Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mariusz888

Visconti Opera Orange

Rekomendowane odpowiedzi

"Włoskie zegarki to coś, co na naszym rynku stanowi swoistą egzotykę. Od kilku lat obserwujemy trend, w którym nawet producenci piór wiecznych starają się zaoferować czasomierze, tak aby uzupełnić ofertę dla szerszego grona klientów. Pierwszy zegarek Visconti opisywaliśmy już w 2015 roku. Przez ten czas jednak stylistyka dosyć mocno ewoluowała, czego przykładem jest niniejsza recenzja modelu Opera Orange. Opera to nazwa jednej z flagowych kolekcji firmy Visconti. Ośmiokątny kształt korpusów przyborów piśmienniczych niespecjalnie przekłada się na formę na przykład koperty, ale uważam, że dobrym krokiem było pewne „uspokojenie” stylistyki w obrębie przyrządów do pomiaru czasu."

 

Czytaj całość

 

visconti_opera_orange_sm-5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tej cenie, to nie może się udać.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cena jest niestety na tyle wysoka, że tak jak napisałem w materiale - kupią głównie miłośnicy marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W to też wątpię :)

A ja raczej nie - wątpię by ktoś inwestował niemałe pieniądze w coś co przyniosło by równie duże straty :) Myślę, że te zegarki się będą sprzedawały - jak nie u nas to za granicą, chociaż wiadomo, że nie ma co się spodziewać rekordów sprzedaży ;) Tak naprawdę to trudno w nich do czegokolwiek się przyczepić bo są ciekawe, niecodzienne itd itd itd - gdyby jednak cena była niższa to myślę, że sporo osób by jednak kupiło. Tak naprawdę główny problem ceny to jej wysokość w relacji do mechanizmu - inne elementy myślę, że mogłyby nawet pozostać w obecnej formie przy obecnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co z tego wyniknie.

Rynek jest już naprawdę zapelniony wieloma markami.

Znalezienie tak naprawdę niszy i umiejscowienie się w niej nie jest takie łatwe.

Fakt , można powiedzieć ze Montbkanc potrafił to zrobić.

Inwestowanie dużych pieniędzy mie daje gwarancji sukcesu :) byłaby to zbyt oczywista sprawa. Główną bariera jest właśnie cena. W tym budżecie można kupić zegarek znanej firmy o nie gorszych jak nieblepszych parametrach.

Zaś poeksperymentowała można z dużo tańszymi microbrandami.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.