończy się na powrocie do pierwotnych założeń?;p

 

OP odpada -masz DJa.

Explorer odpada - masz kopertę oyster w DJu.

Pozostaje Hulk - nie masz zielonego :-P ale trzeba by zwiększyć budżet lub być bardzo cierpliwym w kolejce w Kruku.

 

 

 

 

Co do Hulka, poczekać mogę, tylko pewnie skończyłoby się to jakimś zakupem po drodze, bo słyszałem o 2 latach oczekiwania, a ja jednak dążę do redukcji kolekcji ilościowo kosztem jakości.


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast bym przy takiej kolekcji kupił OP lub Explorera. Jeden i drugi ma fajny charakter vintydżowy, a takiej pozycji tam brakuje. Szczególnie po upłynnieniu GP :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz odmiany i ekstrawagancji - Hulk , jeśli konserwatywnej niezawodności EX lub OP. Dla mnie to te same zegarki z inną tarczą ( ale Ex ma fajniejszą historię )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OP ale dodałbym bransoletę jubilee i karbowany bezel będący poniekąd wizytówką marki . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już się robi DJ a takiego już mam;)

 

OP ale dodałbym bransoletę jubilee i karbowany bezel będący poniekąd wizytówką marki . 


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już się robi DJ a takiego już mam;)

 

sorry zagapiłem się ;)  Przy takiej kolekcji jak Twoja każdy wybór ( z tych trzech zaprezentowanych  ) będzie dobry :D  Mam nadzieję że pomogłem :D :D . Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz odmiany i ekstrawagancji - Hulk , jeśli konserwatywnej niezawodności EX lub OP. Dla mnie to te same zegarki z inną tarczą ( ale Ex ma fajniejszą historię )

...z innym zapieciem, wskazowkami i paraflex-em ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chyba postawił w 1 kolejności na Explorera, a za nim na Hulka. OP jakoś do mnie nie gada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Explorer, ale vintage :D


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...z innym zapieciem, wskazowkami i paraflex-em ;-)

Mechanizm jest identyczny ( z paraflexem ;-) różnica poza tarczą ( wskazówki zaliczam do tarczy ;-) faktycznie w zapince ( Ex ma oysterlock z easy linkiem )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych 3 to Explorer, a przy szerszym wyborze Batman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Ten zielony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zielony :)

ale do czego by tu go założyć <_<:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

ale do czego by tu go założyć <_<:)

Kolega, który założył temat ma co najmniej parę zegarków ;) Sugeruję zielony, bo jest rzadko spotykany, nietuzinkowy. Jako jedyny zegarek - tak sobie, ale przecież też się da założyć do wszystkiego ;) Kto by zwracał uwagę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez alex_k
      Sprzedam:
       
      Rolex Explorer II ref. 226570 black dial
       
      Zegarek kupiony przeze mnie w salonie W. Kruk 7/10/2022 roku. Zegarek noszony wyjątkowo sporadycznie, nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu. Nie widzę na nim właściwie śladów użytkowania, ale jeśli są to minimalne - być może ktoś bardziej dokładny przy oględzinach coś znajdzie. W skali forumowej oceniłbym 9/10.  Zdjęcia są nieobrabiane poza usunięciem numeru seryjnego, część zdjęć robiona w 50MP i na zbliżeniu widać trochę pojedynczych drobinek kurzu, na żywo ich nie dostrzegłem. W razie potrzeby podeślę więcej zdjęć na maila.
       
      Odbiór osobisty Śląsk, Małopolska. 
       
      Pełny zestaw z dowodem zakupu, jak na załączonych zdjęciach. 
       
      Cena 46 500  44 500 zł.

















    • Przez Lewy91
      Dzień dobry,
       
      Jak w tytule, kupię nowe Pepsi na oyster , może być w stanie Like New. Rozważę również Sprite na oyster. 
    • Przez karol1302
      Cześć,
      na sprzedaż zegarek Rolex Sea-Dweller 4000 116600 z prywatnej kolekcji.
      Drugi właściciel, zegarek w pełnym sklepowym komplecie, nigdy nie polerowany i nigdy nie serwisowany.
      Zegarek nosi normalne ślady użytkowania, jednak jest jednym z wielu, stąd jego stan określam spokojnie na 8 w skali forumowej.
      Zegarek na punktualnym chodzie około 1 s odchylenia.
       
      Cena 67 tyś, wysyłka lub odbiór zgodnie z dyspozycjami kupującego.














    • Gość Bronzo
      Przez Gość Bronzo
      Sprzedam mój prywatny zegarek Rolex Submariner ref. 16610 z końcówki produkcji z 2009 roku.
      Stan 8/10 (bardzo dobry). Wygląda pięknie, jedynie ma niewielkie rysy na bransolecie, ale zdjęcia nie oddają tego jak ładnie prezentuje się na żywo.
      Model aluminiowy, jeden z najlepszych referencji. Zegarek kupiony na chrono24 w kwietniu 2022 przeze mnie.  Mechanizm na prawidłowym chodzie (zmierzone +2s). Ostatni serwis w 2019 roku. Sprzedaję pełen komplet z dokumentacją, broszurami oraz dodatkowymi przedmiotami jak kotwica, kalendarz, plastikowy ochraniacz na bezel. Zegarek do obejrzenia w Warszawie lub Poznaniu.
      Ze względu na wartość i to, że przedmiot jest używany to nie wysyłam zegarka a możliwy jest jedynie odbiór osobisty. 
      Cena 55 000 PLN 51 000 PLN
       







    • Przez cryuff
      Witam, szukam Rolex'a Datejust 36 Two Tone. Najlepiej Fluted Bezel + Jubilee + Pełny set.
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.