Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MHAEM

Szkło Spinnaker Spence

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni, 

 

potrzebuję wymienić szkło w takim oto zegarku. Fabrycznie jest to szkło mineralne, nie mniej chętnie wymieniłbym na trwalsze szkło, może szafir? Majster w pobliżu mojego miejsca zamieszkania stwierdził, że nie wymieni bo to nurek a on nie da gwarancji szczelności bo szkła oryginalnego nie ma. Czy ktoś w Wawie może polecić miejsce, gdzie zrobią taki zabieg? Aktualnie szkło wygląda jak pajęczyna - zderzenie z podłogą z betonu.

spence_sp-5039-04_86003.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najpierw poszukaj czy takie szkło znajdziesz - może jest jakaś firma, która zrobi na wymiar (ostatnio ktoś gdzieś tutaj pisał o tym). Co do wymiany jak już będziesz miał to bez problemów zrobisz - moim zdaniem jak nie masz dobrego majstra w pobliżu to lepiej będzie wysłać do dobrego/podjechać dalej. Na przykład u mnie nie ma w Bydgoszczy dobrego majstra - jeden do którego chodziłem (nie miałem problemów z automatem - więc kwarce robił i zegary stojące) ostatnio jak przyszedłem, żeby zrobił w Seiko Kintetic wałek, koronkę i bezel nałożył jak dociśnie szkło - wyśmiał mnie i stwierdził, że "co to to to (mówił o bezelu i sprężynie), że tego się nie zdejmuje panie, haha, coś pan zrobił haha." + potem jakieś kolejne niemiłe i nieśmieszne rzeczy. Więc trzeba mieć dobrego fachowca, a nie jak się okazało u mnie bateryjkarza. 

 

Możesz też napisać do Spinnakera czy mają szkła dostępne bo masz taką sytuacje, a jak nie mają to może podadzą Ci dokładne wymiary do zrobienia szkła gdzieś/dobrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak poczekam z tą naprawą na urlop i wtedy w normalnych godzinach do kogoś "normalnego" bo innej opcji nie widzę. Założyłem wątek bo może ktoś miewał już takie doświadczenia ze Spinnakerem, mass drop trochę rozpropagował tę markę;). Dzięki za odpowiedź, jak ktoś ma jeszcze jakiś pomysł to czekam na info. Pzdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.