Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zami

Wiszący zegar mechaniczny Adler

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić na prezent zegar wiszący. Z braku innych pomysłów najprościej mi na Allegro. Szczególnie na oku mam te:

Raczej ze wskazaniem na mechanika (bo z duszą). 
Doradźcie, proszę. Warto? Może inne źródła zakupu, inne zegary? Nie mam żadnej wiedzy na temat zegarów wiszących, a nie chcę kupić szmelcu. Opinie sprzedawców w necie zwykle są moderowane, co podważa ich wiarygodność.
Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto. W tej cenie kupisz skrzynkowy zegar z lat 20 XX wieku po przeglądzie zegarmistrzowskim (czyli 350 - 400 za zegar +300 przegląd). Pochodzi dłużej od tego badziewia.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tarant mozesz polecić jakąś konkretną sztukę/sprzedawcę/mistrza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie przeglądam oferty zegarów tego typu na tyle systematycznie, by teraz wskazać coś ciekawego. Co do zegarmistrzów - znam tych z Wrocławia i jednego z Mysłowic :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za wskazówki. Ja niestety mieszkam po przekątnej (warmińsko-mazurskie) w dodatku na głębokiej prowincji. Jestem skazany wyłącznie na internet. Bazarek forumowy przeglądam dokładnie i jeszcze nie spotkałem zegara wiszącego. Z racji krótkiego stażu na forum nie mam dostępu do działu z zegarami. Ale może któryś z kolegów zegarmistrzów trafi jakimś cudem na ten wątek i będzie miał na zbyciu zegar lub informację, kto ma. 

Jeszcze raz dzięki z telemarkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto. W tej cenie kupisz skrzynkowy zegar z lat 20 XX wieku po przeglądzie zegarmistrzowskim (czyli 350 - 400 za zegar +300 przegląd). Pochodzi dłużej od tego badziewia.

 

 

@tarant  właśnie przyszedł zamówiony Junghans-w277a. Zegar jest piękny, idealnie pasuje do wystroju jadalni. TIK-TAKI robią klimat, kuranty go potęgują. 

Cieszę się jak dziecko. Obdarowana małżonka też ma frajdę.

Jednym słowem: dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie przeglądam oferty zegarów tego typu na tyle systematycznie, by teraz wskazać coś ciekawego. Co do zegarmistrzów - znam tych z Wrocławia i jednego z Mysłowic :)

Taaa, Poznań, to gloot...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, Poznań, to gloot...

 

No to może tak. Znam, ale nie widziałem jak dotąd na własne oczy zrobionego domowego zegara, oczywiście wyłączywszy te wieżowe :P


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.