Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Jan Hammer

Zegarek z niedużą kopertą

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jan Hammer

Dzień dobry,

Poszukuję zegarka z niedużą kopertą, powiedzmy do wymiaru 38 milimetrów. Posiadam stare zegarki, które otrzymałem dawno temu w prezencie, mają dość niewielkie koperty, jak na dzisiejsze standardy. Chciałbym jednak kupić coś nowego, jakiś zegarek z bransoletą, może w kolorze złotym, koniecznie w klasycznym stylu. Rodzaj napędu nie ma dla mnie znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Hammer

Ile planuję? Bo ja wiem...około 1000 - 1500 zł. Nie miałem droższych zegarków.

Kapsel: dziękuję, szukam czegoś w kolorze złotym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że masz świadomość iż zegarki z takiego poziomu cenowego pokryte powłoką PVD mogą się z czasem wycierać (w mniejszym lub większym stopniu). Generalnie Citizen robi porządne zegarki i nie musi się tak stać od razu,ale trzeba Wiedzieć że może się tak stać. ;-)

Tutaj masz klasyczny zegarek z szafirowym szkłem, bardzo płaski. Napęd eco-drive, ładuje się światłem, nie wymaga wymiany bayeri.

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-citizen-eco-drive-ar1133-15h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Hammer

Thorsten: Tak, mam tę świadomość. Posiadam właśnie dwudziestoletniego Citizena, nie wytarł się ani trochę.

Ma niewielką tarczę i klasyczny wygląd. Sądzę, że jest dosyć oryginalny, choć znoszony przez lata. Co ciekawe, nie mogłem doszukać się nigdzie, co to za model. Przewertowałem nawet katalogi PDF Citizena z tych lat i nigdzie nie ma tego zegarka. Nie wiem nawet, czy to męski model...
Dzięki za linka.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.