Skocz do zawartości

Zdjęcie

O, fajny masz zegarek

• Zamknięty Temat jest zamknięty
117 odpowiedzi w tym temacie

#1 timex605

timex605
  • Nowy Użytkownik
  • 44 postów

Napisano 25 lipiec 2018 - 09:25

Wypada, czy nie wypada wypowiedzieć takie zdanie do nieznajomego u którego zauważam fajny zegarek na przegubie?

Ja osobiście ucieszyłbym się, gdyby ktoś wyraził zainteresowanie moim zegarkiem*

* - nie dotyczy towarzystwa spod sklepu nocnego, w ustach którego zdanie "fajny masz zegarek" nabiera nowego znaczenia :)

• 0

#2 eye_lip

eye_lip

JFS

• Sprzedawca Profesjonalny
  • 10462 postów

Napisano 25 lipiec 2018 - 09:37

Normalna sprawa, nie raz wywiązuje się ciekawa rozmowa.
  • 0

#3 pawelb29

pawelb29
  • Użytkownik
  • 10977 postów

Napisano 25 lipiec 2018 - 11:18

Wg. mnie wypada. Jasne że wszystko z wyczuciem i nie nachalnie.

• 0

#4 Szymon.

Szymon.
  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 25 lipiec 2018 - 14:33

Wypada, czy nie wypada wypowiedzieć takie zdanie do nieznajomego u którego zauważam fajny zegarek na przegubie?

Ja osobiście ucieszyłbym się, gdyby ktoś wyraził zainteresowanie moim zegarkiem*

* - nie dotyczy towarzystwa spod sklepu nocnego, w ustach którego zdanie "fajny masz zegarek" nabiera nowego znaczenia :)

Jeśli to znajomy to czemu nie? Mnie ostatnio tak zaczepił kolega z pracy (akurat mialem Tridenta od Ch. Warda na nadgarstku) i okazało się ze tez mocno zainteresowany tematyka. :)

• 0

#5 Szyszkops

Szyszkops
  • Użytkownik
  • 1071 postów

Napisano 27 lipiec 2018 - 07:16

Idąc dzisiaj do roboty mijałem postój taksówek, takich które stoją w świetnym miejscu, są drogie i mało jeżdżą generalnie, bo dużo jeździć się przecież za bardzo nie opłaca - wiadomo, paliwo drogie, samochód się zużywa. Akurat jeden pan taksówkarz sobie stał obok swojego Mercedesa i wpatrywał się gdzieś w dal. Już z daleka przykuły mój wzrok złote refleksy na jego nadgarstku. Podszedłem bliżej i moim oczom ukazał się zegarek do złudzenia przypominający ten: https://onlineonly.c...3800-2-18/37237

Nie znalazłem w sobie śmiałości, żeby zagadać. Okazuje się jednak, że koncepcję biznesową to ci panowie taksówkarze muszą mieć dobrą.

Użytkownik Szyszkops edytował ten post 27 lipiec 2018 - 07:18

• 0

#6 inomarek

inomarek
  • Użytkownik
  • 233 postów

Napisano 27 lipiec 2018 - 17:26

Pytanie czy oryginalny czy azja
  • 0

#7 Smycel

Smycel

Nie wiem, nie chce mi się ...

• Użytkownik
  • 1823 postów

Napisano 27 lipiec 2018 - 20:02

Chyba raczej odpowiedź jest oczywista

Użytkownik Smycel edytował ten post 27 lipiec 2018 - 20:02

• 0

#8 bartwerk36

bartwerk36
  • Nowy Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 27 lipiec 2018 - 20:13

Jechałem kiedyś pociągiem i widziałem gościa przeglądającego nasze forum. Nawet miałem przez chwilę ochotę pogadać o wspólnej pasji.

Nagle patrzę, przywołana osoba miała na ręce Rolex'a. Zrezygnowałem z rozpoczęcia konwersacji bo nie wypada śmiać się z czyjeś tragedii.

• 2

#9 eye_lip

eye_lip

JFS

• Sprzedawca Profesjonalny
  • 10462 postów

Napisano 27 lipiec 2018 - 20:43

Oj tam, a może ten kolega wcale nie śmiał by się z Twojego poziomu, są jeszcze na świecie wyrozumiali ludzie..
  • 1

#10 pawelb29

pawelb29
  • Użytkownik
  • 10977 postów

Napisano 27 lipiec 2018 - 20:45

Jechałem kiedyś pociągiem i widziałem gościa przeglądającego nasze forum. Nawet miałem przez chwilę ochotę pogadać o wspólnej pasji.
Nagle patrzę, przywołana osoba miała na ręce Rolex'a. Zrezygnowałem z rozpoczęcia konwersacji bo nie wypada śmiać się z czyjeś tragedii.

Zakup i posiadanie Rolexa , to znowu nie jest taka wielka tragedia :)
  • 0

#11 Szyszkops

Szyszkops
  • Użytkownik
  • 1071 postów

Napisano 27 lipiec 2018 - 20:52

Może idzie o to, że jak się ma Rolka, to nie wypada jeździć pociungiem... ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0

#12 pawelb29

pawelb29
  • Użytkownik
  • 10977 postów

Napisano 27 lipiec 2018 - 20:53

Pendolino chyba wypada.
  • 0

#13 kkwpk

kkwpk

Członek

• Moderator
  • 3149 postów

Napisano 27 lipiec 2018 - 20:55

Jeśli posiadanie roleksa to tragedia to ja mam pół tragedię. Czasem zauważam osoby z fajnymi zegarkami a zagadanie zależy od sytuacji. Ostatnio chyba widziałem gościa z vratislavią ale zajęty byłem i nie miałem czasu na pogawędki.

• 0

#14 szwed

szwed
  • Użytkownik
  • 2577 postów

Napisano 29 lipiec 2018 - 16:37

Mam zboczenie i często patrzę ludziom na rękę! ;) :D
I już wiele razy zdażyło mi się skomplementować czyjś zegarek i czasami naprawdę można porozmawiać a i nowe kontakty złapać ;)

A tak na marginesie mam Roleksa i zdarza mi się jechać pociągiem, autobusem i tramwajem. :D
Tragiczne? Ale prawdziwe! :D
  • 0

#15 Bugs

Bugs
  • Użytkownik
  • 1592 postów

Napisano 30 lipiec 2018 - 09:27

Idąc dzisiaj do roboty mijałem postój taksówek, takich które stoją w świetnym miejscu, są drogie i mało jeżdżą generalnie, bo dużo jeździć się przecież za bardzo nie opłaca - wiadomo, paliwo drogie, samochód się zużywa. Akurat jeden pan taksówkarz sobie stał obok swojego Mercedesa i wpatrywał się gdzieś w dal. Już z daleka przykuły mój wzrok złote refleksy na jego nadgarstku. Podszedłem bliżej i moim oczom ukazał się zegarek do złudzenia przypominający ten: https://onlineonly.c...3800-2-18/37237

Nie znalazłem w sobie śmiałości, żeby zagadać. Okazuje się jednak, że koncepcję biznesową to ci panowie taksówkarze muszą mieć dobrą.

Może to nie taksówki tylko taki przypominający do złudzenia taxi "przewóz osób"  -  w Wawie i innych dużych miastach sporo tego, wygląda jak taksówka a w środku drobnym maczkiem cennik 20zł/km. Natknąłem się na coś takiego np. pod Dworcem Wschodnim, klientów nagania mu korporacyjny taksiarz. Działa od lat, poza klientami wszyscy zadowoleni. Jak za kurs wpada 150-200zł to na Patka zarobi ;) 

• 0

#16 Maxim

Maxim
  • Nowy Użytkownik
  • 35 postów

Napisano 02 sierpień 2018 - 18:59

Chyba raczej odpowiedź jest oczywista

ale jaka ?

• 0

#17 BlasiusG

BlasiusG
  • Użytkownik
  • 334 postów

Napisano 02 sierpień 2018 - 21:50

Ja sądzę, że niektórzy mogą się nieco wystraszyć, że im chcemy ten zegarek zwędzić ;)
  • 0

#18 Smycel

Smycel

Nie wiem, nie chce mi się ...

• Użytkownik
  • 1823 postów

Napisano 02 sierpień 2018 - 22:34

ale jaka ?

Że koło PP to ro nawet nie leżało
  • 0

#19 Szyszkops

Szyszkops
  • Użytkownik
  • 1071 postów

Napisano 02 sierpień 2018 - 22:56

Może to nie taksówki tylko taki przypominający do złudzenia taxi "przewóz osób" - w Wawie i innych dużych miastach sporo tego, wygląda jak taksówka a w środku drobnym maczkiem cennik 20zł/km. Natknąłem się na coś takiego np. pod Dworcem Wschodnim, klientów nagania mu korporacyjny taksiarz. Działa od lat, poza klientami wszyscy zadowoleni. Jak za kurs wpada 150-200zł to na Patka zarobi ;)

Nie, to legitne taksówki, ale na maksymalnych stawkach - trzaśnięcie drzwiami 2x takie jak konkurencja, która stoi 20 metrów dalej, ale nie przy głównej...

Ja sądzę, że niektórzy mogą się nieco wystraszyć, że im chcemy ten zegarek zwędzić ;)

No, ten taryfiarz patrzy na mnie już podejrzliwie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Użytkownik Szyszkops edytował ten post 02 sierpień 2018 - 22:56

• 0

#20 Maxim

Maxim
  • Nowy Użytkownik
  • 35 postów

Napisano 03 sierpień 2018 - 21:19

Ja bym tak szybko nie ryzykował tezy, że ktoś nosi fałszywkę. Z kolei głupio zapytać czy oryginał ;). Idąc dalej czy noszenie na codzień  zegarka za kilkadziesiąt tysięcy ma sens ?  Jeśli tak to jaki ?

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych