Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość feleksc

DOBRY ZEGARMISTRZ ROSYJSKICH CZASOMIERZY-WROCŁAW-POSZUKIWA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość feleksc

witam temat j/w prosze o adres,telefon

]pozdrawiam

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Domin01

Proszę podać marke zegarka i co by trzeba było w nim zrobić a zobacze co się da zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

Witam

duża Slava nakręcana,przy ruchu ręką zwalnia(zatrzymuje sie sekundnik na pare sekund)a poza tym spieszy się o prawie 5 minut na dobe.

pozdrawiam

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

chej panie zegarmistrzu?

gdzie pan nawiał ???

:lol::lol::lol:

:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

a propos zegarmistrzów : znałem jednego świetnego,starszego pana który był pasjonatem wszelkich cudeniek ludzie znosili mu różności,a on je za GROSZE(dosłownie!!! naprawiał).w 1988 roku przechodziłem koło jakiegoś sklepu na ulicy Powstańców Śląskich.patrze zegarki powystawiane za szkłem,wchodze-okazało się że są to zegarki z komisu.

czyli naprawione,albo z drobną wadą.(same ruskie maszyny)wybrałem sobie kwadratowego z ostrymi wykończeniami Poljota automata z orginalną branzoletką-sprawdziłem-chodzi .kupiłem za niewielką kwote.wychodze z tego sklepiku-gwarancji oczywiście nie dawali-ide ruszam rączką.myśle ponakręcam go ruchem ręki.ale jak każdy nowy nabytek co chwile spoglądam na niego(i tak na przemian-patrze jak chodzi i macham sobie ręką) i nagle widze że nie mam już sekundnika i wskazówki minutowej.ściągam z łapy-są w rogu.a że byłem z moim sceptycznie nastawionym do mojego hobby przyjacielem.to ja czerwony z gniewu a ten się śmieje..

no nic myśle sobie niewielkie przecież pieniądze i mała strata.ale na ulicy (teraz Hallera)wcześniej Przodowników pracy tuż przy Powstańców Śląskich malutki punkt zegarmistrzowski.wchodze,tłumacze,pokazuje.

pan wysłuchał mnie obejrzał Poljota i mówi:że zaraz naprawi trwało to dosłownie 20 minut(+/-) i pan oddaje mi zegarek naprawiony.pyam ile,on wtedy określił cene naprawy w GROSZACH !!!!mówie że jestem bardzio zadowolony i dam mu więcej -nie zgodził się.naprawiałem jeszcze u tego starszego pana kilka zegarów za każdym razem za jakies drobne....

niestety juz go nie ma,potem ktoś młodszy przejął po nim interes,uważam że już nie ma takich ludzi.Ten Pan był wyjątkowy.

 

podrawiam wszystkich....

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

a pan Domin01

na jakiej ulicy we Wrocławiu ma Swój punkcik?

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pan Domin01 przyznaje się, że jest z pobliskiego Dzierżoniowa

dzisiaj tam byłem Pozdrawiam :lol:

 

A ten strszy pan mało brał i umarł z głodu. :cry:


AM
Tak wiele zegarów, a tak mało czasu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

a to było kur...bardzo śmieszne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że umarł czy że z Dzierżoniowa :?:

 

 

 

 

:lol: sory za czarny humor ale miałem dziś dobry dzień

"wykopałem" 2 nowe firmy ze Świebodzic :lol: no to mam co świętować.


AM
Tak wiele zegarów, a tak mało czasu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
że umarł czy że z Dzierżoniowa

 

o to jest śmieszne............

pozdrawiam

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

fajnie dzieki :(

jak bede wpadne

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arekja

Polecam p. Bogdana Drfela w dawnym TGG na Słubickiej, tel. 663942937.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
Polecam p. Bogdana Drfela w dawnym TGG na Słubickiej, tel. 663942937.

 

nigdy tam nie byłem...

ale znalazłem na grabiszyńskiej (gościu *który wg. amroziuka powinien już dawno z głodu umrzeć -taki tani jest

:!:

:wink: :oops: :P:D :twisted: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

feleksc napisał:

niestety juz go nie ma,potem ktoś młodszy przejął po nim interes,uważam że już nie ma takich ludzi.Ten Pan był wyjątkowy.

