Skocz do zawartości

Zdjęcie

Karta gwarancyjna Panerai

Panerai

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 hubex

hubex
  • Użytkownik
  • 293 postów

Napisano 21 lipiec 2018 - 19:03

Przepraszam, że może trochę off-topic, ale wydaje mi się, że tu będzie najlepiej zapytać. Noszę się z zamiarem kupna używanego zegarka Panerai 233 z 2007 roku. Mam już upatrzony jeden egzemplarz i mogę go sprawdzić "organoleptycznie", na miejscu. Problem w tym, że nie posiada on karty gwarancyjnej w formie książeczki (jak jest obecnie), tylko w formie karty "kredytowej". Inne egzemplarze z tego roku mają książeczki. Nie chcę kupować zegarka z niepewnego źródła i stąd pytanie - czy w przypadku Panerai było praktykowane wystawianie kart gwarancyjnych w takiej właśnie postaci - a la karta kredytowa, jak np. w IWC?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

• 0

#2 Genovese_

Genovese_
  • Użytkownik
  • 688 postów

Napisano 21 lipiec 2018 - 19:22

510 i 685 które mam mają książeczki a 380 która jest na Unitasie ma właśnie kartę i dodatkowo certyfikat COSC.380 to nieprodukowany już model...Także jak masz w formie karty kredytowej to moim zdaniem jest ok.

• 0

#3 hubex

hubex
  • Użytkownik
  • 293 postów

Napisano 22 lipiec 2018 - 19:50

510 i 685 które mam mają książeczki a 380 która jest na Unitasie ma właśnie kartę i dodatkowo certyfikat COSC.380 to nieprodukowany już model...Także jak masz w formie karty kredytowej to moim zdaniem jest ok.

Dzięki, Rafał.

• 0

#4 hubex

hubex
  • Użytkownik
  • 293 postów

Napisano 24 lipiec 2018 - 19:32

UFF, obejrzałem i odpuściłem. Pracownik butiku nawet prawie mnie przekonał, że nie wie, że powinna być książeczka ;)  Na drugi dzień ogłoszenie zniknęło... Chyba oddał właścicielowi, bo pewnie zegarek był w komisie. Dziękuję pewnemu koledze z forum za uświadomienie (po raz drugi dziękuję).

• 0

#5 Genovese_

Genovese_
  • Użytkownik
  • 688 postów

Napisano 24 lipiec 2018 - 20:21

W 2007 roku karta gwarancyjna w formie ksiazeczki ? Czy ksiazeczka jako instrukcja obslugi ?.
  • 0

#6 hubex

hubex
  • Użytkownik
  • 293 postów

Napisano 24 lipiec 2018 - 21:58

W 2007 roku karta gwarancyjna w formie ksiazeczki ? Czy ksiazeczka jako instrukcja obslugi ?.

Do inhausa była książeczka, czyli dla 233 właśnie. Uświadomił mi to kolega KRWISTY. Ale dzięki Rafał za zaangażowanie, doceniam to :)

Facet w butiku pokazał jakąś kartę, z d*py wziętą, wypełnioną odręcznie i niezrozumiale, żadnych numerów. Nie ma co ciągnąć tematu. Czekam do gwiazdki i chyba kupię Zenitha, bo zapałałem miłością do DEFY.

• 0

#7 Genovese_

Genovese_
  • Użytkownik
  • 688 postów

Napisano 24 lipiec 2018 - 22:14

Pytam z ciekawości.Sam nie jest żadnym znawcą ,ale skoro ktoś miał książeczkę to widocznie z tym zegarkiem co oglądałeś było coś nie halo...Nawiasem mówiąc to ja bym nie kupił nigdy pama z komisu... ;)

• 0

#8 hubex

hubex
  • Użytkownik
  • 293 postów

Napisano 24 lipiec 2018 - 22:22

Pytam z ciekawości.Sam nie jest żadnym znawcą ,ale skoro ktoś miał książeczkę to widocznie z tym zegarkiem co oglądałeś było coś nie halo...Nawiasem mówiąc to ja bym nie kupił nigdy pama z komisu... ;)

No właśnie, dlatego odpuściłem :D

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Panerai

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych