Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bobbyrooode

Siemano kumple

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano kumple, zarejestrowalem sie zebyscie mi pomogli ocenic czy zegarki ktore mam sa  oryginalne czy sa tylko kiepskimi podróbkami ale przegapilem podczas rejestracji punkt ze przez tydzien bede mogl postowac tylko tutaj wiec juz trudno. 

Pare slow o mnie: nie znam sie na zegarkach w ogole, nawet mnie za bardzo nie interesuja, nie nosze zegarka bo jest za drogi a latwo zgubic wiec wole nie miec niz miec a potem byc zaryczany  z gilem do pasa ze zgubilem. Jak jest ladny to docenie i powiem wow ale ladny zegarek ale tak to meh. Mam 25 lat i lubie soccer, usa i hokeja

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

choć pobudki rejestracji sa jakie są, może to i dobrze, że tu trafiłeś i dzięki forum poznasz i polubisz zegarki :)

 

Mieć 25 lat i nie mieć zegarka to tak jaby nie być facetem tylko wciąż dzieciakiem z gilem do pasa (jak to ciekawie ujołeś ;)), który nie potrafi zarobić nawet na najtańszy zegarek.

 

Zegarek to atrybut męskości.  Dla mnie kobiety facet bez zegarka to nie facet :P

(tylko nie obraź sie proszę, to po prostu szczerość, czasami dobrze wiedzieć jak inni ludzie nas postrzegają)

 

Moj tata mi opowiadał, że kiedyś w jego czasach to mężczyzna za 1 pensję kupował sobie zegarek. To była taka jakby inicjacja - chlopiec - stawał się mężczyzną,

 

Ale to nie znaczy, że trzeba  od razu mieć zegarek za całą pensję. Za małe pieniądze też można kupić fajne jakościowo i wizualnie zegarki.

 

Przyjemnego pobytu na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.