Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Wolf napisał:

Wygląda super :D dziwi mnie ich tak mała popularność, coś słaby mają marmeting w porownaniu np z takim Spinnakerem. A szkoda, bo ich zegarki mają wiele ciekawych smaczków

 

Z tego co widzę to zegarki się wyprzedają, więc pewnie płacą za tyle marketingu ile potrzebują. To znaczy, żeby móc sprzedać tak duże partie, jakie produkują.

Zwykle paru popularnych recenzentów na YT pokazuje kolejne modele przed premierą.

Co do smaczków, to faktycznie potrafią zebrać do kupy kilka inspiracji (Samurai, Monster) i zrobić z tego zegarek, którego nie da się tak łatwo nazwać "homażem". Bardzo spodobała mi się koronka, za to jak na mój gust, to trochę za bardzo się rozpędzili ze wskazówką sekundową i "inspiracja" Rolexem Milgauss poszła chyba trochę za daleko. W ogóle mam wrażenie, że jeżeli chodzi o design tego modelu, to poszli trochę "nie do końca poważnie". Czerwony napis czcionką "Comic", okrągłe okienko datownika, wskazówka sekundowa...  Ale mimo to zegarek jest bardzo dobrze zbudowany. Czuć solidność i trwałość. Ze skracaniem bransolety też nie miałem żadnych problemów. Robienie tego z wkręcanymi pinami to czysta przyjemność. I jak większość microbrandów diverowych ostatnio - oni też nie żałowali lumy. 😁

Dużym plusem jest sklep internetowy w Europie. Szybka dostawa i brak opłat importowych a cena tylko nieznacznie wyższa niż w ich sklepie poza UE. Jakie to istotne odczułem na własnej skórze ostatnio, kiedy kupiłem zegarek w USA i dzięki dziwnej polityce UPS oraz wysokiemu kursowi celnemu zapłaciłem opłaty importowe w wysokości 30% wartości kupionego zegarka. 😤

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyt wiele w temacie Phoibosa się nie dzieje, ale może pojawienie się polskiego dystrybutora marki coś zmieni.  Może nawet dystrybutor postara się wątek ożywić, co ty na to @SIRLUKE1 ? ;)

 

Skoro Łukasz się nie pochwalił wprowadzeniem do oferty obok Stenków Phoibosa, to zrobię to za niego: https://steinhart-zegarki.pl/

We wrześniu miały być nawet jakieś promocje z okazji wprowadzenia marki do oferty...

 

 

Edytowane przez AK&AK
autokorekta dała ciała i zamiast Stenków wpisała Steków ;)

Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzięki za info.

Nie wspominałem, bo jestem w trakcie rozmów z Zarządem forum, co do możliwości oficjalnej promocji. Nie lubię robić nic na wydrę

No ale skoro mowa o promocji, to do końca września macie jako forumowicze 15% rabatu.

Piszcie proszę na priv co do dostępności i w ogóle.

Oczywiście postaram się ożywić wątek. Czekam na pierwszą dostawę. Jak tylko dotrą zacznę robić fotki, recenzje i tym podobne

Obecnie zbieram zamówienia na kolejne zamówienie. Obecnie Phoibos ma problemy z dostępnością, ale będę dążył do posiadania na miejscu swojego magazynu do szybkiej wysyłki

Łukasz

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz, że zielony Voyager będzie ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako zadowolony użytkownik Proteusa, bardzo się cieszę. W kategorii design, to każdy musi sam ocenić, co mu się podoba, ale w kategorii jakość, o swoim egzemplarzu mogę mówić tylko pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedz, że zielony Voyager będzie
 
Jadą dwie sztuki, rezerwuj

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Dobra to zdradzę, że Phoibos szykuje nowego Proteusa, w kopercie aged, czyli chyba powtarzanej

Poprosiłem o jakieś zdjęcie, rysunki, cokolwiek, żebym wiedział co nas czeka

Otrzymałem, zdjęcie oryginalnego rysunku produkcyjnego

Podoba Wam się ?
IMG-20200904-WA0001.jpg

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dojechała pierwsza dostawa od Phoibos Watch

Póki co na szybko Phoibos Leviathan Blue.