 

To Ty napisałeś, że już go nie ma - ja zastawiałem się dlaczego :wink:


AM
Tak wiele zegarów, a tak mało czasu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Domin01

To jeszcze wszystko zależy co dla kogo znaczy tani ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odświeżam temat

Gdzie ten zegarmistrz na Grabiszyńskiej?

i moze jakieś namiary na polecanych zegarmistrzów we Wrocławiu?


życie zaczyna się po 200...km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i moze jakieś namiary na polecanych zegarmistrzów we Wrocławiu?

Słyszałem że Doliński jest bardzo dobry, ale nie miałem okazji sprawdzić, bo naprawia tylko szwajcarskie zegarki, a ja nie mam ani jednego "szwajcara". Podkreślam, że nie korzystałem osobiście z ich usług.

 

http://www.dolinski.pl/

 

 

Do prostych napraw tańszych zegarków, typu sklejony włos balansu, okresowe czyszczenie i smarowanie mechanizmów m.in. Seiko, Orientów i zegarków radzieckich/rosyjskich doposażenie uszkodzonych zegarków we wskazówki, brakujące trzpienie, regeneracja kopert i tarcz, przełożenie werku do innej koperty, to śmiało mogę polecić we Wrocławiu firmę Watch Center przy ul. Piłsudskiego. Nigdy mnie nie zawiedli, są uczciwi, miła obsługa. Być może robią tam i bardziej skomplikowane rzeczy. Niestety tego nie wiem, bo nie mam skomplikowanych zegarków.

 

http://www.informacja.wroclaw.pl/zloto_watchcenter

Edytowane przez Kangie

Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że Doliński jest bardzo dobry, ale nie miałem okazji sprawdzić, bo naprawia tylko szwajcarskie zegarki, a ja nie mam ani jednego "szwajcara". Podkreślam, że nie korzystałem osobiście z ich usług.

 

http://www.dolinski.pl/

 

 

Do prostych napraw tańszych zegarków, typu sklejony włos balansu, okresowe czyszczenie i smarowanie mechanizmów m.in. Seiko, Orientów i zegarków radzieckich/rosyjskich doposażenie uszkodzonych zegarków we wskazówki, brakujące trzpienie, regeneracja kopert i tarcz, przełożenie werku do innej koperty, to śmiało mogę polecić we Wrocławiu firmę Watch Center przy ul. Piłsudskiego. Nigdy mnie nie zawiedli, są uczciwi, miła obsługa. Być może robią tam i bardziej skomplikowane rzeczy. Niestety tego nie wiem, bo nie mam skomplikowanych zegarków.

 

http://www.informacja.wroclaw.pl/zloto_watchcenter

No cóż Pan DOLIŃSKI to już ustalona renoma, wg mnie bardzo dobry niestety nie jest tani. Co czasem powoduje że pewne naprawy są u niego bardzo nie opłacalne. Ja osobiście polecam p. Janusza Pawlickiego z ul.M.Curie-Skłodowskiej 9 zakład naprzeciwko Galerii Grunwaldzkiej, dusza człowiek kiedy tam zajrzałem nie mogłem wyjść. Wspaniała wiedza widać że facet zna się na rzeczy, lubi wyzwania no i wg mnie jest w miarę "normalny" cenowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepszy zegarmistrz ze starej szkoły jeszcze w gdańsku(wykładowcy ze szwajcarii)

JÓZEF DZIEDZIC

UL.ŚRODKOWA 4

58-100 ŚWIDNICA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odświeżyć nieco temat i zapytać - gdzie dać ruska do czyszczenia/naprawy/konserwacji/regulacji? 

 

Jedyny zakład, który już przetestowałem to Watchcenter na Piłsudskiego i więcej moja noga tam nie postanie - za czyszczenie i regulacje Rakiety wzięli 80 zł - oddałem tam zegarek tylko dlatego, że chciałem oddać do serwisu jak najszybciej, i jak najszybciej mieć ją z powrotem.

 

Pozdrawiam!


Posiadane zegarki : Pierre Ricaud kwarc, Casio Edifice EF-305 1A, Rakieta "UFO" z lat 80, Wostok Komandirski z lat 70, Poljot garniturowiec, Mołnia pasówka współczesna (werk 3602)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest ktoś na forum kto drukuje tarcze czy ogarnia temat nadruku na tarczach naszych poczciwych rusów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.