Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mariusz92

stukające zapięcie - certina ds action

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

dzisiaj zakupiłem kwarcowy zegarek certina ds action diver, mam jednak mały kłopot z bransoletą - strasznie skrzypi, a do tego zapięcie bransolety zegarka stuka, brzęczy jednym słowem denerwuje, mieliście podobnie? Czy w waszych certinach zapięcia również skrzypią i stukają? Czy jest to normalne i muszę się przyzwyczaić. Dodam, że zegarek kupiłem nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno sie odnieść, bo to twoje subiektywne odczucia ale jeśli pytasz to, mam kilka DS (kupiłem nowe) i raczej nic dziwnie nie stukalo i nie brzęczalo, co najwyżej na początku zapięcie ciasnej sie zamykało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim zegarku zapięcie raczej luźniej chodzi, będę musiał podjechać do sklepu i zobaczyć jak zachowują się zapięcia w innych zegarkach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno nie, sprowadzali mi "świeży" ze Szwajcarii, byłem w sklepie i sprawdzałem inne zapięcia i stukały podobnie, co prawda bransolety nie skrzypiały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapięcie może stukać czy strzelać- spowodowane jest to luzem w zatrzasku i podczas napinania ręki może po prostu wszystko pracować

co do bransolety to moim zdaniem nie powinna wydawać żadnych dźwięków- to nie seiko 5 za 300zł


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapięcie może stukać czy strzelać- spowodowane jest to luzem w zatrzasku i podczas napinania ręki może po prostu wszystko pracować

co do bransolety to moim zdaniem nie powinna wydawać żadnych dźwięków- to nie seiko 5 za 300zł

 

Bransoleta skrzypiała na dwóch ogniwach ale gdzieś na forum ktoś pisał żeby przepłukać pod bieżącą wodą i szczoteczką z mydłem przeczyścić bransoletę, pomogło teraz jest idealnie. Natomiast irytuje mnie inny fakt, a mianowicie we wnętrzu zegarka jest obręcz z naniesionymi indeksami i jest krzywo założona (dla rozjaśnienia sprawy dołożę zdjęcie), zastanawiałem się czy z tego tytułu reklamować zegarek? Bardzo mnie to denerwuje, ale po pierwsze czy uznają to za wadę a po drugie będę musiał oddać zegarek na conajmniej 14 dni ... wiem, że nie jest to zegarek luksusowy, ale jak człowiek wydaje te 2 k to chce mieć ideał, sami wiecie jak jest. Zobaczcie może ktoś ma podobnie, wpatruję się ale..

post-102512-0-59392400-1535746256_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualizacja: okazało się, że zegarek oprócz wyżej wymienionych "wad" robi odchyłki w granicach 15 s na dobę  :unsure: i dzisiaj został oddany do reklamacji z tytułu rękojmi, zobaczymy jak ją rozpatrzą... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.