Skocz do zawartości

Zdjęcie

Visconti Opera Orange

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mariusz888

Mariusz888
  • Użytkownik
  • 2333 postów

Napisano 09 sierpień 2018 - 09:26

"Włoskie zegarki to coś, co na naszym rynku stanowi swoistą egzotykę. Od kilku lat obserwujemy trend, w którym nawet producenci piór wiecznych starają się zaoferować czasomierze, tak aby uzupełnić ofertę dla szerszego grona klientów. Pierwszy zegarek Visconti opisywaliśmy już w 2015 roku. Przez ten czas jednak stylistyka dosyć mocno ewoluowała, czego przykładem jest niniejsza recenzja modelu Opera Orange. Opera to nazwa jednej z flagowych kolekcji firmy Visconti. Ośmiokątny kształt korpusów przyborów piśmienniczych niespecjalnie przekłada się na formę na przykład koperty, ale uważam, że dobrym krokiem było pewne „uspokojenie” stylistyki w obrębie przyrządów do pomiaru czasu."

Czytaj całość

visconti_opera_orange_sm-5.jpg

• 0

#2 pawelb29

pawelb29
  • Użytkownik
  • 11251 postów

Napisano 09 sierpień 2018 - 09:47

Przy tej cenie, to nie może się udać.

• 0

#3 Mariusz888

Mariusz888
  • Użytkownik
  • 2333 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 12:38

No cena jest niestety na tyle wysoka, że tak jak napisałem w materiale - kupią głównie miłośnicy marki.

• 0

#4 pawelb29

pawelb29
  • Użytkownik
  • 11251 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 13:29

W to też wątpię :)
  • 0

#5 Mariusz888

Mariusz888
  • Użytkownik
  • 2333 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 20:18

W to też wątpię :)

A ja raczej nie - wątpię by ktoś inwestował niemałe pieniądze w coś co przyniosło by równie duże straty :) Myślę, że te zegarki się będą sprzedawały - jak nie u nas to za granicą, chociaż wiadomo, że nie ma co się spodziewać rekordów sprzedaży ;) Tak naprawdę to trudno w nich do czegokolwiek się przyczepić bo są ciekawe, niecodzienne itd itd itd - gdyby jednak cena była niższa to myślę, że sporo osób by jednak kupiło. Tak naprawdę główny problem ceny to jej wysokość w relacji do mechanizmu - inne elementy myślę, że mogłyby nawet pozostać w obecnej formie przy obecnej cenie.

• 0

#6 pawelb29

pawelb29
  • Użytkownik
  • 11251 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 20:28

Zobaczymy co z tego wyniknie.
Rynek jest już naprawdę zapelniony wieloma markami.
Znalezienie tak naprawdę niszy i umiejscowienie się w niej nie jest takie łatwe.
Fakt , można powiedzieć ze Montbkanc potrafił to zrobić.
Inwestowanie dużych pieniędzy mie daje gwarancji sukcesu :) byłaby to zbyt oczywista sprawa. Główną bariera jest właśnie cena. W tym budżecie można kupić zegarek znanej firmy o nie gorszych jak nieblepszych parametrach.
Zaś poeksperymentowała można z dużo tańszymi microbrandami.
  • 0

#7 VITUS

VITUS
  • Użytkownik
  • 56 postów

Napisano 20 sierpień 2018 - 14:30

Super recka fajnego zegarka.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych