Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Eugeniusz Szwed

Strona Klubu KMZiZ - Dyskusja, propozycje

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest powiedziane, że musimy rezygnować z nich całkowicie, ale jak na ten moment na stronie były głównie opracowania materiałów prasowych i to należy zmienić. Zegarki z wyższego pułapu tak ale w rozsądnej dawce i treści.

Tak jak napisał uszczypliwy The Lord „uporządkowanie działań”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Nie jest powiedziane, że musimy rezygnować z nich całkowicie, ale jak na ten moment na stronie były głównie opracowania materiałów prasowych i to należy zmienić.

Zgadzam się co do materiałów prasowych i potrzeby zmiany tylko nie bardzo rozumiem skąd negacja zegarków high-end? Jeżeli jest z tym problem, to ja chętnie zajmę się zegarkowym topem. Uważam, że warto marzyć szerzej, a pisząc po ludzku potraktować naszą pasję zegarkową z wielu płaszczyzn i perspektyw. 

 

Tak czy inaczej czas dobijać do brzegu i policzyć ile osób jest chętnych, żeby wesprzeć stronę internetową Klubu.

 

Kto wyraża chęć wejścia w stały skład redakcyjny KMZiZ i określenia, jak chciałby wspierać Klub?

 

Na dobry początek zapisuję się do współpracy.

 

1. Mariusz Wiśniewski (The Lord). Zadania i cele jakie widzę dla siebie to pisanie opracowań oraz wsparcie informatyczne w zakresie prowadzenia portalu.

 

Proponuję, aby koordynatorem zespołu pozostał Janek, a Dawid wspierał projekt jako pierwszy programista.

 

Czekam Kasia na Twoją odpowiedź. 

 

Pozdrawiam

"Uszczypliwy" The Lord  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I sprawa merytoryki w "olimpie" oraz estetyki strony jakby załatwiona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

I sprawa merytoryki w "olimpie" oraz estetyki strony jakby załatwiona :)

 

Nie wyczerpuje to jednak kwestii ustalenia składu redakcyjnego. Od początku była mowa o szerszej inicjatywie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to pierwszy, dobry krok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Ale to pierwszy, dobry krok.

 

Wykonasz krok drugi przyłączając się do składu redakcyjnego KMZiZ? W sumie Janek o to pytał.

 

Ale... skoro w takim gronie jak teraz dyskutujemy, to może jesteśmy w stanie coś zrobić razem?

Samym gadaniem i rozważaniami nie ruszymy z miejsca. Trzeba w końcu podjąć jakieś działania. Jak rozumiem obecny skład to: Kasia, Janek i moja skromna osoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Wam dziękuję. Ja oczywiście jestem za i chętnie będę w zespole.

 

Przekazałem już nawet informację przewodniczącemu Rady, że gdyby zbudował się zespół, skupiam się na stronie, a część tematów przekazuję.

 

Jeśli tylko jesteście za, ja również.

 

Pozdrawiam

 

Janek


Acha. Tylko z góry Was przepraszam. Jestem właśnie w drodze na wakacje z dziećmi. Więc moja aktywność będzie w pewnych godzinach ograniczona. Niemniej, ja jestem jak najbardziej za i nie oceniajcie mnie proszę przez pryzmaty nadchodzących trzech tygodni :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Janek,
wykorzystam to, że jesteś teraz na forum. Czy nie będziesz miał nic przeciwko, jeżeli porozmawiam z kilkoma osobami na temat wsparcia Klubu w zakresie strony www?

Pozdrawiam
Mariusz
 
PS. Życzę udanego urlopu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej. Ja również mam kilka swoich typów. Część kolegów z resztą, wspiera nas i grunt to pomóc im robić to częściej :)

 

Skonsultuję możliwości z Zarządem, niemniej działajmy.

 

Miłego wieczoru i do usłyszenia

 

Janek


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odbyło się posiedzenie Zarządu. Dyskutowane były różne tematy, a w tym temat strony internetowej Klubu. Ustalenia są następujące - 

 

jedyną osobą decyzyjną , odpowiadającą przed Zarządem i czuwającą nad stroną www.kmziz.pl czyli koordynatorem jest od dzisiaj Katarzyna Pajkowska. Wszystko co dotyczy strony, proszę bezpośrednio konsultować i kierować do Kasi. 

Edytowane przez Eugeniusz Szwed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

jedyną osobą decyzyjną, odpowiadającą przed Zarządem i czuwającą nad stroną www.kmziz.pl czyli koordynatorem jest od dzisiaj Katarzyna Pajkowska. Wszystko co dotyczy strony, proszę bezpośrednio konsultować i kierować do Kasi.

Dzięki za info. W tej sytuacji pozostaje czekać na wypowiedź Kasi, co do planu działania i składu osobowego.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez Jan M. Krawczyk

Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

Cieszę się, że zaczynamy działać.

The Lord dziękuje w imieniu swoim oraz Zarządu za chęć pomocy. W takim razie zegarki high-end to Twoja działka.

Z pewnością Twoje wsparcie merytoryczne będzie dla mnie/dla nas nieocenione.

Przyda nam się grafik/fotograf,

Chciałabym również znaleźć osoby, które podjęłyby się opracowywaniem materiałów np. z działu technicznego/ recenzji i testów

Trzeba wprowadzić kilka zmian technicznych na stronie głównej, czy jest tu też jakiś informatyk? :P

Janku na Ciebie też liczę, daj znać czy byłbyś zainteresowany opracowywaniem materiałów z któregoś działu?

Pozdrawiam

Kasia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczym w wierszu Juliana Tuwima:

"Najpierw - powoli - jak żółw – ociężale,
Ruszyła - maszyna - po szynach - ospale [...]"

 

Na naszej stronie najpierw powoli - jak żółw - ociężale dzieją się zmiany.

Dzięki zaangażowaniu forumowicza _Kwiatek_ na naszej stronie pojawiać się będą zdjęcia forumowiczów - pierwszym autorem jest forumowicz Waldzior.

Zdjęcia będą aktualizowane na bieżąco więc - stay tuned

Jesteśmy również bezpieczną stroną - certyfikat SSL zainstalowany pomyślnie ;)

 

Pojawiła się koncepcja, by jeszcze bardziej uwidocznić na stronie ciekawe wątki z forum. I moje pytanie do Was, czy taka funkcjonalność byłaby użyteczna? chodzi o uzupełniane na bieżąco wątki z forum, podzielone na sekcje (tematy), które byłyby wyróżniane na stronie. Nie tylko te, w których trwa zagorzała dyskusja, ale też takie gdzie jest potencjał na rozwinięcie takowej.

 

Teraz z kolei zachęcam do lektury relacji z ostatnich warsztatów autorstwa Piotra Chmiela.

https://kmziz.pl/artykul/srebrna-gora-warsztaty-zegarmistrzowskie

 

Pozdrawiam ciepło

Kasia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy. Temat trochę odgrzebuję, ale czasem warto. Wszelkie kwestie związane ze stroną omawiajmy proszę w tym wątku: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/176725-strona-internetowa-klubu-kmziz/

 

Będzie to bardziej uporządkowane.

 

Pozdrawiam

 

Janek


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.