Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
mario1971

Zenith Captain Central Second

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie: jeżeli zegarek jest z datą produkcji 2014 i leży od dawna w salonie /limitka/a sprzedawca twierdzi, że jest pełna gwarancja fabryczna + komplet dokumentów to oznacza, że zacznie ona obowiązywać dopiero od daty zakupu? Zakup przez Chrono24.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma być kupiony w salonie to tak.

Przez Chrono24 to raczej nie z salonu. Dlatego pytam czy jest to możliwe, by gwarancja ruszyła dopiero od dnia sprzedaży.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwazajac JLC MC zwróć iwagę na rozmiar, bo najpierw byly 37mm, potem 40mm, a teraz sa 39mm. A zmieniala sie (chyba) tylko grubosc lunety.

Ja rozwazam przy podobnym budzecie JLC Master Ultra Thin, choc niektorzy Koledzy (cześć Filip) raczej mnie nakierowują na inne modele :-)

Na szczescie sie nie spiesze i nadal szukam...

Przymiarka w Aparcief7bb06f8f114b979e6e190bcde494322.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze dwie fotki795e43a609cef7a3db8a001a56ade669.jpg4a77797ba8bff6b1bfe39b82ccec5878.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wersja 40mm - master ultra thin ja rozwazam 38,5mm.

Na Twojej rece ten 40mm fajnie wyglada, a jak wrazenia?

Jaka cena z metki i ile do zaplacenia ten MUT? Na TimeTrader jakos 22.600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wersja 40mm - master ultra thin ja rozwazam 38,5mm.

Na Twojej rece ten 40mm fajnie wyglada, a jak wrazenia?

Jaka cena z metki i ile do zaplacenia ten MUT? Na TimeTrader jakos 22.600.

Cena z metki 30k z małym haczykiem. Leży idealnie i wygląda na żywo dużo lepiej niż na zdjęciach. Jedyne do czego się można doczepić to bardzo delikatny pasek. Doradca przekonywał mnie, że pasek w takim zegarku użytkowanym z dużą częstotliwością trzeba wymieniać raz w roku?! Chyba przesadził...?!

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pasek ja w kazdym ukladzie i tak natychmiast zgłoszę się do Filipa :-)

30k na metce, a mowili ile faktycznie do zaplacenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pasek ja w kazdym ukladzie i tak natychmiast zgłoszę się do Filipa :-)

30k na metce, a mowili ile faktycznie do zaplacenia?

To była tylko przymiarka bez negocjowania ceny. Na zakup muszę poczekać do czasu przymierzenia GO senatora excellence. Ps. Z zenithem w limitce raczej sobie dam spokój. Nie mam jak go przymierzyć, oferta od sprzedawcy z Monaco..

 

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem co wybierzesz. Ja - po ostatnich zakupach - musze odczekac. Jak bedziesz mial okazje, to przymierz JLC MC Date, zgodnie z propozycja Filipa. Jest tanszy of MUT, a tez ciekawy. Jest jeszcze model True Second, czy tez Memovox - szczegolnie ten drugi mi sie podoba, ale dla mnie za "gruby" na garniturowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem co wybierzesz. Ja - po ostatnich zakupach - musze odczekac. Jak bedziesz mial okazje, to przymierz JLC MC Date, zgodnie z propozycja Filipa. Jest tanszy of MUT, a tez ciekawy. Jest jeszcze model True Second, czy tez Memovox - szczegolnie ten drugi mi sie podoba, ale dla mnie za "gruby" na garniturowca.

True second mierzyłem i nie zachwycił mnie. Memovox to nie to czego szukam. Pozostaje zobaczyć jeszcze gdzieś JLC MC Date, dojechać do Berlina na przymiarkę GO i ostatecznie wybrać swojego garniturowca

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno na chrono24 był ALS Saxonia uzywany w super stanie za 32k - jakbym mial gotowke, to bylby moj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno na chrono24 był ALS Saxonia uzywany w super stanie za 32k - jakbym mial gotowke, to bylby moj...

Z sekundą czy bez?

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niezły...choć jak dla mnie trochę za mały. Dla mnie minimum 38mm a wskazane 39 lub 40 jak na wcześniejszych foto, poniżej gorzej wygląda na łapie. Ps. Nie ciągnie mnie na sam szczyt piramidy...

