Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

nick666

IWC Spitfire

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kolega z pracy chce sie pozbyc zegarka IWC Spitfire, ktory dostal w prezencie i nigdy go nie nosil. Cena wg mnie jest bardza atrakcyjna ale zegarek wydaje mi sie nieco "podejrzany" dlatego tez postanowilem zapytac ludzi, ktorzy sa w temacie. Dolaczam fotke tego cacka i prosze o uwagi.

post-105543-0-37968100-1531826282_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iwc to to nie jest.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Here you go mister;)

23235-1_3.jpg


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Here you go mister;)

23235-1_3.jpg

Dzieki! tak jak myslalem

Tyle, ze ja widzialem go "live" i cyferblat nie jest niebieski a ciemno szary, jak na Twoim zdjeciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrazilem moje obawy i podeslal mi bardziej wyrazne foto, ale ja dalej uwazam, ze cos jest nie tak...

post-105543-0-20546100-1531837542_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego czytamy i patrzymy ze zrozumieniem.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz widze wskazowka chronometru nie jest biala, dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chronografu.. poza tym z racji tego ze ma inny mechanizm niz oryginał ma inne położenie datownika i pare innych detali.

 

A inna sprawa kolega chciał Ci sprzedać zegarek który kosztuje 36000zl... ciekawe za ile, ale niestety naiwnym trzeba być aby wierzyć w takie historie. Bez urazy.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko to nie jest tak jak myślisz. Kolega widząc moje obawy sam zaproponował sprawdzenie aurentycznosci ponieważ jak sam powiedział dostał zegarek w pudełku z kartą gwarancyjną ale bez papierów. Wtedy ja poprzez wujka Google trafiłem tutaj. Wiedział że mam w planach zakup Omegi seamaster i zaproponował tegoż IWC za podobną cenę.

Eye_lip jestem bardzo wdzięczny za weryfikację - ja już wątpliwości nie mam, kolega natomiast tak i wybiera się do zegarmistrza.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, pozdrawiam ;)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj kolega odwiedzil fachowca, ktory "na oko" nie byl w stanie stwierdzic autentycznosci (tutaj uklony w strone Eye_lip) ale po otworzeniu okazalao sie, ze jest to fake ale pewnie dosyc kosztowny bo wmontowany jest tam mechanizm szwajcarski...

Tak na marginesie zegarek ten dostal na 30 urodziny od krewnego, kory ubogi nie jest i tutaj nasuwa sie pytanie czy facet wiedzial, ze kupil podrobe? no ale ten dylemat zostawiam mojemu koledze do rozwiazania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich zegarków nie kupuje się na bazarach, tylko w salonach lub od pewnych sprzedawców.

Niech sobie odpowie na pytanie czy krewny świadomie kupiłby mu prezent za trzydzieści kilka tysięcy.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

dosyc kosztowny bo wmontowany jest tam mechanizm szwajcarski...

 

Zobacz na ibej w jakich cenach są mechanizmy szwajcarskie, nawet się dobrze za to nie nawalisz. A tam pewnie siedzi taki najtańszy ;) Zegarek "dostał w prezencie, jest pudełko, papierów brak" to w 99% fejki. Pozostały 1% to legenda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.