Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pawelb29

AEVUM TIMEPIECES

Rekomendowane odpowiedzi

Kanadyjski microbrand założony przez Bryana Farquharsona w 2016 roku.

 

Założyciel jest fanem motoryzacji , szczególnie japońskich samochodów z lat 70 -tych i 90 tych XX wieku.

 

Farquharson był posiadaczem Toyota Trueno GT-Apex Panda , które to auto stało się inspiracją do stworzenia

 

zegarka Aevum Apex .

 

https://www.aevumtime.ca/Home.html

 

https://www.youtube.com/watch?v=22NOIXDLuUA


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bardzo fajne zegarki, podobnie jak ayers, ale niestety bardzo ciężko się ogląda. Nie dałem rady :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam model Advance. NH35 w 11 mm - rewela. PAMopochodna koperta i tarcza, ale na tyle zmodyfikowana, że podróbą nie nazwiesz. Taki sporty PAM. Jedyny minus, to w przypadku czarnej tarczy lekki jej połysk. Sprawia wrażenie plastikowej. Po tygodniu przestało mnie to uwierać. W zestawie etui, pasek skórzany rewelacyjnej jakości, fajny silikon i nato bond - bardzo dobry jakościowo, ale paskudny jak wszystkie nato i wszystkie bondy ;-). Dwa ostatnie paski odsprzedam, bo nie używam. Nosze na skórzanym lub drabince od Borealisa. Zegarek jest bardzo, ale to bardzo wygodny i czytelny. Ma sekundnik, ale mało rzucający się w oczy i nie ma datownika, co jest dużą zaletą. Czepiłbym się jeszcze logo, bo jest zbędne, a też już nie zwracam na nie uwagi. Mam od jesieni ubiegłego roku. Nosze na zmianę z San Martinem i Maraznezem. Seiko, Glycine, Citizenom już olej na zębatkach stężał od leżenia w szufladzie ;-)  Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.