Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Recenzja Longines Heritage Avigation BigEye [zdjęcia live, cena]

Rekomendowane odpowiedzi

Inspiracje militarne to w zegarkowym świecie nie novum, a i w wydaniu Longinesa pojawiają się nie pierwszy raz. Avigation BigEye ma wszelkie zadatki na to, by stać się zegarkowym klasykiem, nie tylko wśród fanów gatunku.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne te zegarki (H 1945 też), tylko po co tak duże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Czy ktoś wie, jaki jest L2L recenzowanego zegarka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, jaki jest L2L recenzowanego zegarka

 

Mniej więcej 50mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Czyli mniej więcej akceptowalnie :-) Dla mnie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Całkiem imponujący zestaw technikaliów mechanizmu to koło kolumnowe do obsługi funkcji stopera, 54h rezerwy chodu generowane automatycznym naciągiem i 4Hz balans.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To " 54 h rezerwy chodu generowane automatycznym naciągiem .." rzeczywiście  niezłe.

" Humor zeszytów szkolnych" czy zamierzona ostentacja zblazowanego redaktora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Mnie trochę rozbawił opis mechanizmu w kontekście pouczenia Łukasza, który napisał...
 

Kolego McIntosh (czy jak to tam), skoro z takim podziwu godnym masochizmem zmuszasz się do czytania CH24.PL to jeszcze raz, jak Tomek, podpowiadam - newsy i aktualności to są artykuły INFORMACYJNE, krótkie i nie zagłębiające się w detale i techniczne niuanse. Temu służą recenzję np. Pałam nadzieją, że zrozumiałe...


Aż chciałoby się zapytać, gdzie te detale i niuanse techniczne? Z opisu mechanizmu dowiedziałem się, że jest imponujący, bo ma automatyczny naciąg, 54 godziny autonomii chodu, częstotliwość drgań balansu wynosi 4Hz, a stoper zawiera koło kolumnowe.  :)  Po chrześcijańsku nie będę się odnosił do stwierdzenia o 54 godzinach rezerwy chodu generowanych automatycznym naciągiem.  :) Jestem pewien, iż Łukasz wie, że to sprężyna napędowa bębna odpowiada za autonomię chodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.