Kawał klocka

IMG_20200914_190605.jpgIMG_20200914_190612.jpgIMG_20200914_190634.jpgIMG_20200914_190651.jpg

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie bardzo fajny. gratki.

klocek jest niezły, trochę straszy te 54 mm l2l, ale idzie się przyzwyczaić pewnie

ale dziura w moście niszczy cały niezły projekt. szkoda

liczyłem na wersje bez dziury, no ale tak się nie stało


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Dziura go zmiotła. Taka wstawka rodem z "dziurawych" Orientów niekoniecznie musi się dobrze sprzedać u miłośników ciężkich diverów z brązu. Szkoda, bo kibicuję marce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co powiecie o tym ?

Eagle Ray GMT

Bardzo fajny kwarcyk

Naprawdę jestem pod wrażeniem ich wykonania

IMG_20200914_214435.jpg

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eagle Ray super, kloc fajny ale dziura mi tam nie pasuje, zgadzam się z przedmówcami.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, SIRLUKE1 napisał:

To co powiecie o tym ?

Eagle Ray GMT

Bardzo fajny kwarcyk emoji6.png

Naprawdę jestem pod wrażeniem ich wykonania emoji108.png

IMG_20200914_214435.jpg

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
 

Bardzo fajny 🤩

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzi nowy Proteus

Więcej niebawem IMG-20200915-WA0005.jpg

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SIRLUKE1 napisał:

Nadchodzi nowy Proteus emoji16.pngemoji106.pngemoji108.png
Więcej niebawem emoji6.png

 

Ale bez dziury w tarczy? 😉

To zdjęcie z żelaznym klocem na gumowym pasku na razie nie zachęca. Koperta ta sama. Póki co, zostaję przy moim starym. 😃

 

Czy nie przyszło im do głowy, żeby rozszerzyć trochę spektrum działalności i podobnie jak Zelos wyjść trochę poza divery. Zrobić jakiegoś eleganta lub fliegera? Moda na divery kiedyś się skończy, poza tym jest strasznie ciasno na tym rynku, a RLG właśnie podkopuje jego fundamenty sprzedając teraz Atlanticusa (na Seiko NH35) po 150 USD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to Proteus jest nie Leviathan.

Nie ma dziury

Co do innych modeli, nic nie wiem poza tym Proteusem.

Łukasz

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, SIRLUKE1 napisał:

Ale to Proteus jest nie Leviathan.

Nie ma dziury emoji6.png
 

 

Tak się tylko upewniałem, czy nie pokochali dziur i nie będą teraz nimi upiększać kolejnych modeli. 😤

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Azji się to sprzedaje

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa

.IMG_20200915_195645.jpg.81f2b2018421a415de1abd1163de208e.jpg

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, SIRLUKE1 napisał:

Taaaa emoji16.pngemoji12.png

 

Bardzo fajna fota. Mam pewne podejrzenia co do pochodzenia rolki w tym zdjęciu, ale... nie drążmy. 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otrzymane od przedstawiciela marki

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Voyager Green

IMG_20200915_214022.jpg

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny sikor za fajne pieniadze, zastanawiam sie tylko jak latwo sie bedzie po jakims czasie czyscic bezel - brud moze sie idealnie wciskac w chropowatosc i cyfry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, cordi7 napisał:

Fajny sikor za fajne pieniadze, zastanawiam sie tylko jak latwo sie bedzie po jakims czasie czyscic bezel - brud moze sie idealnie wciskac w chropowatosc i cyfry.

 

WR300, zakręcana koronka i szafirowe szkło. Brałbym gąbkę kuchenną z tą zieloną, warstwą cierną i szorowałbym... 😂

Chociaż ten "piasek" na bezelu mógłby jednak ucierpieć. 🤔. To może tą miękką stroną gąbki bym szorował. 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.