Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka fotek zielonego wavemastera, niedługo wstawię moją recenzję tego zegarka.

Też zastanawiałem się nad zielonym, ale ostatecznie wybrałem niebieski.

Edytowane przez Generalmajor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek zielonego wavemastera, niedługo wstawię moją recenzję tego zegarka.

 

 

Jest gdzieś Twoja recenzja? Chciałbym nabyć (niebieski), ale nie widzę tej recki

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś recenzja? Chciałbym nabyć (niebieski), ale nie widzę tej recki

W pierwszym poście podałem link do recenzji.

Jeżeli masz problem z językiem to co byś chciał wiedzieć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście podałem link do recenzji.

Jeżeli masz problem z językiem to co byś chciał wiedzieć ?

Oj nie, bez przesady - po 1. to widziałem, po 2. akurat z językiem nie mam problemów bo pracuję w nim na co dzień. B)  Tu raczej pisałem o tym, że kolega forumowy miał dodać swoją. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, jedyną rzeczą do której się czepiam to jak wspomniane w recenzji wskazówki i indeksy, ale przyzwyczaiłem się już.

No i jakość w stosunku do ceny jest rewelacyjna, tylko brać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie, bez przesady - po 1. to widziałem, po 2. akurat z językiem nie mam problemów bo pracuję w nim na co dzień. B) Tu raczej pisałem o tym, że kolega forumowy miał dodać swoją. :rolleyes:

Heh recenzja będzie tutaj - http://www.2gblogzegarkowy.pl ale dopiero za tydzień :)

 

Ale jeśli ktoś ma jakieś pytania odnośnie tego zegarka to chętnie odpowiem.

Edytowane przez Schioedtei

2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja jest rzeczowa i chyba szkoda że usunięta z forum. Czasem odwiedzam Waszego bloga więc ze znalezieniem tekstu nie miałem problemu i pasuje mi styl w jakim piszecie.

Co do Phoibosa w pełni potwierdzam wątpliwości co do jakości wykonania - to jeden z nielicznych zegarków, których się pozbyłem. Brzeg koperty miał ostrość, której nie powstydziła by się firma Gillette. :)

A tak ze zwykłej niczym nie uzasadnionej ciekawości, dlaczego temat został usunięty?


jedyną stałą cechą rozwoju jest zmiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja jest rzeczowa i chyba szkoda że usunięta z forum. Czasem odwiedzam Waszego bloga więc ze znalezieniem tekstu nie miałem problemu i pasuje mi styl w jakim piszecie.

Co do Phoibosa w pełni potwierdzam wątpliwości co do jakości wykonania - to jeden z nielicznych zegarków, których się pozbyłem. Brzeg koperty miał ostrość, której nie powstydziła by się firma Gillette. :)

A tak ze zwykłej niczym nie uzasadnionej ciekawości, dlaczego temat został usunięty

Aby na pewno miałeś Wave mastera ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, PY009 Black Dolna krawędź pomiędzy koronką a uszami była jakby niespolerowana i naprawdę ostra. Myślę, że to błąd kontroli jakości.

Aczkolwiek można to było łatwo naprawić.


jedyną stałą cechą rozwoju jest zmiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj Phoibos Wavemaster jest bez wad ale wiem ze zdarzaja im sie wpadki, na zagranicznych forach byly o tym wzmianki. Mam wersje z NH38 + data ktora ma na koronce zamiast "P" logo firmy. Zegarmistrz byl zdziwiony ze tak ciezko skrocic bransolete xD czyli wszystko sie zgadza.

Edytowane przez nexus2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo myślałem nad Eagle Ray, mieli dobre promo z okazji Black Friday, ale trochę mało recenzji i komentarzy w interencie znalazłem. W każdym razie trzeba przyznać, że robią ciekawe projekty - oby popracowali nad kontrolą jakości, bo przewijają się niedoróbki w każdej recce

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam kilka fotek mojego nowego Phoibos'a Proteusa. Może właściciele Phoibosów się rozruszają 😆

 

DSC01057_1500_1000.thumb.JPG.4ab31342dc52fa018fec30cf6ed89aef.JPG

 

DSC01065_1500_1000.thumb.JPG.83a4196e3c0744ed6eb1fa534b422cdb.JPG

 

DSC01212_1504_1000.thumb.JPG.1cd251e9e0e578d90b32adff054288c2.JPG

 

DSC01218_1504_1000.thumb.JPG.5ca1bf998d24aae451ced779254e5798.JPG

 

DSC01224_1504_1000.thumb.JPG.24e81477a7afd811beabe0882097e083.JPG

 

DSC01226_1504_1000.thumb.JPG.547cf0bcc808ab63b79910caf6a63271.JPG

 

MixPhoibos.thumb.jpg.edaf7fcf479885052e2309118b052a20.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda super :D dziwi mnie ich tak mała popularność, coś słaby mają marmeting w porownaniu np z takim Spinnakerem. A szkoda, bo ich zegarki mają wiele ciekawych smaczków

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.