Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Szebek

Zaparowany zegarek od środka.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam zegarek firmy DIESEL model DZ 7269, nie sprawiał mi nigdy problemów oraz kontakt z wodą też nie sprawiał problemów(mycie rąk, bądź lekkie kontakty z wodą)

Dzisiaj byłem na dworze, na początku było ciepło a potem zaczął padać deszcz i zrobiło się zimno. Zegarek mi zaparował, wskazówki działały dobrze wszystko było okej.

Wróciłem do domu, para nadal się utrzymywała. Więc postanowiłem że go położę na stoliku żeby odparował.

Około 22 zauważyłem że para nadal jest, lecz o wiele mniejsza i pojedyncze malutkie kropelki wody, ale również wskazówki przestały działać. Jeśli chciałbym ustawić godzinę ręcznie rusza się wskazówka godziny i minuty a sekundy stoi w miejscu. Jeśli już zatwierdze godzinę, wskazówka sekundowa stoi w miejscu i tak jakby próbuje ruszyć. Godzina się nie zmienia z każdą minutą jak powinna. Dodam również że jestem na wyjeździe i nie wiem co mam począć z tym zegarkiem, nie mam przy sobie gwarancji ani zegarmistrza. Proszę was o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połóż na szkle z odciągniętą koronką. Może odparuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Położyłem tak na noc, niestety jest jeszcze troszkę zaparowane oraz ma malutkie kropelki wody na szybce. A wskazówki nadal nie działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że bez wizyty u fachowca się nie obejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji zmieniłbym na normalny zegarek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, tak więc muszę czekać na powrót i zaniosę go do fachowca.

 

Normalny zegarek? Jak mam to rozumieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, tak więc muszę czekać na powrót i zaniosę go do fachowca.

 

Normalny zegarek? Jak mam to rozumieć?

Zegarek zrobiony przez producenta zegarków a nie firmowany przez producenta ciuchów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.