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty masz 18,5 cm w nadgarstku, a ja 17 cm (choc płaski) - dla mnie 40mm na garniturowca to maksymalny maks ;-) Poza tym jakos jlc mut 38,5 ma dla mnie fajniejsze indeksy (niestety na razie ogladałem tylko na zdjęciach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty masz 18,5 cm w nadgarstku, a ja 17 cm (choc płaski) - dla mnie 40mm na garniturowca to maksymalny maks ;-) Poza tym jakos jlc mut 38,5 ma dla mnie fajniejsze indeksy (niestety na razie ogladałem tylko na zdjęciach).

Faktycznie MUT mała sekunda 38,5 ma indeksy minutowe drobniejsze, natomiast te na godzinie 3 i 9 dłuższe. Jest od MUT mała sekunda 40 o 1mm cieńszy. Oba mają ten sam mechanizm i zbliżoną cenę. 40- sta z metki droższa o 150$. Ja mierzyłem 40 i leżała tak jak widać na zdjęciu- idealnie. Przymierz zatem 38,5 i opisz swoje wrażenia.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty masz 18,5 cm w nadgarstku, a ja 17 cm (choc płaski) - dla mnie 40mm na garniturowca to maksymalny maks ;-) Poza tym jakos jlc mut 38,5 ma dla mnie fajniejsze indeksy (niestety na razie ogladałem tylko na zdjęciach).

Tu masz cały zestaw do porównania. Wg kolejności 40 small second, 38,5 small second, 39 moon. Na koniec 40 duża sekunda data - tu nie było jasnej tarczy tylko cappucino. Najlepiej wg mnie leżał na mojej ręce MUT duża sekunda data. Dodatkowo jako jedyny ma piękny złoty wahnik. MUT moon ma lekko wypukłą tarcze i przez to wg mnie wygląda słabo w stosunku do pozostałej trójki.6891ea5cea9335e30bb6b5dee3f0d8f2.jpg18c33165ded8b01b91afa2d293aaceb2.jpg7e133a4b0a41703f982786a84273d3f9.jpg6988ffa28be60718c5d022e41652d86e.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje!

Moona ja w ogole nie rozwazam jako garniturowca. Gdzie mierzyles MUT 38,5?

Kolor wstawionego MUT Date zdecydowanie nie moj, a na zdjeciach okienko daty w wersji ze srebrną tarczą moim zdaniem robi balagan.

Na Twojej ręce ten 38,5 tez IMO fajnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje!

Moona ja w ogole nie rozwazam jako garniturowca. Gdzie mierzyles MUT 38,5?

Kolor wstawionego MUT Date zdecydowanie nie moj, a na zdjeciach okienko daty w wersji ze srebrną tarczą moim zdaniem robi balagan.

Na Twojej ręce ten 38,5 tez IMO fajnie wygląda.

Przymiarka w Apart Stary Browar Poznań.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za info. Mialem nadzieje, ze gdzies w wawie :-) Jutro bede dzwonic po lokalnych apartach.

Wracajac do JLC MC Date 37mm - w sklepie "nówki" juz nie znajdziesz, tylko wersje 40 lub 39.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za info. Mialem nadzieje, ze gdzies w wawie :-) Jutro bede dzwonic po lokalnych apartach.

Wracajac do JLC MC Date 37mm - w sklepie "nówki" juz nie znajdziesz, tylko wersje 40 lub 39.

Owocnych poszukiwań!

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze - tego 38,5 nie ma na stronach z ofertą apartu... No nic - bede dzwonic. Raz jeszcze dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze - tego 38,5 nie ma na stronach z ofertą apartu... No nic - bede dzwonic. Raz jeszcze dzieki.

Jeżeli mają go na stanie (a jest w Poznaniu) i nie ma na niego rezerwacji to mogą ściągnąć go do sklepu w Warszawie. Do 7 dni powinien być na miejscu do przymiarki. Apart nie pobiera żadnych wpłat za tzw. transfer do przymiarki w przeciwieństwie do Jubitomu. Ci wprowadzili od jakiegoś czasu tzw. kaucję zwrotną w wysokości 10% wartości zegarka...

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak wygląda na żywo.dde596ed05236c9955d5eb253fb8d0f9.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.