Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SirJack

Pierwszy automat

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na japończykach się nie znam, biorąc pod uwagę mechanizmy w chińczykach to brałbym Parnisa lub Bauhausowego Carnivala (dobre mechanizmy Seagulla) drugi Carnival i Binger mają gorsze mechanizmy  (DG28). Mam tego Parnisa i Bingera na japońskim mechanizmie i nie mogę narzekać na jakość wykonania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Lorus będzie dobrym rozwiązaniem, to przyzwoite zegarki. Z tych przedstawionych Lorus budzi moje największe zaufanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wiele się wyjaśniło.

 

W grze zostają Lorus i Parnis.

Nie ukrywam że na korzyść chińczyka cena (80zł mniej od Lorusa). Na niekorzyść - przesyłka, gwarancja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lorus jest w polskiej dystrybucji i to jest atut. Przerabiam właśnie realizację gwarancji zegarka z HK i nie jest łatwo. Chcesz mieć spokój kup w PL u autoryzowanego sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do maja tego roku przez prawie pół roku nosiłem tego Lorusa złego słowa nie mogę powiedzieć

jedyny minus pasek do wymiany ponieważ jest bardzo niewygodny do noszenia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lorus z podanej aukcji jest nieużywany, gwarancja podbita ok. 2 tygodnie temu (nagroda konkursowa).

Następny najtańszy za 399zł. Opłaca się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że ok. Skoro właściciel deklaruje, że nieużywany, gwarancja 2 tygodnie więc to raptem kilka dni. Osobiście znalazłem ten zegarek DOSTĘPNY w sklepach internetowych za 431 PLN, za 389 po rabacie już ich nie ma. Ty decydujesz, Ty później nosisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że powinieneś wziąć Parnisa z kilku względów:

Po 1 - widać w nim mechanizm i jak ci się trafi z niebieskimi srubkami to w dodatku jest on ładny, ładniejszy niż Japońce i Szwajcary w przedziale do 5 000zł, będziesz mógł go podglądać

Po 2 - ma wskaźnik rezerwy chodu co ci się przyda na początek przygody z mechanikiem

Po 3 - ten zegarek jest tak chodliwy że jeśli stwierdzisz że mechaniki jednak nie są dla ciebie to po tej cenie za którą go kupisz sprzedasz go dalej w ciągu 5 minut


2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź Parnisa. Tylko zważ na to, że ten portugalczyk jest głośny! Sam miałem i dlatego sprzedałem. Co do jakości to była bardzo zadowalająca. Polecam zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą okazją to bym specjalnie nie zwlekał. W Time Trends masz 30 dni na zwrot jeśli będziesz niezadowolony a myślę, że w tej cenie to te zegarki rozejdą się błyskawicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą okazją to bym specjalnie nie zwlekał. W Time Trends masz 30 dni na zwrot jeśli będziesz niezadowolony a myślę, że w tej cenie to te zegarki rozejdą się błyskawicznie.

Zgadza się. Sam się dziwię, że Time Trend nie wyskoczył jak szukałem z półtorej godziny temu. Dobra cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka! Rzeczywiście mega okazja.

Tyle różnych zdań.. chyba będzie trzeba się z tym jeszcze przespać :P

Ja nie mam nic do Chińczyków ( sam ma kilka ich zegarków ) ale przesyłka z Chin będzie do ciebie szła miesiąc. To też jest argument przy zakupie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic do Chińczyków ( sam ma kilka ich zegarków ) ale przesyłka z Chin będzie do ciebie szła miesiąc. To też jest argument przy zakupie :)

 

Czas przesyłki nie jest dla mnie problemem. Bardziej martwią mnie warunki gwarancji i ewentualne jej egzekwowanie.

Parnisy są i będą raczej dostępne w tej cenie. Lorusa ciężko w tej cenie dorwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gwarancję z Chin nie licz, w najlepszym przypadku dostaniesz zwrot pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parnis jest ok ale o gwarancji zapomnij. Kupując w tej cenie z Chin akceptujesz fakt, iż w przypadku usterki zegarka, każda jego naprawa będzie płatna. Nie dotyczy to oczywiście usterki stwierdzonej po odebraniu zegarka. W tej kwestii Aliexpress jest absolutnie the best i takie kwestie są rozpatrywane na korzyść klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o przypadkach że sprzedawca oferował pokrycie kosztu naprawy na miejscu (oczywiście jeśli cena była rozsądna) ale to oczywiście są wyjątki od reguły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic do Chińczyków ( sam ma kilka ich zegarków ) ale przesyłka z Chin będzie do ciebie szła miesiąc. To też jest argument przy zakupie :)

Co za ściema. Ja dostałem z oficjalnego sklepu zegar w około 10 dni!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za ściema. Ja dostałem z oficjalnego sklepu zegar w około 10 dni!!!

Jak wybierałem darmową przesyłkę to zawsze trwało to min. 3 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wybierałem darmową przesyłkę to zawsze trwało to min. 3 tygodnie.

Ale zwaz na to że jak kupujesz coś małego za 50 centow to nie jest taka sama wysyłka jak coś za 100 dolarów. Ja brałem z oficjalnego sklepu parnis na aliexpress i był po 10 dniach u mnie. Też ichną darmową.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.