Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
mario1971

Zenith Captain Central Second

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatecznie wybrałem na garniturowca Montblanc Heritage Chronometrie Ultra Slim :) 
Zdjęcie z netu.
Montblanc-Heritage-Chronometrie-Ultra-Sl


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje - niech się dobrze nosi, jak kupisz. I mam nadzieję, że jak będziesz w wawie, to dasz przymierzyć ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje - niech się dobrze nosi, jak kupisz. I mam nadzieję, że jak będziesz w wawie, to dasz przymierzyć ;-)

Dzięki! :) Do 10 tygodni czekania...odbiór w Berlinie. Jak już go odbiorę i będę przy okazji w Warszawie dam znać na priv :-)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś zdjęcie z profilu tej koperty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wyboru teraz tylko to oczekiwanie, a niby tylko na rolexa trzeba czekac ;) 

Finalnie ile Cię wyszedl?


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wyboru teraz tylko to oczekiwanie, a niby tylko na rolexa trzeba czekac ;)

Finalnie ile Cię wyszedl?

Niecałe 7k.

Do końca marca powinienem go odebrać... chociaż żona mówi, żebym raz jeszcze temat przemyślał i później nie żałował. Jej bardziej spodobał się JLC MCD 39 A w ten piątek mam przelać kasę...

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to myśl dobrze;) właśnie tak patrzyłem na chrono i nie wierzyłem. Nie wiem jak rynek używanych ale 7 vs 20 to jest różnica


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to myśl dobrze;) właśnie tak patrzyłem na chrono i nie wierzyłem. Nie wiem jak rynek używanych ale 7 vs 20 to jest różnica

Wiem. Tu nie chodzi o cenę (kasa jest odłożona na wyższy model) tylko czy Montblanc nie znudzi mi się po miesiącu. Faktycznie to ja chcę go kupić na podstawie zdjęć, recenzji i obejrzanych filmów. A JLC mierzyłem i jest super. Moja kobieta zna mnie jak nikt inny... dodatkowo zaczęła na poważnie interesować się zegarkami i jest teraz moim mentalnym doradcą Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy jesteś w stanie, aż tak przemyśleć ten zakup ;)

Jak się wahałem przed zakupem aqua terry, która chodziała za mną długo, mierzyłem, myślałem, czytałem (jest nawet video gdzie AT bije DJa), pytałem na forum. Myślałem, że jestem przekonany, po zakupie mega wow cieszyłem się bardzo, ale po jakiś kilku miesiącach, aż takiej chemii już nie było. Zegarek dalej w mojej ocenie jest fantastyczny i nic mu nie brakuje, może to ja miałem większe oczekiwania wobec tego wyczekanego.

Jak masz wątpliwości co do Montblanc to może się skończyć tak jak myślisz, czyli po jakiś paru miesiącach trafi na bazarek. Jednak z JLC może też tak być, ale na szczęscie to jest zawsze jakiś doświadczenie i obcowanie ze sztuką zegarmistrzowską ;) no i nasze hobby.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą...

 

Super... :(


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, tak naprawdę, to czy się spieszysz z tym zakupem? Ten MB jest fajny, ale czy faktycznie nie będzie tak, za za kilka tygodni/miesiecy stwierdzisz, ze to był półśrodek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę myślałem, że będę Cię mógł wybawić za te kilka tygodni z ew. problemu z MB, ale pokazałem go mojej połówce i kurtuazyjnie powiedziała, że nie jest przekonana ;)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa dni na rozkminienie tematu. A na koniec najwyżej rzucę kostką

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojej Żonie MB się podoba. A jak zobaczyła cenę, to nawet zaproponowała, zebym tez taki kupił zamiast rozważanych przeze mnie jlc czy choparda :-)

Edytowane przez szuwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jest bardzo mocną stroną tego Montblanca. Moim zdaniem nie tylko zresztą cena - mi się po prostu podoba, a i parametry ma odpowiednie (średnica, grubość,ilość wskazówek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jest mega, to fakt. Tylko ciut wyzej wskakuje zenith z mala sekundá nówki 3keur uzywany na bazarku za dyszke.

Ze zdjec podoba mi sie mega tylko nie mialem go na rece :/ i sie boje tych 40mm


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jest mega, to fakt. Tylko ciut wyzej wskakuje zenith z mala sekundá nówki 3keur uzywany na bazarku za dyszke.

Ze zdjec podoba mi sie mega tylko nie mialem go na rece :/ i sie boje tych 40mm

40 Zenitha dla mnie to maks. wielkość. Lepiej prezentują się na mojej ręce mniejsze rozmiary:)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarze ze chyba masz ciut wiekszy nadgarstek niz ja, wiec chyba wracam do myslenia o jlc 38,5mm ;) 

Z drugiej strony idealnie lezy mi Fryderyk FC-303MC4P6, a niby koperta jest 40mm tyle. ze ja w ogole tego po nim nie widze.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarze ze chyba masz ciut wiekszy nadgarstek niz ja, wiec chyba wracam do myslenia o jlc 38,5mm ;)

Z drugiej strony idealnie lezy mi

Fryderyk FC-303MC4P6, a niby koperta jest 40mm tyle. ze ja w ogole tego po nim nie widze.

Ja mam 18,5

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jest mega, to fakt. Tylko ciut wyzej wskakuje zenith z mala sekundá nówki 3keur uzywany na bazarku za dyszke.

Ze zdjec podoba mi sie mega tylko nie mialem go na rece :/ i sie boje tych 40mm

Ja mam około 18 - 18,5 i powiem tak - mierzyłem

tego Zenitha 2 razy i jest świetny, bardzo świetny, ale dla mnie ciut za duży :( Niestety, bo miałbym już wybór garniturowca z głowy.

Tak dla podgrzania atmosfery. Jakbym teraz kupował, to pewnie bym kupił... choć przez kilka dni był zarezerwowany

https://www.chrono24.pl/jaegerlecoultre/master-ultra-thin-38--id9909699.htm

Jaki to jest dokładnie ref? Bo ten podanym w ogłoszeniu jest jakiś dziwny, a chętnie zobaczyłbym go bliżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.