Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

zegarek damski, na pasku.

Szukam damskiego zegarka na pasku, do 600 zł. damski pasek stal chirurgiczna do 600 zł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 naturalme

naturalme
  • Nowy Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 03 sierpień 2018 - 16:12

Dzień dobry, 

szukam damskiego zegarka dla Mamy, jako prezent na jej 50-te urodziny. 

do tej pory, przez wiele lat używała klasycznego casio na stalowej bransolecie, z okrągłą tarczą w średnim rozmiarze. 

Chciałabym dla niej znaleźć coś zupełniego innego - czyli raczej pasek, może być z srebnymi akcentami (nosi głównie srebną biżuterię). Koperta musi być ze stali chirurgicznej - niestety na inne metale ma uczulenie. Nie ma prefencji względem rozmiaru lub kształtu tarczy - na pewno odpadają małe, ze względu na nadgarski Mamy. 

Budżet jaki mam, to 600 zł - chciałabym znaleźć coś, co wytrzyma kilka lat i będzie fajną pamiątką jej urodzin, nawet gdy mechanizm przestanie działać. Super, jakby w budżecie można było dodać grawerunek. 

Wydaje mi się, że ten https://zegarownia.p...oyfriend-es3838 bardzo by jej się podobał - nie jestem pewna, czy pasek nie byłby za cienki w stosunku do jej lekko spuchniętych nadgarstków.

z góry dziękuję za wszelkie sugestie - nie tylko poszczególnych zegarków, ale i firm, na których powinnam się skupić :)

• 0

#2 Thorsten

Thorsten
  • Użytkownik
  • 1109 postów

Napisano 03 sierpień 2018 - 19:14

W tym przedziale cenowym szukaj wśród marek japońskich np. Seiko, Citizen, Orient, choć nie łatwo jest znaleźć coś na większy damski nadgarstek (przyjąłem przedział 34-38mm). Znalazłem kilka fajnych zegarków, ale w małym rozmiarze więc nie proponuje.

Zatem może taki minimalistyczny CK, w rozmiarze 35 mm, to przyzwoity kwarcowy zegarek.

https://dolinski.pl/...-lady-k3m221c4/

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: damski, pasek, stal chirurgiczna, do 600 zł

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych