Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Aukcja na rzecz WOŚP

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Zegarek do 600 złotych

zegarek 600

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 fidelio

fidelio
  • Użytkownik
  • 19220 postów

Napisano 07 wrzesień 2018 - 10:24

nie ma się co znęcać nad seiko, bo to fajne zegarki. :)

Zgoda  :D

• 0

#22 Zeno

Zeno
  • Użytkownik
  • 939 postów

Napisano 07 wrzesień 2018 - 11:05

No niestety, prawda to. Co ciekawe, z mojego doświadczenia wychodzi, że najmniej było ich właśnie w linii "5". A może po prostu z uwagę na cenę zegarków z tej linii bolały najmniej?  ;)

W Seiko 5 też były. Podobne jak te z linku. Mojemu odpadło logo :(

A tyle wspomnień z nim miałem...

Kupiłem chyba jeszcze w podstawówce, nosiłem przez 10 lat w liceum, wojsku i na studiach. Później - przez kolejne 10 - zdegradowałem go do roli wakacyjnego zegarka, w którym biegałem, skakałem, rąbałem drewno, pływałem. Później dałem synowi. Ponosił go ze dwa lata, po czym przyszedł do mnie i się skarży: Tato, logo odpadło temu zegarku... :wacko:

Może, gdybym go przez te dwadzieściakilka lat choć raz oddał na przegląd do zegarmistrza, to do tego by nie doszło?

Ojciec dwadzieścia lat nosił tego Seikacza, a na jego ręce nawet dwóch lat nie wytrzymał! :angry:

A mogłem kupić Orienta. Wtedy, na przełomie lat 80. i 90 był na niego hype: każdy taryfiarz i każdy cinkciarz je nosił... B)

Użytkownik Zeno edytował ten post 07 wrzesień 2018 - 11:07

• 0

#23 fidelio

fidelio
  • Użytkownik
  • 19220 postów

Napisano 07 wrzesień 2018 - 11:09

W Seiko 5 też były. Podobne jak te z linku. Mojemu odpadło logo :(

Mnie tylko chodzi o to, że z MOIMI "5"(miałem jednego z linii SNK i jednego z linii SNZG) wszystko było ok, więc statystycznie, w MOIM przypadku, cała linia "5" była ok  :D

• 0

#24 Zeno

Zeno
  • Użytkownik
  • 939 postów

Napisano 07 wrzesień 2018 - 11:16

Ja też nie na narzekam.

Swoją drogą ten Seiko 5 był najdroższym zegarkiem w moim życiu: wydałem na niego całoroczne dochody.

EDIT: nawiązując do Twoich słów, "nie uważam, że jak Bambino, to koniecznie garnitur":

Ten "koniecznie garnitur" to oczywiście moja przesada, ale Bambino (kto mu nadał taką nazwę?) to zegarek bardzo poważny i noszenie go do stroju sportowego czy podczas wakacyjnego wyjazdu to overdressing.

Użytkownik Zeno edytował ten post 07 wrzesień 2018 - 11:26

• 0

#25 robertmc

robertmc
  • Nowy Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 07 wrzesień 2018 - 19:07

Poczekam do końca weekendu z decyzją, ale raczej zdecyduję się na Seiko. Ma mniejszą kopertę i trochę mniej kosztuje, a po zamianie srebrnej bransolety na skórzany pasek będzie też dobrze wyglądał  ;) .

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zegarek, 600

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych