Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Prosze o pomoc w znalezieniu przyczyny usterki.

Dzis wieczorem zauwazylem że moj automat zatrzymal sie nagle. Parokrotne poruszenie reka nic nie dalo i postanowilem go rozkrecic. Okazalo sie ze po polozeniu na szkielku zaczal dzialac natomias to odwroceniu tarcza do gory stanal. W zasadzie chodzi tak do pozycji pionowej i dalej sie juz zatrzymuje.

Co moze byc przyczyna?

Nie spadl mi ani nie uderzylem go mocno ostatni.

Z gory dziekuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w pierwszej kolejności czopy balansu.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to sie robi?Jestem w stanie bez rozbierania zegrka to zrobic?

Chyba poprostu musze zaniesc sprzet do zegarmistrza. Zegarek ma niecale 3 lata, czy to mozliwe ze ta czesc sie sama z siebie zuzyla w tak krotkim czasie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Nie zużyła się tylko być może jest uszkodzona. Ale jeśli nie masz wprawy, to może rzeczywiście lepiej zanieś do majstra. Po trzech latach to i przegląd z czyszczeniem by mu nie zaszkodził.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedzi. Możecie napisac ile taka naprawa moze kosztowac i czy polecacie jakiegos dobrego majstra z Przemysla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wiem jakie są ceny części do Seiko. Nie wiem też co uległo awarii.

Co do zegarmistrza to poszukaj na forum tematu o poszukiwaniu zegarmistrzów. Może tam ktoś podpowie.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.